Beneamata.com

Beneamata.com (https://www.beneamata.com/index.php)
-   Nacionalna takmičenja (https://www.beneamata.com/forumdisplay.php?f=37)
-   -   Euro 2012 (https://www.beneamata.com/showthread.php?t=791)

ivan019 07-02-2010 14:16

Euro 2012
 
Zreb za kvalifikacije:

Grupa A: Nemačka, Turska, Austrija, Belgija, Kazahstan, Azerbejdžan
Grupa B: Rusija, Slovačka, Republika Irska, Makedonija, Jermenija, Andora
Grupa C: Italija, Srbija, Severna Irska, Slovenija, Estonija, Farska ostrva
Grupa D: Francuska, Rumunija, Bosna i Hercegovina, Belorusija, Albanija, Luksemburg
Grupa E: Holandija, Švedska, Finska, Mađarska, Moldavija, San Marino
Grupa F: Hrvatska, Grčka, Izrael, Letonija, Gruzija, Malta
Grupa G: Engleska, Švajcarska, Bugarska, Vels, Crna Gora
Grupa H: Portugalija, Danska, Norveška, Kipar, Island
Grupa I: Španija, Češka, Škotska, Litvanija, Lihtenštajn

Moca93 07-02-2010 14:30

Nasa grupa (grupa c) moze se reci da je ipak malo teza...Imamo 3,5 (znamo svi kako irci prosli) ucesnika svetskog prvenstva... Italijani ko italijani,bice zajebano,jos moguce da ce i sudije biti malo za njih,medjutim drago mi je sto ih imamo u grupi...zbog Marija i Santona :) Irci lepo igraju,ima tu par jako dobrih igraca i nece biti lako,Francuze samo sto nisu prosli ali nezaboravimo da smo i mi dobro igrali sa francuskom :) Slovenija,cim su izbacili ruse i Hidnika znaci da su dobri,nezgodan protivnik... Estonija,valjda slabiji,nerazumem se bas u njih...Far.ostrva,iako uvek aucajderi,oni nas proganjaju i veoma su nezgodni,imaju jaku i tvrdu odbranu,medjutim nadam se da cemo ih pobedjivati ko i do sada...

Ostatak,Hrvatska po meni dobila laku grupu... Bosna dobila slicno ko mi za Svetsko,i mislim da je mogu proci...Makedonija, neizgleda to tolko zajebano...AKo pandev pocne da busi sve moguce heheheh....Crna Gora,doso novi selektor,sve je moguce hahah;)

<input id="gwProxy" type="hidden"><!--Session data--><input onclick="jsCall();" id="jsProxy" type="hidden">

adiK 07-02-2010 14:33

Estonija je karina :D u Zenici su dobili 7 komada, tako da vam nece pravit probleme ;)

ivan019 07-02-2010 14:42

pozajmicete nam zenicu na jedno vece :D

Quaresma#7 07-02-2010 15:09

Gde janeze izvučeše. Biče jih zanimljivo opet gledat.

Nera 07-02-2010 15:29

Vidji nam grupe.. prosle kvalifikacije Italia, sad Engleska.. pfff...
Svajcarci, Vels, Bugarska. Sve jake repke. Ali, mi sad imamo Cica Kranjcara :D
Ima da budemo drugi. Pazi, pazi, pazi, jer Crna Gora gazi :D

CurvaNord69 07-02-2010 15:34

Zadovoljan nasom grupom, grci bunkerica, izrael u padu a ovi ostali 0 bodova.

Nera 07-02-2010 15:39

Quote:

Originally Posted by ivan019 (Post 59720)

Grupa A: Nemačka, Turska, Austrija, Belgija, Kazahstan, Azerbejdžan
Grupa B: Rusija, Slovačka, Republika Irska, Makedonija, Jermenija, Andora
Grupa C: Italija, Srbija, Severna Irska, Slovenija, Estonija, Farska ostrva
Grupa D: Francuska, Rumunija, Bosna i Hercegovina, Belorusija, Albanija, Luksemburg
Grupa E: Holandija, Švedska, Finska, Mađarska, Moldavija, San Marino
Grupa F: Hrvatska, Grčka, Izrael, Letonija, Gruzija, Malta
Grupa G: Engleska, Švajcarska, Bugarska, Vels, Crna Gora
Grupa H: Portugalija, Danska, Norveška, Kipar, Island
Grupa I: Španija, Češka, Škotska, Litvanija, Lihtenštajn

Njemacka kao uvjek ima neke neatraktivne protivnike, to je cudo...
Rusi ne vjerujem da ce imati problema.
Srbija ne treba da poleti, kao sto cujem, vec se uveliko prijeti prvim mjestom. Italijani su majstori kad su takmicarske utakmice u pitanju, i borba za bodove.
BiH ce da se bori s Rumunima za 2. mjesto (mada ni Francuzi nisu bauk, ali imaju uvjek pomoc sudija), i mislim da tu imaju prednost. Mozda mogu biti najbolji drugi, jer ostatak grupe nije prejak.
Holandija prolazi lagano, kao i Hrvati.
Spanci i Portugalci favoriti u svojim grupama, kao i CG u svojoj :D

CurvaNord69 07-02-2010 15:42

Pa vidis ti, moglo bi bit cudo pa CG 2. da zavrsi :D

ivan019 07-02-2010 16:54

Quote:

Originally Posted by Quaresma#7 (Post 59733)
Gde janeze izvučeše. Biče jih zanimljivo opet gledat.

bar ces imati razloga zezati komsije :D

ado_inter 07-02-2010 16:59

ja sam zadovoljan sa nasom grupom protivnici su po mjeri tako da bi cak mogli i ispred francuza zavrsit al to najvise odlucuju sudci pa...al i 2 mjesto nije lose pa da idemo kao najbolja drugoplasirana ekipa :D

Huska 07-02-2010 17:07

odlicna grupa...ako francuzi ne promijene trenera...imamo velike sanse za prvo mjesto

Artband 07-02-2010 17:31

Quote:

Originally Posted by ivan019 (Post 59720)
Zreb za kvalifikacije:

Grupa A: Nemačka, Turska, Austrija, Belgija, Kazahstan, Azerbejdžan
Grupa B: Rusija, Slovačka, Republika Irska, Makedonija, Jermenija, Andora
Grupa C: Italija, Srbija, Severna Irska, Slovenija, Estonija, Farska ostrva
Grupa D: Francuska, Rumunija, Bosna i Hercegovina, Belorusija, Albanija, Luksemburg
Grupa E: Holandija, Švedska, Finska, Mađarska, Moldavija, San Marino
Grupa F: Hrvatska, Grčka, Izrael, Letonija, Gruzija, Malta
Grupa G: Engleska, Švajcarska, Bugarska, Vels, Crna Gora
Grupa H: Portugalija, Danska, Norveška, Kipar, Island
Grupa I: Španija, Češka, Škotska, Litvanija, Lihtenštajn

A- U ovoj grupi nema lake reprezentacije, ali ni nema neke koja bi mogla da parira Njemačkoj.

B- Vidjećemo kako će se Slovaci pokazati na svetskom, pa da li mogu da parirju Rusima. Ali i Makednoci i Ircu su neugodni sigurno.

C- Pošto navijam za Srbiju, volio bih da budu prvi, ali vidjećemo treba biti realan. Slovenija se dobro pokazala, od Sjeverne Irske ne očekujem mnogo , Estonija prilično laka, dok su Farani sve bolji i bolji (čak su dobili Litavniju nedavno). Italija jeste favorit, ali onaj njhov fudbal je dosadan do bola, pa se nadam 1 poziciji Srbije, ali 2 bi trebalo biti realnost.

D- Rumuniju je Srbija uništila na Marakani (gledao meč uživo), pa se nadam da će i Bosna i Hercegovina imati slične isjode i dočepati se ,ajde da kažem realnog drugog mjesta.

E- Holanđani ponovo u šansi da skupe 30 od 30, ako se Švedska en povrati iz mrtvih.

F- Hrvatska bi trebalo lagano da bude prva, jer Grčku ne smatram nekom jakom reprezentacijom.

G- Nama, Crnoj Gori, pa sad ne bih rekao teža grupa nego prošli put, ali mislim da imamo kakve takve šanse da se ravnopravno borimo za 2 poziciju. Mada u ovoj grupi nema lakih reprezentacija

H-Portugal, mnogo dosadna grupa.

I- Španija bez problema.

Guro 07-02-2010 21:10

Evo da i ja prokomentarisem....Hrvatska bi trebalo lagano da bude prva...isto se moze desiti i Srbiji, ali njihova frupa je u kompletu najteza i tu ce se voditi veliak borba za svaki bod...BIH vjerovatn za drugo mjesto sa RUmunima....e sad sto da kazem za CG...ako Kranjcar iskoristi potencijal koji imaju igraci onda sigurno mozemo da se borimo za drugo mjesto bez pretjerivanja.

Quaresma#7 07-02-2010 21:23

Quote:

Originally Posted by ivan019 (Post 59770)
bar ces imati razloga zezati komsije :D

Ma neda se mi jih slušati kad se ovi janezi počnu kurčit oni su bolji od brazila i takve. Oni jednostavno smatraju balkanje manjevrednim narodom. Nabijem jih na *****


All times are GMT +2. The time now is 11:07.

Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.
Copyright © 2009-2022 Beneamata.com