View Single Post
Old 23-06-2015   #38
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Inter, veliki klub i vaš san?
"Svjestan sam toga, ovo je san za mladog igrača.Kad sam bio mali, ja sam gledao Inter na TV-u, sada sam postao dio njega. Sada je na meni da učinim najbolje i da ostanem ovdje koliko god budem mogao."
Koja je razlika između Španske i Francuske lige?
"U Španjolskoj se igra sa više rizika,a također se igra malo više tehničkih.Ovdje možete naći igrače odbrane koji će malo lakše iznevjeriti teren.U Francuskoj postoje igrači odbrane koji su vrlo tehnički potkovani i koji igraju sa manje rizika."
U Seriji A do prvaka se dolazi više taktički?
"Da, znam, to je i razlog zašto sam ovdje, to je stvar u kojoj moram odrasti i zato mislim da će ove godine prvenstvo biti dobro i odlučio sam da moram biti tu."
Koje su vaše kvalitete?
"Sada mi je lakše napraviti poveznicu između obrane i napada, mislim da je to moja jaka točka, onda sigurno imam slabosti, kao i svi drugi, ali u ovom trenutku mislim da mi je kvaliteta snaga i to sposobnost povezivanje obrane i napada "
Kompletan?
"Mmm još ne, moram još puno raditi."
Inter vas je pratio još kada ste igrali u Španiji, da li je to još jedan motiv za dolazak?
"Da znam da su me pratili i to dokazuje da Inter ima povjerenja u mene. Također to je razlog zašto sam izabrao Inter jer sam osjetio taj interes za mene i topao pristup."
Fanovi žele znati sve o vama ...
"Ja sam vrlo otvoren čovjek, društven, i otvoren za sve. Ja sam mlad igrač i nedavno sam postao otac, prije dva tjedna. Nadam se da ću postati još bliži s fanovima u narednim danima"
Glazba?
"Slušam sve jazz, rap rock. Slušam sve"
Ples?
"Ponekad. Za gol? Ne, postoje trenuci kada volim plesati, kao i svi"
U mladosti, kome si se divio?
"Engleskoj ligi sam se divio, ali također sam znao za Seriju A, jer kad sam bio mali to je bilo najvažniji prvenstvo. Sada Serie pokušava povratiti svoje mjesto i mislim da sam izabrao pravo vrijeme da dođem u Italiju."
Izgledate kao Vieira?
"Vieira je velika, legenda u Francuskoj.Pokušat ću to učiniti poput njega, to neće biti lako, ali ja ću pokušati dati sve za to, ili zašto ne, bolji od njega"
Zašto broj 7 ?
"Zato što je moj sin rođen 7. lipnja, a ima veliki značaj za mene i moja majka je rođena 7. studenog."
Pozdrav navijačima...
"Htio sam im zahvaliti na ovoj dobrodošlici. Nadam se da ćemo učiniti velike stvari za što je duže moguće."
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote