Thread: Novi trener?
View Single Post
Old 09-12-2010   #40
mourinho
Substitute
 
mourinho's Avatar
 

Join Date: Jul 2009
Location: BiH
Posts: 1,297
Default

Quote:
Originally Posted by dera View Post
Nije vas stid kad vam neko kaze da ste nizerazredni klub i da vas je zbog toga Jose napustio i da upravo sada pokazuje Inter svoje mjesto?

Nije vam dovoljna izjava kad je tek dosao da planira napustiti klub - da li je tada znao da ga italijanski mediji nece voljeti ili?
Meni niko nikad nije rekao da je Inter nizerazredni klub, po tome je to i Chelsea, bice i Real, ako je to kriterijum, kog Jose napusti. Meni kao Interisti je cast sto je moj klub trenirao jedan od najboljih, ako ne i trenutno najbolji strucnjak svijeta. Svako ko je pogledao neku fudbalsku utakmicu najjacih evropskih liga ili lige sampiona zna da je Inter gigant svjetskog fudbala, klub sa tradicijom i titulama u vitrini. Ako tebe moze iznervirati izjava da je Inter nizerazredni klub jer ga je Jose napustio, onda pricas sa ljudima koji malo znaju o fudbalu.
Izjava da ce napustiti klub... to je rekao i u Realu vec vise puta. Covjek je takav, ima svoj put i cilj, ali je neminovno da se vezao za Inter, to je pokazao raznim izjavama i gestima prema navijacima. Uostalom, opet kazem, on je nas vodio do uspjeha koje nikad ranije nismo ostvarili, meni licno, a mislim i mnogim Interistima je zajedno sa igracima donio mnogo radosti. Uvijek se po lijepom sjetim veceri nakon finala sa Bajernom. Sa ovim luzerom, s druge strane ne vjerujem da cu ikad to dozivjeti. Zato, kao navijacu mi je cast sto nas je treniro takav velikan, a nije bilan, đubrentus i sl.

Quote:
Originally Posted by dera View Post
Ali ne, vas je stid poraza sa trecim sastavom .
Javier, Cambi, Eto treći sastav, interesantno razmišljanje. Jos je interesantnije da nas dobije tim koji ne može nikog dobiti i to tako ubjedljivo. I, onda naš vrli trener izjavi kako nismo morali to dobiti. Baš motivirajuće za igrače, nema šta!
Ali evo, da ne bude da samo ja ovako razmišljam, pogledaj ovaj link, ne pamtim da je bilo ovako crveno: http://www.inter.it/aas/partita/mc?i...C=pagelle&L=en
__________________
"I would have loved to have been a fly on the wall at that moment when [Javier] Zanetti lifted the Champions League so I could have enjoyed the spectacle at his [Ibrahomovic's] house."
Gianluca Pagliuca
mourinho is offline   Reply With Quote