View Single Post
Old 12-04-2010   #108
LiGad
Assistant coach
 
LiGad's Avatar
 

Join Date: Sep 2009
Location: Mostar
Age: 32
Posts: 1,633
Send a message via MSN to LiGad
Default

Odmah da napisem da me vise ova tema o sudiji ne zanima ..
Hulle ..izvrnuo si vecinu nasih rijeci, svi mi znamo kakva je situacija na tabeli, kakva je nasa forma, igra i ostalo. Sto je bitnije ..ne moras nam ti dokazivati kolike smo naivcine, niti je potrebno da znas koji ili kakav nem je k ...
Komitski Đenerrale ..Hulle jest izvrnuo ono sto smo Inter_boy, Vanja, ti i ja napisali ..ali nije pisao o nama osobno, cak je koristio mnozinu kroz cijeli svoj post (sam si to primjetio)
Za razliku od tebe koji si polovinu svog posta iskoristio na osporavanje Hulleta: na njegove teorije, prosvijetljavanje (ironicno naravno), njegovoj jedinoj istini, racionalnom shvatanju i neelasticnim mozdanim vijugama ..

Ono sto je bitno:
Nemam nista protiv bilo koga na ovom forumu, pa ni tebe koji nisi jedini koji se svadjao ..
Za razliku od nekih koji nekada (kao vi sada) nisam na ovom forumu kako bih dokazao svoju inteligenciju, misljenje, moc pisanja, poznavanje Intera ili sta vec. Tu sam da se odmorim od obaveza, da se nasalim i da uzivam pisajuci o Interu ..
Ne zelim glumiti nekog sveca, niti naivca i dobro znam da je veca vjerovatnoca da ce doci do jos jedne rasprave, prije nekog izvinjavanja ..ali eto ..
Ovo nista mi uopste ne bi smetalo da nisam svjedok Maurovog napustanja, kao i mnogih drugih ..a svi oni navijaju za Inter.
I zamislite te ironije, ne raspravljamo se o nacijama, vjerama koje su nam razlicite ..a jesmo oko Intera koji nam je zajednicki svima.
I hoce li iko ostati?
__________________
Like I give a damn!
LiGad is offline   Reply With Quote