Thread: Ronaldo de Lima
View Single Post
Old 09-07-2009   #37
Nera
TM artifex
 
Nera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: everywhere and nowhere
Posts: 4,893
Default

Quote:
Originally Posted by Grujinho View Post
slušaj...ja sam počeo da pratim nogomet kad sam imao 7 godina...tada je bilo SP u francuskoj. Gledao sam ronalda i oduševio me. Postao je moj idol. Tada je on igrao za inter, i do 2002 godine kada je ronaldo otišao u Real, inter mi je toliko prirasao ka srcu, da ga nebi mogao nijedan klub zamijeniti... Mislim da je to sasvim normalno...

Ti češ reči, da si čuo za Inter i odmah si ga zavoleo??? haha
Sigurno su ti se svidjali neki igrači, možda igra, možda dresovi, bilo šta....
jer djete od 7 godina(u mom slučaju) ne gleda na druge stvari, mislim da ako bi ti kad si bio malen u oko pao Zidane, vjerovatno bi bio za Juventus...ako smo iskreni
Normalno je to, ali tebi je ocigledno i dalje Ronaldo iznad Javiera , Cambiassa i drugih nasih legendi, sto ja postujem, ali nemoj onda nas druge da ucis da si upravu. Ili da pricas kako smo ludi ili nemamo pojma.


Quote:
Originally Posted by Grujinho View Post
Pa gledaj kako igra u brazilu sada....Ja mislim da bi ako tako nastavi ( i ako ga ozljede zaobidju) mogao čak nastupiti na SP...možda ne kao prvi napadač ali svejedno...

Zamisli, da je umjesto u Milan otišao u Al Agmadiana ili neki slični klub..več sami treninzi nisu na istoj razini...dobio bi brdo para, bio bi u središtu pozornosti i samo pitanje vremena bi bilo, kad če završiti karieru...
Mogao je on poci u Brazil i iz Arapskog kluba, to ne mijenja nista. A posto mu treninzni nisu pomogli nista (citaj: ima stomak kao da je 15 godina samo pivo pijo) i isao je na preglede kod naseg combia a ne kod Bilanovih doktora, dolazak u Bilan mu nista nije pruzio pozitivno.
Quote:
Originally Posted by Grujinho View Post
svaka im čast...pa svaki klub ima takve igrače...

sad ti bi, da nijedan igrač ne napusti inter??? Ronaldo nije takav tip čovjeka, da bi cijelu karieru proveo u jednom klubu... uvijek je otišao tamo, gdje mu se činilo, da če biti najbolje za njega..i tu mu nemožeš ništa prigovarati...

Možda ti nebi napustio Inter, jer ti je omiljeni klub...a jesi li ikada pogledao na to sa nevtralne strane(naprimer,da bi ti bio omiljeni klub real, siguran sam da nisi)? Recimo, da se nakon svih onih godina koje je proveo u interu odnosno u bolnici bez nekih značajnih uspjeha nije više dobro osječao u milanu, da je možda trebao promjenu??

ne, ti kao pokvaren radio pričaš o Zanettiju, cambiassu i ostalima....
Pa on je posao i poslije Barce u Real pobogu.Nije to samo stvar intera i Bilana, nego i njih. Jeli posao sad poslije svega u Brazil, trebao da potpise ugovor sa Flamenogm (kako on kaze djecackim snom) i onda zavrsi u Corinthians??? Znaci, ne pravi se pametan bez argumenata. Ronaldo je mozda odlican igrac, i ja to ne sporim, ali je kao covjek prekrizena nula.
I ja cu i dalje kao pokvareni radio pricati o Javieru, Cambiu, Matrixu, jer pravi navijaci Intera uvjek cijene vise njih nego neke koji su nam zaboli noz u ledja.

Quote:
Originally Posted by ivan019 View Post
grujo neznam dal se secas kad nam je ronaldo dao gol u derbiju i kada se radovao.... tolko od mene
Ja bas stavih taj klip, i kazem kako se tu vidi koliko mu je stalo do nas. Ali, ovdje su ronaldovi fanovi, ne Interovi
Nera is offline   Reply With Quote