Beneamata.com

Beneamata.com (http://www.beneamata.com/index.php)
-   Nacionalna takmičenja (http://www.beneamata.com/forumdisplay.php?f=37)
-   -   Internationals - Friendly (http://www.beneamata.com/showthread.php?t=144)

Balotelli#45 28-05-2009 20:08

Quote:

Originally Posted by Mauro7 (Post 21249)
kažem ti cassan tko zna kad će zvat a balotelli je ipak mladić kojem je ovo tek prva sezona da je kako tako standardan(više manje ajde) i kako da on bude ispred starijih igrača, ispred jednog tonija koji je osvojio svjetsko i koji je još uvijek mašina za golove
pa normalno da su drugačiji tipovi igrača ali balotelli se još mora kaliti u mlađoj repki

to stoji ali kazem da su oni bolji po kvaliteti ne kazem da trebaju odmah da igraju ali po kvaliteti i svemu sto sam naveo balotelli i antonio su svakako bolji.Ali ipak toni ce mozda jos jedno 2 godine da bude standardan a onda posle dolaze ovi mladi balotelli,acuqa,rossi,macheda... jeste toni dobar ali i nije ono sto je nekada bio...

CurvaNord69 28-05-2009 21:04

Ma pozvan je davide :P

Enfant Terrible 06-06-2009 23:37

Interesanta postava protiv Sjevernih Iraca, skoro sve igrači "mediokriteti" iz lige i ne da su razvili Irce, nema riječi. Toliko o lošoj kvaliteti lige...

Mauro7 06-06-2009 23:43

Quote:

Originally Posted by Zlatan_ (Post 22848)
Interesanta postava protiv Sjevernih Iraca, skoro sve igrači "mediokriteti" iz lige i ne da su razvili Irce, nema riječi. Toliko o lošoj kvaliteti lige...

istina ali čuj...SJEVERNA IRSKA eej, jedva da pokoj IRAC igra u velikoj ligi odnosno da je prilično važan igrač u toj ligi kao robbie keane recimo, a kamoli sjeverni irci, ovo su talijanski mediokriteti kako ih ti zoveš bili na terenu ali i takvi su profesori za ove

Enfant Terrible 06-06-2009 23:46

Quote:

Originally Posted by Mauro7 (Post 22849)
istina ali čuj...SJEVERNA IRSKA eej, jedva da pokoj IRAC igra u velikoj ligi odnosno da je prilično važan igrač u toj ligi kao robbie keane recimo, a kamoli sjeverni irci, ovo su talijanski mediokriteti kako ih ti zoveš bili na terenu ali i takvi su profesori za ove

Da, da to stoji definitivno- protvnik nije ravnomjeran. Ali vidilo se dosta potencijala od igrača koji igraju u Chievu, Udineseu itd, to je za pohvaliti. Foggia je bio dosta lud, nisam znao da igra onako, onda Rossi (iako nije u Serie A), Pelissier...

CurvaNord69 06-06-2009 23:46

Jebiga, ipak nije lako za reprezentaciju igrat :P
izgleda da je to losije bilo od sinocnje utakmice bih-reprezentacija novinara :sivi:

Enfant Terrible 06-06-2009 23:53

Quote:

Originally Posted by CurvaNord69 (Post 22851)
Jebiga, ipak nije lako za reprezentaciju igrat :P
izgleda da je to losije bilo od sinocnje utakmice bih-reprezentacija novinara :sivi:

Hahahahaha, jooooj, jesi vidio gol što Supić primi? :D Svaka čast momku što se snašao kada je bio vruč krompir, ali treba vratiti Hasagića što prije, i vidjeti ima li onaj dećko iz Intera (ćini mi se, Inter Zaprešić) namjeru igrati za BiH, nešto se govorkalo...

CurvaNord69 06-06-2009 23:56

Delic, neznam, on ce bit velika klasa sto sam vidio, vec ga uzeo dinamo.
A po meni je i mitrovic bolji od supica.
Al ga onde dzeko povalja :D

Enfant Terrible 07-06-2009 00:01

Quote:

Originally Posted by CurvaNord69 (Post 22853)
Delic, neznam, on ce bit velika klasa sto sam vidio, vec ga uzeo dinamo.
A po meni je i mitrovic bolji od supica.
Al ga onde dzeko povalja :D

Uh, Džeko, bacao ih je on po Bundesligi, Mitrović tražio autogram kasnije :P

Nera 07-06-2009 09:39

Quote:

Originally Posted by Zlatan_ (Post 22850)
Da, da to stoji definitivno- protvnik nije ravnomjeran. Ali vidilo se dosta potencijala od igrača koji igraju u Chievu, Udineseu itd, to je za pohvaliti. Foggia je bio dosta lud, nisam znao da igra onako, onda Rossi (iako nije u Serie A), Pelissier...

Uh, Foggia nema srecu sa klubovima nikakvu. Dobio pedalu iz Bilana, pa iz Lazia, pa se vratio u Lazio, ali igra nekad u prvu, nekad na klupu. Oni traze zamjenu za Pandeva, a imaju covjeka u kuci. I mislim da njemu ovo, ili iduce ljeto istice ugovor. Ja bih isao odmah na njega...

Huska 07-06-2009 10:12

kako je santon odigro posto sam malo bacio oko i vidio da je na terenu al nisam tekmu gledao

Nera 07-06-2009 10:30

Quote:

Originally Posted by Huska (Post 22888)
kako je santon odigro posto sam malo bacio oko i vidio da je na terenu al nisam tekmu gledao

Vise nego dobro. Lippi racuna na njega, taman kao i Mourinho. Za Mundial ga ocekujem u prvu postavu Azzura... Morace Zambrotta da ide lijevo.

Enfant Terrible 07-06-2009 10:45

Quote:

Originally Posted by Nera (Post 22883)
Uh, Foggia nema srecu sa klubovima nikakvu. Dobio pedalu iz Bilana, pa iz Lazia, pa se vratio u Lazio, ali igra nekad u prvu, nekad na klupu. Oni traze zamjenu za Pandeva, a imaju covjeka u kuci. I mislim da njemu ovo, ili iduce ljeto istice ugovor. Ja bih isao odmah na njega...

I ja isto, tim bolje ako je besplatan. Po meni, lik je bolji od D' Agostina. Sviđa mi se njegova agresivnost, a i vidi se da je tehnički potkovan- ubio se za našeg veznog reda...

dera 07-06-2009 13:17

nije los foggia :)

---------- Post added at 13:17 ---------- Previous post was at 13:08 ----------

samo me cudi da ciro ne pozove jakupovica, izgleda da ce zavrsiti u tottenhamu

adiK 07-06-2009 19:33

Quote:

Originally Posted by dera (Post 22910)
nije los foggia :)

---------- Post added at 13:17 ---------- Previous post was at 13:08 ----------

samo me cudi da ciro ne pozove jakupovica, izgleda da ce zavrsiti u tottenhamu

Ne moze jakupovic branit za nas. Nastupao za nasu U-21, pa za svajcarsku i kad je "htio" opet za nas, FIFA mu ne da da promjeni repku :)

komedija...

All times are GMT +2. The time now is 03:48.