Beneamata.com

Beneamata.com (https://www.beneamata.com/index.php)
-   Klub (https://www.beneamata.com/forumdisplay.php?f=18)
-   -   Okupljanje (https://www.beneamata.com/showthread.php?t=586)

esteban 09-10-2009 20:09

Okupljanje
 
Do sada je bilo više pomena i predloga da se mi članovi sa ovog foruma neđe sastanemo,upoznamo i družimo dan dva koliko bi bili u mogućnosti!


Jes da je Guro otvorio temu da se sastanemo u kafić Inter u Danilovgrad ali sam morao posebnu temu otvorit na kojoj bi bas konkretno dali predloge vremena i mjesta naseg okupljanja..


Od ovog bi mogli napravit i medijsku novost ako bi nas bilo više i iz svih zemalja ex yu jer bi bila lijepa slika kako su se našli neki tamo druzit se i poslat poruku svima da se i pored sumorne prošlosti može ić naprijed sa svim komšijama zajedno


Za sada meni padaju dvije opcije mjesta našeg okupljanja a to su Bosna (mjesto neka odaberu Bosanci koje im najvise odg) i Crna Gora đe bi vas mi Crnogorci sa foruma fino dočekali i pored druženja posli bi do onog kafića u Danilovgradu,obišli Cetinje i ako bi bilo ljeti na moru bi odvojili jedan dan da se kupamo.


Moj predlog za vrijeme okupljanja bi bilo oko nove godine ili da čekamo ljeto :rolleyes:


Ideja za ovu temu je moja a za ime je zaslužan Huska sa kojim bih volio nekad popit po koju :D pa eto bila bi to lijepa prilika da se svi družimo!

Molim za vaše konkretne i KONSTRUKTIVNE predloge

Huska 09-10-2009 20:14

Sto se mene tice svedno mi je gdje bi se okupili...samo da se vise ko ljudi upoznamo... i da popijemo po koju kao sto dejo rece

al eto da nebude samo suplja... ja bih volio da to bube BiH,sarajevo :D...

Mauro7 09-10-2009 20:14

šta nismo već imali otvorenu temu za to?
ja odmah kažem bosna, želim da me ovi bosanci vode na prava mjesta na ćevape, jebeš ovo što se ovdje kupi želim probat ''original'' heheheheh

dera 09-10-2009 20:16

Bolje cekati ljeto, jer mnogo nas ima pametnijih planova preko zime, kako fax, tako i pravljenje snjesko bjelica :)

Sto se tice CG, nemam nista protiv, pitanje je koliko bi ih htjelo, i da li je lahko preci preko granice, ne znam ni za nasu, ali siguran sam da je najlaksa hehehe.

---------- Post added at 20:16 ---------- Previous post was at 20:15 ----------

da, ovo bi sigurno sredili sto se tice medija :) besplatna reklama

esteban 09-10-2009 20:16

Quote:

Originally Posted by Mauro7 (Post 44143)
šta nismo već imali otvorenu temu za to?
ja odmah kažem bosna, želim da me ovi bosanci vode na prava mjesta na ćevape, jebeš ovo što se ovdje kupi želim probat ''original'' heheheheh

Potpisujem :)

dera 09-10-2009 20:18

ma po meni postoje 2 mjesta za dobrim cevapima, banjalucki su mozda treci ali posto nikada nisam imao priliku da ih probam i ne brojim ih, necemo ici do BL da bi ih probali lol
jedno mjesto je petica u Sa, drugo Hari u Travniku, ocekujem komentare ostalih bosanaca :D

Huska 09-10-2009 20:20

a normalno da bi ljeto cekali... al samo da se dogovorimo kad i kako... mozda bi neki sebi kakvih para ustedili do tada i tako...

uglavnom moramo se naci a i to sa medijima nije uopste losa ideja ustvari odlicna je

PS. dera za hari se slazem imaju prejake cevape...a za sarajevo meni su najbolji u zelji jer nisam bio u toj 5 :D

dera 09-10-2009 20:23

e pa onda Hari je konacan odgovor :D

---------- Post added at 20:23 ---------- Previous post was at 20:22 ----------

PS ja upravo iz travnika dosao, mozes misliti sta sam jeo :P ni 10ka nije dovoljna

esteban 09-10-2009 20:24

Ja već maštam o Bosanskim specijlitetima :)

Dera mozda bi mogao otvorit i da glasamo pa ko najviše ponese glasova tamo bi se okupili.Nabrojat sve zemlje pa ko pobijedi neka mu je sa srecom,a pobjednici bi bili svi MI :D

Huska 09-10-2009 20:25

Quote:

Originally Posted by dera (Post 44153)
e pa onda Hari je konacan odgovor :D

---------- Post added at 20:23 ---------- Previous post was at 20:22 ----------

PS ja upravo iz travnika dosao, mozes misliti sta sam jeo :P ni 10ka nije dovoljna


:( hocu i ja :D

dejo nije losa ideja otvori anketu ha ja

dera 09-10-2009 20:25

mogao si i ti to da uradis kad si otvarao temu lol, ma to je najlakse
sto se tice bosne, ne znam gdje bi nocili u sarajevu recimo
sto se tice moje i hulletove krajine, naslo bi se nesto povoljno

Mauro7 09-10-2009 20:26

može ajmo evo nabrojat par interesantnih zemalja : kod naših slovenščina npr. hahahaha, u bangladeshu, paaa....zanzibar... itd :D
ne evo moj glas - ljeto, sarajevo :D il bugojno :P

dera 09-10-2009 20:26

blizu cevapi (sahat voznje), blizu sve u gradu, pogotovo za lopte :D

esteban 09-10-2009 20:26

Quote:

Originally Posted by dera (Post 44149)
ma po meni postoje 2 mjesta za dobrim cevapima, banjalucki su mozda treci ali posto nikada nisam imao priliku da ih probam i ne brojim ih, necemo ici do BL da bi ih probali lol
jedno mjesto je petica u Sa, drugo Hari u Travniku, ocekujem komentare ostalih bosanaca :D

Đe vam je taj Travnik? :D

dera 09-10-2009 20:27

sto se tice maurovog prijedloga, mogli bismo jedan dan da vas odvedemo da obajdzete sarajvo, ma nista posebno, lijepse bugojno jel tako hulle hahaah

---------- Post added at 20:27 ---------- Previous post was at 20:27 ----------

Quote:

Originally Posted by esteban (Post 44160)
Đe vam je taj Travnik? :D

centar bosne


All times are GMT +2. The time now is 07:15.

Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.
Copyright © 2009-2022 Beneamata.com