View Single Post
Old 12-01-2016   #25
Sile87
First team
 
Sile87's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Helsingborg,Sverige
Posts: 2,718
Default

Koliko je meni poznato a procitao sam u vise medija, Jovetic se posle utakmice sa Laziom sukobio sa Mancinijem a ne sa Icardijem, sto se videlo protiv Empolija i Sasuola gde je Jovetic bio posmatrac sa klupe.

---------- Post added at 11:56 ---------- Previous post was at 11:40 ----------

Od mogucih 1710 min. Joveta je odigrao 883 i postigao 4 gola i upisao 2 asistencije, Mancini ga na klupi drzi zbog kako kaze taktickih razloga, a koji su ti razlozi, nije precizirao, konacno posle Snajdera imamo pravu desetku i to kakvu u najboljim godinama i mi to ne koristimo jer Mancini ima neke svoje razloge koji su samo njemu poznati, zasto ne forsira 4-2-3-1 samo on zna. Pustite me price Jovetic ima staklene noge, Joveta je spreman ali sedi na klupi poslednje dve utakmice i to je cinjenica. Sto se Sasuola tice, nisam gledao tekmu ali koliko sam mogao shvatiti izgubili smo na mule zesce iz penala u 95. ali jbg kad igras takav fudbal moras nekad tako i izgubiti, na kraju krajeva Sas ima lepu ekipu i mnogi drugi su od njih gubili bodove pa nije smak sveta sto smo i mi. Idemo Atalanti u goste i to je utakmica koja se mora dobiti ako se zeli trece mesto jer smo mi od prvog jako daleko, sto nam je jube pokazao, bezali smo im i 10 bodova ove sezone a oni su to relativno lako stigli, pitam se sta bi bilo da je bilo obrnuto.

---------- Post added at 13:20 ---------- Previous post was at 12:02 ----------

Pogledao sam desetominutni sazetak utakmice i nije mi bilo dobro kad sam video koliko srece nismo imali, pa ono je strasno, Ljajic je broj jedan igrac u Interu sto se na ovoj utakmici videlo iz aviona, neverovatno je koliko momak nije imao srece da da gol i onda taj jebeni penal u 95.

---------- Post added at 13:21 ---------- Previous post was at 13:20 ----------

Jedva cekam Atalantu...
Sile87 is offline   Reply With Quote