View Single Post
Old 10-09-2009   #166
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Sve je bilo dobro osim sudije. On je imao zadatak da nas razljuti. Dobro smo otvorili utakmicu i poveli, a u posljednjih dvadesetak minuta smo mogli i do pobjede, rekao je Terim nakon utakmice.

Nakon izjednačujućeg pogotka naše reprezentacije, Terim je prigovorio glavnom sudiji nakon čega ga je ovaj poslao na tribinu.

Rekao sam mu da nije bio faul, a on me je isključio. Svagdje na svijetu je normalno da selektor prigovori. Koliko je apsurdno moje isključenje dokazuje i činjenica da se pomoćni sudija smijao odluci svoga kolege, rekao je Terim dodajući da on još uvijek vjeruje da njegova reprezentacija može do drugog mjesta.

sve ok, ali ovo je sramotno sto sam pocrvenio, pa umjesto da se posuti i kaze dobro je i X, ali za ocekivati je, ljudi su blizu ispadanja vec u kvalif.
------------------
u svecanoj bili bolic, barba i sukur od nama dragih, a bio je i onaj "nisam ja spomenka, halo" hehehe i to u rukometaskom dresu
supic nakon odlicnih utakmica u nasem dresu, blizu nekog njemackog kluba
Terim mi je čestitao i rekao da me jako voli, a ja sam njemu rekao da i ja volim njega, ali ne smijem reći jako, jer sam ovdje još uvijek Ćiro peder, rekao je Blažević.
http://sportin.ba/tekst.aspx?id=20209

---------- Post added at 13:11 ---------- Previous post was at 13:10 ----------

a vjerovali ili ne, i DODIK je navijao za nas hahah, koja drzava u pm
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote