Beneamata.com

Beneamata.com (https://www.beneamata.com/index.php)
-   Transferi (https://www.beneamata.com/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Novi napadac (https://www.beneamata.com/showthread.php?t=286)

dera 06-04-2009 14:02

Novi napadac
 
Posto vecina misli da cemo dovesti novog napadaca, jer Crespu i Cruzu isticu ugovori, Adri odlazi a tesko je i da ce se i Suazo vratiti.. koga od navedenih vi zelite vidjeti u nasem dresu?

---------- Post added at 14:02 ---------- Previous post was at 13:59 ----------

slobodno predlozite da ubacimo jos nekog, posto imate pravo samo jednog glasa

CurvaNord69 06-04-2009 14:12

Ma bit ce luca toni :ivan:

Imp 06-04-2009 14:34

mislim da Drogbu i Milita u upravi ne zele ni dovodit,jer je njihovo vrijeme na zalazu

Aguero je pravo pojacanje

Moca93 06-04-2009 14:57

Jeste al taj mali seronja oce da ostane u atletiku,....jebo ga atletiko,gube svaki mec od nekih tamo autsajdera.Po meni Drogba...Vraca se u formu a sa Murinjom ponovo bi zablisto...Iskusan i ima osecaj za gol...ONog Quagliarella ni ne znam koji je ,a o Militu necu ni da razgovaram....

Balotelli#45 06-04-2009 14:59

Aguero najbolji je od navedenih a i mladji je od svih za po desetak godina

esteban 06-04-2009 17:06

Quote:

Originally Posted by dera (Post 12581)
Posto vecina misli da cemo dovesti novog napadaca, jer Crespu i Cruzu isticu ugovori, Adri odlazi a tesko je i da ce se i Suazo vratiti.. koga od navedenih vi zelite vidjeti u nasem dresu?

---------- Post added at 14:02 ---------- Previous post was at 13:59 ----------

slobodno predlozite da ubacimo jos nekog, posto imate pravo samo jednog glasa

Glasacu za Aguera a objektivno dolazi Milito

Komitski Đeneral 06-04-2009 17:30

Aguero...Iz vise razloga. Prvo ima ekstra kvalitet,nije onaj prosjecni igrac,uvijek moze izmisliti neki gol ili asistenciju,a pretezno drzi konstantnu formu, a i ono sto je najbitnije dobili bi smo igraca koji ce odmah donijeti kvalitet timu a ujedno i igraca na kojem se moze zasnivati buducnost kluba. Sve u svemu, po meni Aguero bi bio pun pogodak

CurvaNord69 06-04-2009 17:42

Ma dovest bole "top" balaban, slobodan igrac, trci okolo, tek mu 30god :ivan:

Enfant Terrible 06-04-2009 17:44

Quote:

Originally Posted by Komitski Đeneral (Post 12635)
Aguero...Iz vise razloga. Prvo ima ekstra kvalitet,nije onaj prosjecni igrac,uvijek moze izmisliti neki gol ili asistenciju,a pretezno drzi konstantnu formu, a i ono sto je najbitnije dobili bi smo igraca koji ce odmah donijeti kvalitet timu a ujedno i igraca na kojem se moze zasnivati buducnost kluba. Sve u svemu, po meni Aguero bi bio pun pogodak

Ja sam skeptičan oko Aguera u Interu.Ja mislim da bi bio,ili poput Quaresme(flop),ili bi mu trebao jedan duži period adaptacije.Počevši od cijene koja ne bi sigurno bila manja od nekih 35-40M€ na sebe bi stavio ogroman pritisak,kako javnosti tako i navijača,a sa takvim divljačkim pritiscima nije lako biti dobar.Budući da nikada nije igrao u Serie A (a nije baš nešto jak) sigurno bi mu trebao period adaptacije,a navijači nisu imali strpljenja sa Quaresmom (za kojim smo toliko kukali),te isto tako sumnjam da bi imali sa Aguerom.Meni je za njega Španija idealna liga,nikako mi ne odgovara za Serie A,a i ne mogu da se sjetim zadnjeg igrača iz Španske lige koji je briljirao u Italiji...

Po meni,nama treba neka "mašina za golove" koja će u paru sa Ibrom i dobrim playom iza sebe cijepati protivničke mreže.Dakle,moj favorit je Rossi kojeg definitivno treba ubaciti u anketu.Mlad,eksplozivan,dobra završnica+talijan,kao premija,a i bio bi jeftiniji od Aguera.

CurvaNord69 06-04-2009 17:53

Dodaj rossija u poll, a ako nemoze aguero on je u svakom slucaju bolji od drogbe i milita, U SVAKOM.

Mauro7 06-04-2009 17:58

da Zlatane, se sječaš kako je Rossi igrao dok je bio posuđen Parmi pred oko 2 godine?
igračina

Enfant Terrible 06-04-2009 17:59

Quote:

Originally Posted by CurvaNord69 (Post 12646)
Dodaj rossija u poll, a ako nemoze aguero on je u svakom slucaju bolji od drogbe i milita, U SVAKOM.

Ma naravno da je bolji,Drobu i Milita ne računam kao ozbiljne kandidate i iskreno se nadam de će ostati u svojim klubovima.

EDIT:
Quote:

Originally Posted by Mauro7 (Post 12649)
da Zlatane, se sječaš kako je Rossi igrao dok je bio posuđen Parmi pred oko 2 godine?
igračina

Naravno,ali to sam zaboravio napisati.9 golova u 19 utakmica u dresu Parme koja se tada grčevito borila za opstanak znači da je kadar igrati u Serie A...

ivan019 06-04-2009 18:59

Quagliarella
Ali ne zato sto ga volim nego zato sto ima najvise sanse da dodje

Balotelli#45 06-04-2009 19:21

Ja sam najpre od svih za cassana ali nista o njemu zadnjih mesec dana

esteban 06-04-2009 19:38

Dodajte Cassana..mada smo se vec ispucali :)


All times are GMT +2. The time now is 07:30.

Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.
Copyright © 2009-2022 Beneamata.com