Beneamata.com

Beneamata.com (https://www.beneamata.com/index.php)
-   Anti (https://www.beneamata.com/forumdisplay.php?f=25)
-   -   Anti Mourinho (https://www.beneamata.com/showthread.php?t=82)

Moca93 07-02-2009 19:47

Samo cu citirati...
Quote:

Originally Posted by Komitski Đeneral (Post 660)
Boze sacuvaj...


CurvaNord69 07-02-2009 21:04

Sta sad se ovaj thread svodi na "daj dera zatvori", pa jebt nemojte spamat (i ja to sad radim al je ovo upozorenje:D)

Balotelli#45 07-02-2009 21:33

Ma ova tema moze da bude aktuelna tek kad se odigraju utakmice sa bilanom i manchesterom mada nadam se da nece imati potrebe

Enfant Terrible 09-02-2009 12:34

Quote:

Originally Posted by Samir (Post 654)
Zašto da se tema zatvori?

Mourinho je papak. Apsolutno ništa nije uradio otkad je došao u Inter, samo potrošio puno novca (što za transfere, što za svoju platu i pomoćnike). Mancini je vodio tim isto ovako... čak i bolje.

Moram priznati,malo sam se iznenadio kada sam pročitao ovaj post.Od tebe sam navikao čitati odlične postove,realne,argumentirane.Ali ovo što si rekao da je Mourinho papak i da je Mancini vodio bolje ekipu,ne mogu se nikako složiti.

Ja znam da se ovo puno koristi kao isprika,ali Mourinho je stvarno ovdje kratko vrijeme i još uvijek se taktički traži.Ne znam ni jednog trenera koji je preuzeo ekipu i odmah izradio taktiku koja odgovara i uzeo sve.Tako je isto za Mourinha.

Istina je,potrošio je para za malo igrača,ali pogledaj malo Mancinijeve transfer bisere,počevši od izgubljenog Mihajlovića,bezizražajnog Cesara,preko Sabri Lamouchija :confused: Favallija...Da ne nabrajam,jednom rječju strahota.Mourinho je barem dovodio igrače koje je htio integrirati u svoj sistem,dok je Manci dovodio samo prijatelje da u poznim godinama dobivaju što bolje ugovore.

I napomenuo bih,da unatoč sličnoj taktici kojim se obadvojica koriste Mourinhov tim izgleda pun bolje na terenu.Otkako je Mou došao,ova ekipa ima nešto,a to je SAMPOUZDANJE,pod Mancinijem ga nikada nisu imali.O tome ti mogu i posvjedočiti i sami igrači.

Balotelli#45 09-02-2009 16:25

u pravu si Zlatane_ nego dovedi ti te igrace da posvedoce malo :D

ivan019 21-10-2009 13:02

Panathinaikos vs Inter 0:2
Inter vs Werder Bremen 1:1
Inter vs Anorthosis 1:0
Anorthosis vs Inter 3:3
Inter vs Panathinaikos 0:1
Werder Bremen vs Inter 2:1
Inter vs Manchester United 0:0
Manchester United vs Inter 2:0
Inter vs Barcelona 0:0
Rubin vs Inter 1:1
Inter vs Dinamo K. 2:2

Quaresma#7 21-10-2009 13:31

Mislim da je več i Mourinho malo nervozan zbog ovih rezultata u CL. Nadam se da če to popraviti i uzme to kao osebni cilj.

dera 21-10-2009 14:18

Quote:

Originally Posted by Zlatan_ (Post 1389)
Istina je,potrošio je para za malo igrača,ali pogledaj malo Mancinijeve transfer bisere,počevši od izgubljenog Mihajlovića,bezizražajnog Cesara,preko Sabri Lamouchija :confused: Favallija...Da ne nabrajam,jednom rječju strahota.Mourinho je barem dovodio igrače koje je htio integrirati u svoj sistem,dok je Manci dovodio samo prijatelje da u poznim godinama dobivaju što bolje ugovore.

miha los? (ne znam cijenu) cesar - ne znam cijenu ali siguran sam da nisu ni jedan ni drugi puno placeni lamouchi - dzaba, samo igracev ugovor placen favalli - potpuno besplatno doveden iz lazija (bolji potez sacekati da ugovor istekne nego ovaj potez josea sa pandevom)

Mauro7 21-10-2009 14:42

pa pod mancinijem su došli Julio Cesar, Maicon i pol ekipe
njegov scout mu je preporučio Julia

dera 21-10-2009 14:47

ma samo reci - prodan maxwell za 5m sve govori hehehe

Enfant Terrible 21-10-2009 18:07

Quote:

Originally Posted by dera (Post 45429)
miha los? (ne znam cijenu) cesar - ne znam cijenu ali siguran sam da nisu ni jedan ni drugi puno placeni lamouchi - dzaba, samo igracev ugovor placen favalli - potpuno besplatno doveden iz lazija (bolji potez sacekati da ugovor istekne nego ovaj potez josea sa pandevom)

Sve to stoji, a ko je od tih pokemona donio bilo kakav pomak u igri? Dovedeni su besplatno ili za malo novca, a o kakvim se igračima radi bolje je ne komentarisati uopšte. Stari (Mihajlović, Favalli), nekvalitetni (Cesar i Lamouchi). Ali to na kraju krajeva nije više bitno, odnosno nije meni, jer to pripada historiji.

dera 21-10-2009 19:28

pa dobro, ja samo kazem ono sto i ti
a sta je Q donio :) mada sam i ja inzistirao na njegovom dovodjenju, samo sto ovaj transfer daje prednost u transferima manciniju 3x

LiGad 21-10-2009 21:15

sto se tice transfera ..bolji su mi mourinhovi, ali on je zato potrosio i mnoogo vise para od mancinija ..to se mora naglasiti

Mauro7 21-10-2009 21:35

Quote:

Originally Posted by riven (Post 45497)
sto se tice transfera ..bolji su mi mourinhovi, ali on je zato potrosio i mnoogo vise para od mancinija ..to se mora naglasiti

al dali zaboravljaš na maicona, julia cesara, maxwella...?

LiGad 21-10-2009 22:13

ma upravu si ..mourinho je dovodio poznatije igrace i vece zvijezde (maicon, maxwell i cesar su bili gotovo nepoznati) ..pa se zato cini da su i bolji


All times are GMT +2. The time now is 11:42.

Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.
Copyright © 2009-2022 Beneamata.com