Thread: Srbija
View Single Post
Old 02-04-2009   #39
Balotelli#45
Spammer
 
Balotelli#45's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: The Planet :)
Posts: 5,881
Send a message via MSN to Balotelli#45
Default

meni jos dalje BG nego ivanu al juce nisam iso zbog toga sto nije dolazio ibra nije vazna utakmica a i imao sam preca posla ali protiv francuske nepropustam
On topic
igra srbije je sada na zavidnom nivou pre svega igramo ofanzivnu formaciju u kojoj se i dobro snalazimo a i svi veznjaci su nam ofanzivni .imamo dobre igrace koji igraju po dobrim klubovima a i tamo su medji glavnima.kada nasi krenu u napad mogu da se oslone na odbranu jer imamo jednu od najboljih odbrana mozda i na svetu.veliko nam je oruzije skok igra jer tu su nasi dominantni zigic,vidic,subotic,ivanovic.... imamo dobru kontru preko krasica,jankovica sulejmanija z.tosica.... samo nam je problem sto nemamo nijednog bas klasnog napadaca kao sto naprimer imamo u vezi i odbrani ali sulejmani ce biti dobar a za sada i zigic i pantelic dobro obavljuju svoj posao.Imamo dosta ali bas dosta mladih dobrih igraca a i ovi sto sada igraju retko ko da je stariji od 26.+ imamo dobrog selektora koji je to dobro ukomponovao a i nasi igraci veoma strasno skoro svi igraju za reprezentaciju i puno su trude a to se i vidi.Ove godine kao i u naredne koje slede mi,hrvati i bosanci imamo priliku da povratimo staru slavu jugoslovenskog fudbala jer su sve 3 reprezentacije veoma jake i to pokazuju igrama i zalaganjem.I veliki neuspeh za svaku od ovih reprezentacija bi bio da neodu na prvenstvo

Last edited by Balotelli#45; 02-04-2009 at 21:09.
Balotelli#45 is offline   Reply With Quote