View Single Post
Old 12-01-2010   #25
Moca93
Team star
 
Moca93's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Crepaja...Srbija....
Age: 31
Posts: 4,013
Send a message via MSN to Moca93
Default

to je bezveze sa subkategorijom...pa mi sve te novosti vec komentarisemo i imamo ih...tako da nema potrebe imati ih na 2 mesta...totalno sranje...mislim stace nam na 2 mesta,kao u subkategoriji i tamo gde pripada..npr.igrac... Naslovna je naslovna,mislim kolko sajtova ima naslovnu,za ljude koje oce se informisu,nabrzaka,da procitaju nesto,ko ce bre da ceprka po forumu ili da tamo trazi u subkategoriji.....Kako nemoze naslovna ko na IFC sto je bila..to je bilo ok...Onda naslovna na interusrcu je lepa,jednostavnoa,samo kliknes i dodjes do onog sta ti treba,brzo lako ekifasno...Ja nekazem da nama trebaju novi clanovi...Ovo sto ja ocu ,ocu da forum izgleda lepse,da izgledamo nekako profesionalno,da licimo na nesto....na pravi sporski sajt,na kome mozes da se informises i zezas..a ovo sub bla bla,to mogu ja otvorim temu i da budzam postove-vesti...i sta smo onda uradili...NISTA...pa vec imamo NOVOSTI temu...totalno jadno...Ako se to bude radilo,neracunajte na mene,samo cu posmatrati....Ko je izglaso taj nek se i najvise zalaze,al nemojte posle kad se zapostavi,posle nekog vremena da trazite mocu...
__________________

GRAZIE
JOSE!

кој не скокне ова ale ale Горан !!!!!
Moca93 is offline