View Single Post
Old 18-09-2009   #23
Mauro7
Consigliere
 
Mauro7's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Rijeka
Posts: 6,788
Send a message via MSN to Mauro7
Default

N E S P O SO B NJ A K O V I Ć I ! ! ! ! ! !

pa ova moja ekipa iz ulice par haklera bi dalo više od 3 koša u jednoj četvrtini
a ti pričaš o finalu, ja sam se nadao da u jednoj utakmici neće izać ta naša nesposobnost(pogotovo jedne četvrtine) kao u svakoj utakmici ali moralo je i u ovoj, a da su samo odigrali bolje tu treću četvrtinu(jel to uopće negativni rekord postić samo 3 koša u e jednoj četvrtini?)
odite doma!!! jebe mi se za utakmicu s rusima

nema šta naši su evropski prvaci - u nesposobnosti!!!

---------- Post added at 23:08 ---------- Previous post was at 22:43 ----------

Opet luzeri: Hrvatska prosula plus 15 i poklonila Sloveniji polufinale Eurobasketa

VRATA polufinala bila su nam širom otvorena, ali kroz njih su na kraju prošli Slovenci. Hrvatska je prosula svojih 15 razlike, Slovenija je to znala iskoristiti. Konačni poraz rezultatom 67:65 nije neočekivan; ipak je Hrvatska u trećoj četvrtini zabila mizerna tri koša, a u cijelom drugom poluvremenu ukupno 18 poena.
__________________
"It will be born here, at the "Orologio (Watch)" restaurant, meeting place of artists and it will be always a team of great talent. On this splendid night it's colours will be given: The black and the blue with a golden background of the stars. It will be called Internazionale, because we are brothers of the world."
________________________________________________________

Last edited by Mauro7; 18-09-2009 at 22:45.
Mauro7 is offline   Reply With Quote