Beneamata - Inter Milan Forum
Sportske novosti

Go Back   Beneamata.com > FC Internazionale Milano > Igrači i uprava

Igrači i uprava Razgovarajte o igračima i ostalom osoblju kluba

Reply  
Thread Tools Display Modes
Old 17-11-2013   #46
ajdin
Team star
 
ajdin's Avatar
 

Join Date: May 2010
Location: Sarajevo
Age: 33
Posts: 4,537
Send a message via MSN to ajdin
Default

Quote:
Originally Posted by Biscione View Post
hodao bi u majici sa Thohirovom slikom (ako bi je negdje našao) .
kupis bijelu majcu i odneses da ti isprintaju na nju njegovu sliku
__________________


''UN UOMO E PIU GRANDE DI TUTTI'' 'IL CAPITANO
ajdin is offline   Reply With Quote
Old 17-11-2013   #47
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

“When we were young we wanted to play in the Serie A, one of the best leagues that the world is offered. Me and my friends became Inter supporters in the 80′s, in the years of the three Germans Matthaeus, Brehme and Klinsmann. We have always followed the Serie A in TV or in the newspapers. Now we face competition with the Premier League and the Bundesliga and I’m convinced that we can be one of the best championships in the world if everyone is ready to do something better. And Italy is one of the most beautiful countries in the world.”
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 18-11-2013   #48
Biscione
First team
 
Biscione's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Zavidovići
Age: 32
Posts: 2,776
Default

Quote:
Originally Posted by ajdin View Post
kupis bijelu majcu i odneses da ti isprintaju na nju njegovu sliku
Ma nacrtat ću ga na majici ako treba samo nek dovede Reusa . Ali i ako dovede Messija neću se mnogo bunit (http://sportsport.ba/ino_fudbal/mess...treneru/118220)
Biscione is offline   Reply With Quote
Old 18-11-2013   #49
Sile87
First team
 
Sile87's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Helsingborg,Sverige
Posts: 2,718
Default

Rojs je fenomenalan igrac i jos ima taj svapski mentalitet,pobednicki,trenutno je po meni medju prvih 5 krilnih u svetu,nema zajeba sa njim a u najboljim je godinama
Sile87 is offline   Reply With Quote
Old 18-11-2013   #50
verma_interista
Primavera
 
verma_interista's Avatar
 

Join Date: Jul 2009
Posts: 464
Default

Quote:
Originally Posted by ajdin View Post
otkad je to reus smjesan igrac ?
Ne znam care gdje si vidio da sam napisao da je Reus smjesan igrac.

---------- Post added at 02:36 ---------- Previous post was at 02:34 ----------

Nije poenta je li Reus dobar, ili los, poenta je da Interu jedan igrac koji je malo iznad prosjeka ne bi trebao predstavljat' mega pojacanje, i ne bi trebalo da navijaci bale nad njim.

I Reus djeluje kao strasan igrac igrajuci za uigranu Borussiju.
verma_interista is offline   Reply With Quote
Old 18-11-2013   #51
ajdin
Team star
 
ajdin's Avatar
 

Join Date: May 2010
Location: Sarajevo
Age: 33
Posts: 4,537
Send a message via MSN to ajdin
Default

reus je izgledao kao strasan igrac i u jednoj prosjecnoj borusiji iz minhen-gladbaha prije nego je presao u dortmund
__________________


''UN UOMO E PIU GRANDE DI TUTTI'' 'IL CAPITANO
ajdin is offline   Reply With Quote
Old 18-11-2013   #52
Quaresma#7
Assistant coach
 
Quaresma#7's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Ljubljana, Slovenija
Posts: 7,258
Default

Malo previše serete oko Reusa.... igrač je izuzetan. Ako pogledaš kakve jadnike imamo mi u timu ja bi bio presretan da takva igračina dodje kod nas.
__________________

Quaresma#7 is offline   Reply With Quote
Old 18-11-2013   #53
Sile87
First team
 
Sile87's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Helsingborg,Sverige
Posts: 2,718
Default

On kad bi dosao kod nas,bio bi bez konkurencije prva i najveca zvezda tima,naravno ako izuzmemo Javiera:-))

---------- Post added at 11:45 ---------- Previous post was at 11:42 ----------

Sto kaze ajdin,blistao je on jos u Borusiji M. i bio glavni tamo a u Dortmundu samo potvrdjuje klasu,a i kod Joakima Leva je u prvih 11,tako da bi verma trebao razmisliti bolje sto se Rojsa tice
Sile87 is offline   Reply With Quote
Old 18-11-2013   #54
ajdin
Team star
 
ajdin's Avatar
 

Join Date: May 2010
Location: Sarajevo
Age: 33
Posts: 4,537
Send a message via MSN to ajdin
Default

ja ne znam samo odakle to sad podcjenjivanje reusa ? ako realno sagledamo na njegovoj poziciji koju igra su mu konkurenciju tek pojedini igraci svjetskog fudbala , a sam reus igra i lijevo i desno i u centru a sposoban je svi znamo kako zavrsiti akcije ! reus je na svojoj poziciji jedan od top 5 igraca svijeta zasigurno !!
__________________


''UN UOMO E PIU GRANDE DI TUTTI'' 'IL CAPITANO
ajdin is offline   Reply With Quote
Old 18-11-2013   #55
verma_interista
Primavera
 
verma_interista's Avatar
 

Join Date: Jul 2009
Posts: 464
Default

Reus-Interov Messi...haha, na sto spade kuca Petrovica, kad bi poceli nabrajati igrace koji su u Interu igrali, da je sve kako treba igrac tipa Reus bi se udarao nogom u guzicu da samo prismrdi na Meazzu.

Niko ne spori kvalitet tog igraca, ponavljam, samo nije pojacanje da se bleji u njega, da se predstavlja kao da dovodis Ronalda, kao sto to Thohir hoce da pokaze, i zamaze oci.

Razlicita su misljenja, moje je da ne bi dovodjenjem jednog igraca kakav je Reus napravili revoluciju!
verma_interista is offline   Reply With Quote
Old 18-11-2013   #56
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Zamaže oči? Izgleda da su tvoja očekivanja da Thohir dovede Messija, Cristiana Ronalda, Ozila, Balea i ostale.
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 18-11-2013   #57
Sile87
First team
 
Sile87's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Helsingborg,Sverige
Posts: 2,718
Default

Verma svi mi imamo velika ocekivanja,za svoja sam prilicno siguran da su cak i malo preterana,ali ja bih bio najsrecniji na svetu ako bi ubedili Rojsa da obuce dres Intera,jer bi to bas naprotiv tvom misljenju bio pocetak revolucije a ima li boljeg pocetka iste od dovodjenja Marka Rojsa koji je na svojoj poziciji TOP KLASA i sa tim ce se sloziti vecina fudbalskih poznavaoca,fudbalskih trenera i ostalih ljudi iz svetskog fudbala

---------- Post added at 17:32 ---------- Previous post was at 17:29 ----------

covek je pravio dar mar protiv svake odbrane protiv koje je igrao,bilo Realove,Sitijeve itd...
Sile87 is offline   Reply With Quote
Old 18-11-2013   #58
Quaresma#7
Assistant coach
 
Quaresma#7's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Ljubljana, Slovenija
Posts: 7,258
Default

Quote:
Originally Posted by verma_interista View Post
Razlicita su misljenja, moje je da ne bi dovodjenjem jednog igraca kakav je Reus napravili revoluciju!
Tu se slažem sa tobom... samo sa Reusem nebi neku veliku revoluciju napravili jer jedan igrač ne čini tima... treba nam još dva tri velika igrača da bi imali velik tim i to na konkretnima pozicijama trebamo klasu u špicu, krilu, vezi, beku i na stoperu kao što smo imali to za vreme triplete... sada trenutno nemamo ništa, samo sebičnog Guarina koji nebi čači svom dodao loptu i supertalenta Kovu kojem Mazzarri neda da igra.

Reus sam nebi ništa mogao previše uraditi ako ima oko sebe neke prosečne igrače oko sebe.
__________________

Quaresma#7 is offline   Reply With Quote
Old 19-11-2013   #59
ajdin
Team star
 
ajdin's Avatar
 

Join Date: May 2010
Location: Sarajevo
Age: 33
Posts: 4,537
Send a message via MSN to ajdin
Default

q , vjerovatno kada bi dovodio igraca kao reusa ne bi se zasigurno samo na njemu zaustavio ! doveoe bi sigurno jos 2 3 slicnog kalibra ...

a sjetite se kako je celzi poceo sa abramovicem .. a mi smo mnogo veci tim od njih

ili uzmite za primjer sitija ! oni su doveli robinha ... naravno , tada je bio jedno veliko ime i igrac p vidite ko im sve sad igra u sitiju !!

tak ose moze krenuti sa reusom pa da se oformi opet 11 velikana na terenu ..

ne znam da li ste slusali njega ovih 4 5 dana otkako je i zvanicno presidente kluba stalno provlaci 2 3 godine !! sto samo po tome znaci da ce za te 2 3 godine oformiti ekipu koja ce biti u top 10 ako ne i jaca pa u top 5 evropskog fudbala !

nece on sigurno praviti instant tim da odma dovede 10 igraca od po 20 30 mil pa da pocetkom 2016e god kada stupi na snagu finansijski fair play bude morao taxe platiti preko 200 mil i izbacivanjem iz evropskih takmicenja na jednu ili vise godina !!
__________________


''UN UOMO E PIU GRANDE DI TUTTI'' 'IL CAPITANO
ajdin is offline   Reply With Quote
Old 19-11-2013   #60
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Imao je Chelsea solidnu ekipu i prije Abrama.
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Reply
Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is On

Forum Jump

All times are GMT +2. The time now is 02:35.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.
Copyright © 2009-2022 Beneamata.com
Football news Football transfer news Real Madrid news Chelsea FC news Inter Milan news Mario Balotelli Davide Santon Edin Dzeko Gonzalo Higuain Andrea Ranocchia
Bayern Munchen news Liverpool FC news FC Barcelona news Gareth Bale Manchester United news Yaya Toure Arsenal FC news Radamel Falcao Philippe Coutinho Mateo Kovacic