Beneamata.com

Beneamata.com (https://www.beneamata.com/index.php)
-   Nacionalna takmičenja (https://www.beneamata.com/forumdisplay.php?f=37)
-   -   FIFA Confederation Cup 2009 (https://www.beneamata.com/showthread.php?t=378)

Enfant Terrible 15-06-2009 19:22

FIFA Confederation Cup 2009
 
http://i39.tinypic.com/o77wux.jpg

Kofederacijski kup je međunarodno nogometno natjecanje, koje svake četiri godine organizira FIFA , u kojemu se natječu nacionalne nogometne reprezentacije. Na turniru se natječu osam ekipa, pobjednici kontinentalnih natjecanja, te svjetski prvak i domaćin. Na prvom Konfederacijskom kupu, odigranom 1992. u Saudijskoj Arabiji pobijedila je Argentina.

Na ovom Konfederacijskom kupu natječu se slijedeće reprezentacije:
Južna Afrika, Iraq, SAD, Italija, Brazil, Novi Zeland, Španija i Egipat.

adiK 15-06-2009 19:47

Ma sve ok samo da nema onih muha sto zuje oko mikrofona...

CurvaNord69 15-06-2009 20:27

Hahahaha, dobra.
A irak je neki gost ovde?

Enfant Terrible 15-06-2009 22:11

Quote:

Originally Posted by CurvaNord69 (Post 24264)
Hahahaha, dobra.
A irak je neki gost ovde?

Quote:

Originally Posted by Zlatan_ (Post 24261)
Na turniru se natječu osam ekipa, pobjednici kontinentalnih natjecanja, te svjetski prvak i domaćin.

Nije Irak gost, nema gostiju, oni su osvojili Azijski kup (ili kako se već zove) i zato su tu.

EDIT:
Inaće, pratio sam danas Mela i Elana protiv Egipta. Melo je bio definitivno ispodprosječan, puno je grešaka pravio (vjerovatno je umoran), a Elano je super bio. Što ga više gledam, sve mi više i više postaje idealan igrač za Interovu sredinu...

Mauro7 15-06-2009 22:15

Quote:

Originally Posted by adiK (Post 24263)
Ma sve ok samo da nema onih muha sto zuje oko mikrofona...

ne mogu smislit taj zvuk za vrijeme cijele tekme jaao kako su dosadni

adiK 15-06-2009 22:57

Quote:

Originally Posted by Mauro7 (Post 24266)
ne mogu smislit taj zvuk za vrijeme cijele tekme jaao kako su dosadni

a one jadne crnje se jos trude, trube, al mi ne razumijemo, valjda nismo muzikalni xD

dera 16-06-2009 00:14

Rosssssi

CurvaNord69 16-06-2009 00:20

Pomalo ba dera, nebi da cemo ga dovest

Mauro7 16-06-2009 01:41

hehe pa njega dovodi Juve

Mauro7 16-06-2009 19:27

oni jadni egipćani se još imaju hrabrosti i bunit fifi za penal kao usporena snimka nije službeno priznata naravno i to, al fifa kaže da je sudac odlučio sa linijskim hehehe a ne da mu je četvrti rekao što se dogodilo iz snimke
egipćani tehnički imaju pravo, tj. po pravilima bi imali pravo ali neće sad Webb pruznat da mu je četvrti sudac reko da je penal nakon što je vidio snimku jer bi onda ispalo smješno da fifa na čelu sa NAJPAMETNIJIM čovjekom na svijetu Blatterom konstantno sere da se usporena snimka neće uvest u nogometu a suci im na kraju to koriste kad imaju priliku hehehehe

adiK 16-06-2009 19:53

granici s bezobrazlukom :)

Mauro7 16-06-2009 20:55

Quote:

Originally Posted by adiK (Post 24330)
granici s bezobrazlukom :)

al mi je drago što se to dogodilo tako da se cijelom svijetu pokaže koliko bi snimka pomagala u sportu, ako pomaže u košarci i drugim sportovima ne vidim zašto ne bi i u nogometu gdje se kod sumnjivih situacija kada se i igra nakon toga zaustavi gubi NEKOLIKO MINUTA!!! pogledaš snimku tisuću puta za to vrijeme
vidio je cijeli svijet sada koliko je pomoglo da se u toj situaciji donese pravedna odluka,a Blatter neka sada gleda, a šta drugo i očekivat od prastarih ljudi, da se okrenu inovaciji i novim idejama, TEHNOLOGIJI??? dovoljno da pogledaš onog Blattera sve ti je jasno

zamisli jebo te bog da je to finale svjetskog, evropskog ili lige prvaka ili zadnja utakmica nekog prvenstva sve se odlučuje ti pucaš na gol tip NAMJERNO rukom skine i još GLUMI da je glavom udario u vratnicu!!!! eeeej alo!!! i suci to ne vide recimo... znači ne dobiješ penal i kad igrač igra namjerno rukom zna se što se dobije...

dera 16-06-2009 21:14

dobro, zidane bi i tako i tako dobio crveni, jedino matrix sto je mogao dobiti zuti ili crveni takodjer
normalno, ja sam vec duze vrijeme za to.. pomoglo bi znatno nasoj ligi, jer ne bi postojao niko da kaze da je nastimana liga

Nera 16-06-2009 22:35

Ja sam kontra te tehnologije. Ubilo bi mi igru...
Eto, neka stave sudiju iza gola, pa da pomaze glavnome, ali kamere i usporeni.. Ne svidja mi se.

CurvaNord69 16-06-2009 22:51

Hmm, pa to bi nama na balkanu najvise valjalo, ovako stalno lopovluk.
Ono ko u tenisu, da se na offside provjeri snimak, lol


All times are GMT +2. The time now is 07:15.

Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.
Copyright © 2009-2022 Beneamata.com