View Single Post
Old 06-05-2009   #33
Balotelli#45
Spammer
 
Balotelli#45's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: The Planet :)
Posts: 5,881
Send a message via MSN to Balotelli#45
Default

jeste da tad nisam bio ni u planu al po nekim snimcima i statistici sto sam pregledao po youtube-u inter.it-u itd... ja bih stavio
ovako
cesar-zenga cisto ko suza (x)
Bergomi-Maicon hm nisam siguran maicon je jos mlad ali nek bude ipak je bergomi jedna od najvecih legendi kluba (1)
Andrea Mandorlini v Walter Samuelbolji je walter bar po meni (2)
Riccardo Ferri v Christian Chivukako sam video bolji je ferri prvenstveno zbog chivuovih cestih povreda (1)
Andreas Brehme v Davide Santonovde je breme bolji nemogu se usporedjivati on i santon jer ipak davide tek je 18 napunio a breme je bio jedan od najboljih na svojoj poziciji svih vremena (1)
Gianfranco Matteoli v Javier Zanetti ovde naravno zanetti svi znaju zasto to se nemora spominjati (2)
Alessandro Bianchi v Esteban Cambiasso tekodje slicno kao i sa zanettijem (2)
Lothar Matthaus v Sulley Muntari (1)
Nicola Berti v Dejan Stankovic neznam bas dobro nicolu bertia nesto malo sam o njemu video pa mi je zato deki ispred njega (2)
Ramon Diaz v Mario Balotellibalotelli je jos mlad mora puno da uci da bi postao dobar napadac sada je dobar ali ima jos mnogo da napreduje.ipak je Diaz malo bio bolji ali neznaci da ga balotelli nece nadmasiti (1)
Aldo Serena v Zlatan Ibrahimovic dva velika igraca lideri u svojim generacijama ali ipak je ibra ibra (2)
Giovanni Trapattoni-Jose Mourinho the special one (2)
6-7
Balotelli#45 is offline   Reply With Quote