Beneamata - Inter Milan Forum
Sportske novosti

Go Back   Beneamata.com > Sport > Fudbal > Nacionalna takmičenja

Nacionalna takmičenja Ovdje možete razgovarati o selekcijama, njihovim takmičenjima itd.

Reply  
Thread Tools Display Modes
Old 10-09-2009   #166
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Sve je bilo dobro osim sudije. On je imao zadatak da nas razljuti. Dobro smo otvorili utakmicu i poveli, a u posljednjih dvadesetak minuta smo mogli i do pobjede, rekao je Terim nakon utakmice.

Nakon izjednačujućeg pogotka naše reprezentacije, Terim je prigovorio glavnom sudiji nakon čega ga je ovaj poslao na tribinu.

Rekao sam mu da nije bio faul, a on me je isključio. Svagdje na svijetu je normalno da selektor prigovori. Koliko je apsurdno moje isključenje dokazuje i činjenica da se pomoćni sudija smijao odluci svoga kolege, rekao je Terim dodajući da on još uvijek vjeruje da njegova reprezentacija može do drugog mjesta.

sve ok, ali ovo je sramotno sto sam pocrvenio, pa umjesto da se posuti i kaze dobro je i X, ali za ocekivati je, ljudi su blizu ispadanja vec u kvalif.
------------------
u svecanoj bili bolic, barba i sukur od nama dragih, a bio je i onaj "nisam ja spomenka, halo" hehehe i to u rukometaskom dresu
supic nakon odlicnih utakmica u nasem dresu, blizu nekog njemackog kluba
Terim mi je čestitao i rekao da me jako voli, a ja sam njemu rekao da i ja volim njega, ali ne smijem reći jako, jer sam ovdje još uvijek Ćiro peder, rekao je Blažević.
http://sportin.ba/tekst.aspx?id=20209

---------- Post added at 13:11 ---------- Previous post was at 13:10 ----------

a vjerovali ili ne, i DODIK je navijao za nas hahah, koja drzava u pm
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 10-09-2009   #167
claudejandamvan
Primavera
 
claudejandamvan's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: ZG
Posts: 268
Default

Sve cestitke repki BiH,steta zbog propustenih sansi ali mislim da je i ovaj rezultat dovoljan za dodatne kvalifikacije.Jer Ciro ce igrace za tekmu protiv Estonije sigurno toliko nabrijat da im nece past na pamet nekakvo opustanje,a osim toga ni Spanjolska ne moze sa sigurnoscu racunati na sve bodove protiv BiH.
__________________
...i od naprijed i sa boka voli te stoka sa istoka...
Forza Inter!!!
claudejandamvan is offline   Reply With Quote
Old 10-09-2009   #168
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

mi se ne smijemo nadati bodu protiv spanije
treba to zavrsiti ranije, ali, posto su me razocarali protiv armenije, estonci bi nam mogli jos gore doci
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 10-09-2009   #169
adiK
Assistant coach
 
adiK's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Σαράγεβο, BA
Posts: 1,741
Send a message via MSN to adiK
Default

Ma zavrsiti ranije, u Talinu, i neka bude sa Spancima na Kosevu. Sigurno je da, ako ne daj Boze, kiksamo u Estoniji, igracemo u Zenici, a ako osiguramo baraz, onda ce Munib&Co gledat da zarade koju paru. Ja se necu bunit

Puno bi Kosevo bilo
__________________
"Da li Vama po đahkada na sabahu ćuna na pamet pada?"
adiK is offline   Reply With Quote
Old 10-09-2009   #170
Huska
Head coach
 
Huska's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Age: 34
Posts: 8,294
Send a message via MSN to Huska
Default

upravo tako adik...a to bi i meni pasalo da malo do sarajva svratim nisam dugo bio
Huska is offline   Reply With Quote
Old 10-09-2009   #171
Enfant Terrible
Veliki Brat
 
Enfant Terrible's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Sarajevo,BA
Age: 35
Posts: 1,743
Default

Quote:
Originally Posted by adiK View Post
Ma zavrsiti ranije, u Talinu, i neka bude sa Spancima na Kosevu. Sigurno je da, ako ne daj Boze, kiksamo u Estoniji, igracemo u Zenici, a ako osiguramo baraz, onda ce Munib&Co gledat da zarade koju paru. Ja se necu bunit

Puno bi Kosevo bilo
Ja se isto slažem, to bi trebali definitivno uraditi. Zenica nam je "sveto" mjesto, ali Koševo je ipak najveći stadion i to nosi dosta drugih beneficija. Ako završimo posao sa Estonijom, utakmica protiv Španije postaje maltene revijalna.
__________________
If you even dream of beating us you'd better wake up and apologize!
Enfant Terrible is offline   Reply With Quote
Old 11-09-2009   #172
hulle
Head coach
 
hulle's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno City
Age: 38
Posts: 9,193
Send a message via MSN to hulle
Default

super dobit sad estonce i molit boga da nas ne zapadne fra ili hrv
__________________
Rolando Jorge Pires da Fonseca
hulle is offline   Reply With Quote
Old 11-09-2009   #173
Grujinho
Team star
 
Grujinho's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Domzale,Slovenia
Age: 33
Posts: 4,044
Default

ili slovenija
Grujinho is offline   Reply With Quote
Old 11-09-2009   #174
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Quote:
Originally Posted by Grujinho View Post
ili slovenija
iskreno, bio bih presretan ako bismo vas dobili
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 11-09-2009   #175
hulle
Head coach
 
hulle's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno City
Age: 38
Posts: 9,193
Send a message via MSN to hulle
Default

slovenija bi bila super...blizu..vise bi nasih navijaca bilo i u sloveniji hehe
__________________
Rolando Jorge Pires da Fonseca
hulle is offline   Reply With Quote
Old 11-09-2009   #176
Grujinho
Team star
 
Grujinho's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Domzale,Slovenia
Age: 33
Posts: 4,044
Default

Quote:
Originally Posted by hulle View Post
vise bi nasih navijaca bilo i u sloveniji hehe
tu se slažem u sarajevu ili zenici gdje god bi igrali vi bi bili u velikoj prednosti, ali u mariboru slovenci su vrlo opasni...

Last edited by Grujinho; 11-09-2009 at 00:56.
Grujinho is offline   Reply With Quote
Old 11-09-2009   #177
Huska
Head coach
 
Huska's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Age: 34
Posts: 8,294
Send a message via MSN to Huska
Default

gruji koji vam je najveci stadion u sloveniji ...valjda ima jedan od preko 30 hiljada jer bi nas bilo preko 20

joj slovenija kad bi dosla hahah sta bi im nacinili...zamisli dodje slovenija i u prvoj tekmi bude 0:0 i u drugoj do 90 min. bude 0:0 i onda nam krhin da gol 2 min.prije kraja ...
Huska is offline   Reply With Quote
Old 07-10-2009   #178
ado_inter
Team star
 
ado_inter's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Tuzla
Age: 36
Posts: 1,253
Send a message via MSN to ado_inter
Default

jel ima neko da je kupio karte za tekmu sa spanijom i imal jos gdje da se kupi???
__________________


CREDERCI SEMPRE ARRENDERSI MAI!!!

Inter per sempre


ado_inter is offline   Reply With Quote
Old 08-10-2009   #179
Huska
Head coach
 
Huska's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Age: 34
Posts: 8,294
Send a message via MSN to Huska
Default

ja nisam... cekam da vidim sta ce bit u subotu ako pobijedimo necu ici...a ako kojim slucajem kiksamo( a necemo naravno) onda sigurno idem

a sto se karte tice imas na market.ba ljudi prodaju imas ih dosta jeftinih za zapad i istok

---------- Post added at 14:07 ---------- Previous post was at 12:13 ----------

Ciro objavio i prvih 11 za subotnju historijsku utakmicu

"Kenan Hasagić će braniti u Talinu!" kratko je istakao Enver Lugušić trener golmana naše reprezentacije. "Smatramo da je Hasagić u potpunosti spreman odgovoriti zadatku i da je u ovom trenutku najbolje rješenje!"
Ispred Hasagića stoperski trio činit će već uigrani Jahić, Nadarević i Spahić. Umjesto još uvijek nespremnog Berberovića, na poziciji desnog beka priliku je dobio Senijad Ibričić koji je u top formi. Lijevo će igrati Sejad Salihović. Zadnji vezni je Rahimić, a ispred njega će igrati Muratović i sasvim istureni Misimović. U napadu šansu za gol tražit će Džeko i Ibišević.
"Estonija je namučila Španiju i Tursku pa očekujem da će biti tvrd orah i protiv nas. Veliki je Brazil jedva slomio naše protivnike sa 1:0 na njihovom terenu. Rezultat od 7:0 iz Zenice nas ne smije zavarati jer će nas u Talinu očekivati sigurno jedna drugačija Estonija puna želje za dokazivanjem." rekao je selektor Blažević.
"Naša ekipa je jedna od najboljih na svijetu, to vam odgovorno tvrdim. Ipak, opuštanja ne smije biti i u utakmicu se mora ući maksimalno. Na teren šaljem jedanaest ratnika spremnih poginuti za dres domovine!" zaključio je press konferenciju Ćiro.



"Vedranov život nasilno je prekinut u 24. godini i najmanje što možemo da uradimo je da ga ispoštujemo sa te 24 minute tišine", poručuju BH Fanaticosi.
Ograda će u toku prvog poluvremena biti prekrivena crnim najlonom.
Na ulazima u stadion navijačima će biti dijeljeni crni papiri A-3 formata za koje je zamišljeno da u 24. minuti istovremeno budu podignuti kako bi se istakla parola sa Vedranovim imenom.
"Savršeno smo svjesni kompleksne situacije i važnosti utakmice u Talinu i vjerujte nam da nikome te 24 minute neće biti teške kao nama koji ovu reprezentaciju pratimo uvijek i svuda zadnjih 10 godina, ali ovo je nešto što je više od igre, nešto sto je jače od svih nas", poručuju BH Fanaticosi uz parolu "Svi smo mi Vedran Puljić."

Marjan:
"Čeka me najteži prenos u životu, jako sam tužan zbog Vedranove smrti. Ljudski život je najdragocjeniji i siguran sam da neću biti na nivou očekivanog", kaže Mijajlović. "Sve ovo što se dešavalo posljednjih dana ostavilo je traga. Javljanje iz Taline biće mi prvi prenos jedne utakmice za radio u punom kapacitetu, odnosno svih 90 minuta. Do sada je to bilo nekih 45-50 minuta, ostalo su pokrivale reklame i muzički predah."

aaa jbm ti drzavu i komentatora tko ce onog konjinu na hajatu slusat opet... morat ce ton na TV-u ici na mute a upalit radio i slusat legendu marjana
Huska is offline   Reply With Quote
Old 08-10-2009   #180
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

za Imp-a "Svi smo mi Vedran Puljić."
gdje ce marjan prenositi huska?

jao, prvi tim
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Reply
Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is On

Forum Jump

All times are GMT +2. The time now is 11:46.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.
Copyright © 2009-2022 Beneamata.com
Football news Football transfer news Real Madrid news Chelsea FC news Inter Milan news Mario Balotelli Davide Santon Edin Dzeko Gonzalo Higuain Andrea Ranocchia
Bayern Munchen news Liverpool FC news FC Barcelona news Gareth Bale Manchester United news Yaya Toure Arsenal FC news Radamel Falcao Philippe Coutinho Mateo Kovacic