Beneamata.com

Beneamata.com (https://www.beneamata.com/index.php)
-   Bivši (https://www.beneamata.com/forumdisplay.php?f=48)
-   -   Leite Ribeiro Adriano (https://www.beneamata.com/showthread.php?t=21)

Huska 06-02-2009 23:36

Leite Ribeiro Adriano
 
http://profile.ak.facebook.com/objec...61454_8186.jpg

Adriano Leite Ribeiro (Rio de Janeiro, 17. veljače 1982.) je brazilski nogometaš, igrač nogometnog kluba Internazionale Milano F.C.. Od 19. prosinca 2007. na posudbi je u nogometnom klubu Săo Paulo. Karijera
Adriano započinje karijeru 1999. godine u juniorskom pogonu Flamenga. Nakon što su uočili njegov talent, samo godinu dana kasnije već igra kao senior u prvoj momčadi. Nedugo nakon odličnih igara za Flamengo i brazilsku U-17 reprezentaciju 2001. godine prelazi u Talijanski nogometni klub Internazionale. Svjetsku slavu doživljava 14. kolovoza iste godine kada na prvom nastupu za Inter zabija gol protiv Real Madrida na Santiago Bernabéuu. Inter pobjeđuje tu utakmicu sa 2:1. 2002. godine odlazi na posudbu u Fiorentinu. U ljeto 2002. potpisuje dvogodišnji ugovor sa Parmom. U dvije sezone u Parmi zabija 23 gola u 37 nastupa za klub. 2004. godine vraća se u Inter, za koji potpisuje četverogodišnji ugovor, iste godine sa brazilskom reprezentacijom osvaja Copa Américu. Bio je prvi strijelac toga natjecanja i proglašen je za najboljeg igrača. Igrao je za Brazil na SP-u 2006.

ukratko...

Guro 07-02-2009 00:14

a valjda ce imati da se napise jos dosta toga ako nastavi da radi ono sto je poceo ove godine....svjetska ekonomska kriza razbija ove godine...a i adri je poceo tako :) ovo prvo neka se zavrsava sto prije a on neka nastavi tako :)

Guro 10-02-2009 18:23

evo sad isplivalo kad su otpustili Scolarija da je pokusavao mnogo puta da dovede Adrija u Celsi

Adriano's agent Gilmar Rinaldi has revealed that sacked Chelsea coach Luiz Felipe Scolari made several attempts to sign the Inter striker, but had everyone of them rejected by the Italians.

Scolari was sacked by the west London-based outfit on Monday afternoon following a string of poor results.

It has now been revealed that the former Brazil coach tried to sign Adriano from Jose Mourinho's side, but the Portuguese tactician said no.

"He [Scolari] really wanted Adriano, we spoke about him many times,'' Gilmar Rinaldi told Radio Kiss Kiss.

"But overall he [Scolari] spoke with Marco Branca [Inter Milan sporting director], and in the end they decided together that they would allow Adriano to remain at Inter.''

Adriano was on the verge of leaving the Nerazzurri after getting on the wrong side of Mourinho who just about had enough of the Brazilian.

However, the 'Special One' was adamant not to give into Chelsea and Scolari's request and he scuppered the deal by telling the Nerazzurri not to put Adriano for sale in the January transfer window.

Critics believe Scolari's failures to make the right signings, Robinho and Adriano to name a few, as well as the poor run in form led to his sacking.

CurvaNord69 10-02-2009 18:26

Ma nije uspio, nezanima me sta je bilo

Balotelli#45 10-02-2009 19:47

Ako nije uspeo govedo jedno glupo picka mu materina :D oces adria ma evo ti kurac :D

dera 11-02-2009 01:13

danas lose, cuva se za milan :)

ado_inter 11-02-2009 01:37

ma odogro je dovoljon dobro da na terenu ostane 80 min :)

ma sigurno se cuva za bilan

ivan019 11-02-2009 12:44

Pa naravno, Milan i Manchester su mu verovatno u mislima ;)

Huska 11-02-2009 13:11

Quote:

Originally Posted by ivan019 (Post 2386)
Pa naravno, Milan i Manchester su mu verovatno u mislima ;)

ili mu je u mislima nesto drugo:D i ja se nadam da ste upravu te da se cuvao za bilana

Balotelli#45 11-02-2009 16:12

Pa nije lud noge da polomi 3 dana prad derbi

Mauro7 13-02-2009 19:51

http://www.goal.com/en/news/1707/int...on-milan-derby

i adri se inače nakon treninga žalio na neku laganu bol ali za razliku od Maicona njegov nastupd u nedjelju je gotovo siguran

Balotelli#45 13-02-2009 20:03

Sad sam procitao adri sigurno igra nije bas 100 posto ali verovatno ali maicon treba jos da se pregleda i da miruje ali ima jos 3 dana do derbija procice ga to nadam se :D

Guro 13-02-2009 20:53

do derbija ima 48h....ne znam kako izracuna 3 dana :) ili tebi dan traje malo krace ;) :p

Balotelli#45 13-02-2009 21:45

Ma dobro ja racunam i danasnji dan :D

Guro 16-02-2009 13:39

ja mislim da je Adri na pravom putu da bude opet jedan od najboljih napadaca...i definitivno imam jedan od najbljih tandema u napadu..ako nema ibre tu je adri i obrnuto...obojicu ne mogu da cuvaju nikako...adrianu nedostaje jos malo brzine...ali i pored toga je maldinija i kaladzea pretracao...u svakom slucaju mislim da inter ima jednu glavobolju manje na ljeto...jer ako odraste i baloteli ja mislim da ne morao traiti napadace....jer malo ko ima takva tri napadaca...isto tako onda se mozemo posvetiti renoviranju sredine terena tj dovodjenju jednog igraca koji proigrava napad :)


All times are GMT +2. The time now is 01:40.

Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.
Copyright © 2009-2022 Beneamata.com