Thread: ANTI juve
View Single Post
Old 17-07-2015   #1227
Biscione
First team
 
Biscione's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Zavidovići
Age: 32
Posts: 2,776
Default

Quote:
Originally Posted by dera View Post
Nekadašnjim Boatengom i Guarinom, čitaj malo bolje.
Ni nekadašnji nisu mogli ni kopačke očistit Vidalu. Al primjetio sam da ti napadače vrednuješ po driblinzima a vežnjake po ovakvim golovima:

al ono što youtube sakrije a što zna onaj ko prati utakmice je da je Guarin 100x pogodio goluba dok mu se nije potrefilo da ovaj zabije. Ali su svi kada su vidjeli na yt ovaj gol odmah pomahnitali za Guarinom i poželjeli ga u svom klubu, a sad kad nam je došao vidimo koliko forsria šut i da je više štete od njega nego koristi. Ako se tebi onaj Guarin iz Porta može poredit sa takvom svjetskom klasom kao što je Vidal ja ne znam što mi uopće raspravljamo. Tako isto i oni dribleri, naprave im kompilaciju od 20 driblinga (za koje im je trebalo 200 pokušaja) i svi odmah svršaju na njih. Zato ja ne jebem yt i te prenapuhane igrače.
__________________
"It'll be born here and it'll always be a team of great talent. On this splendid night, its colors will be given, the black and blue with a golden background of stars. It'll be called Internazionale, because we are brothers of the world."

Last edited by Biscione; 17-07-2015 at 07:53.
Biscione is offline   Reply With Quote