View Single Post
Old 24-08-2012   #6
SiamoNoi
Primavera
 
SiamoNoi's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Zagreb
Age: 31
Posts: 331
Default

Quote:
Originally Posted by Biscione View Post
SiamoNoi svaka ti čast na ovim odličnim člancima (neadekvatno bi bilo reći "postovima").

Quote:
Originally Posted by Biscione View Post
Bilo bi lijepo kada bismo prodali Cesara i Maicona, doveli tog Pereiru, otpustili Stankovića (vrlo mi drag igrač isto kao i Cesar i Maicon ali za inter je bolje da svoje mjesto prepuste mlađima).
Cesar i Maicon bi trebali otići,ima još malo do kraja 8.mjeseca pa ćemo vidjeti.U biti za Cesara sam siguran za ide.
Što se tiče Stankovića mislim da ga nismo sada išli prodavat jer je ozlijeđen pa ga ne može proć lijecnicke,a i nije u redu da ga sad prodajemo,možemo to riješiti i na zimu kad se oporavi.


Quote:
Originally Posted by Biscione View Post
Što se tiče napada ja tu ne bih nikoga dovodio. Ako se Milito povrijedi ili bude u lošoj formi (što je više nego izvjesno) neka Palacio ili Cassano igraju CF (što da ne pružiti priliku Longu ili Livaji) a Coutinho krilnog napadača, jer ako dovedu bilo kojeg napadača Coutingo će priliku dobijati "na kapaljku" kao i dosada, a o Alvarezu da i ne govorimo. Ja bih lično njih dvojicu (Cou i Ricky) forsirao ove sezone uz Rannochiu, također i Juan zaslužuje da mu se pruži prilika
Možda bi Strama mogao pokušat sa Alvarezom u sredini kada igramo 4-3-2-1,znači on bi bio krajnje desni/lijevi u toj trojci u sredini.Jer mi se čini da je prespor za krilo,vidjet ćemo...
Ranocchia i Juan svakako zaslužuju priliku,Juan mi se svidio na OI,Ranocchia je jučer super odigrao...


Updejtan 1.post s najnovijim transferima.
__________________
Ci sono sempre stato, in qualsiasi situazione, sono stato lì a sostenerla fino alla fine, con il cuore, la mente, con la voglia di dimostrare a tutti che non siamo morti!



Last edited by SiamoNoi; 24-08-2012 at 16:51.
SiamoNoi is offline   Reply With Quote