Beneamata.com

Beneamata.com (https://www.beneamata.com/index.php)
-   Ostalo (https://www.beneamata.com/forumdisplay.php?f=21)
-   -   Vaterpolo (https://www.beneamata.com/showthread.php?t=351)

Nera 23-05-2009 22:07

Vaterpolo
 
Liga Sampiona.

Poslije Crnogorske reprezentacije, i crnogorski Primorac je sjeo na krov Evrope. U finalu je pobijedjen italijanski Pro Recco.

PRIMORAC ALE, PRIMORAC ALE,.... :crazzy:

dera 23-05-2009 22:17

heh, bravo.. samo sto taj sport u bosni jos nije poznat tako da ne mogu nesto strucnije reci:D
bitno je da se nisu utusili

Nera 23-05-2009 22:21

Quote:

Originally Posted by dera (Post 20374)
heh, bravo.. samo sto taj sport u bosni jos nije poznat tako da ne mogu nesto strucnije reci:D
bitno je da se nisu utusili

Dodji malo kod nas, evropskih prvaka i na reprezentativnoj i na klupskoj sceni, moze se mnogo nauciti :D

esteban 24-05-2009 00:40

Bravo Primorac..svaka cast!A sledece god bi trebalo da za Jadran bude rezervisana evropska kruna jer sa onim pojacanjima sto dovode ima da drhte svi klubovi u Evropu..

Artband 24-05-2009 16:14

Iako ne pratim vaterpolo,čestitam Primorcu na tituli.Mada nisam ni znao da igra finale LŠ.

CurvaNord69 24-05-2009 16:19

Gledo sam polufinala, juce sam bio previse zaposlen festom za finale :D
pro recco-jug: bas se vidilo da je jugu falilo tih igraca i ko ima duzu klupu, jug je pukao u trecoj cetvrtini.
mladost-primorac: mladost je propustila neke prilike s igracem vise i nije znala kaznit primorceve propuste.
uglvanom, sve 4 ekipe su mogle bit u finalu, a sve cestitke primorcu.

Mauro7 24-05-2009 17:00

gledo ja uživo pro recco - jug (inače navijam za jug :P ) njihov vlasnik došo sa jahtom u opatiju
bitno da nije pro recco osvojio, jebeš njih oni su kao real galacticosi, samo što ovdje to pali, pravi dream team imaju, i kad imaš dobro ekipu da im se suprotstaviš nemaš dužinu klupe
svaka čast primorcima ali mogu zahvalit što ih je jug dosta umorio..jer inače ovi su pre jaki za svih

Nera 24-05-2009 20:53

Prejaki? pfff... :rolleyes:

Cekaj sledecu godinu, da vidis kakav ce nas Jadran da bude ;)

Mauro7 24-05-2009 21:03

jebi ga stari šta je je rekli su da su se možda istrošili previše s jugom i da su bili pre nervozni..da su odigrali kako treba mislim da nažalost bi pobijedili, ali dobro bitno da su izgubili
dokazali su se protiv mladosti jer preko naših ekipa nikom nije lako
ja zato sljedeće godien od mladosti u juga očekujem finale, jedno od njih dvoje

Nera 24-05-2009 21:21

Ma zezam se ja. Ovi nasi nisu primali plate 4 mjeseca, a Pro Recco ima milione. Nema veze, srce je pobijedilo :D

Mauro7 24-05-2009 21:50

Quote:

Originally Posted by Nera (Post 20558)
Ma zezam se ja. Ovi nasi nisu primali plate 4 mjeseca, a Pro Recco ima milione. Nema veze, srce je pobijedilo :D

ništa slađe od toga, sjećam se pred neko vrijeme tekmu između njih i naše mladosti
našima je netko bio ozlieđen plus smo ostali zbgo prekršaja prije kraja utakmice bez jednog važnog igrača ne sjećam se koga i sa onim mladim koji su ih mjenjali smo uspjevali parirat pro reccu do samog kraja produžetaka, utakmica za pamćenje, otišla njima ali ono, srce nas skoro dovelo do pobjede
sjećam se komentatora bilo je nešto u stilu : eto kako mladostaši igraju sa srcem a igrači pro recca za lijepi ček kojeg primaju heheheh

Nera 17-06-2009 23:55

Trenutno se igra Svjetska Liga u Crnoj Gori. Danas je bio derby, evropski prvak MNE, protiv svjetskog prvaka CRO. Moram li reci rezultat? Montenegro 12- 7 Croatia. mauro, cisto da Primorac ne bude iznenadjenje :P

CurvaNord69 18-06-2009 00:11

Ma bjaz bola, sudac potkupljen

Nera 18-06-2009 00:14

Quote:

Originally Posted by CurvaNord69 (Post 24506)
Ma bjaz bola, sudac potkupljen

:vfunny::vfunny: Da, da.. Na Evropsko je bio isto.

Tutte le strade portano a Roma...

Vidjecemo se tamo. Ide borba za svjetski vrh..

esteban 18-06-2009 00:58

Stvarno su momci fenomenalni i prejaki smo..za 3 4 grada iz kojih su crveni(oko 70hiljada ljudi) takav sastav..nevjerovatno


All times are GMT +2. The time now is 08:05.

Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.
Copyright © 2009-2022 Beneamata.com