Beneamata - Inter Milan Forum
Sportske novosti

Go Back   Beneamata.com > FC Internazionale Milano > Utakmice > Arhiva > 2014/15 > Serie A

Serie A Razmjenjena mišljenja o taktici i sastavu za ligaške utakmice

Reply  
Thread Tools Display Modes
Old 01-03-2015   #31
Biscione
First team
 
Biscione's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Zavidovići
Age: 32
Posts: 2,776
Default

Ne, nego pravdaš Palacio zato što si nakon što Ikac nije pogodio pa si odmah postavio post "Bravo Icardi, jebo ti sve svoje talentovano. Hvali ga i dalje Bisc jebo te on", pa nakon što je Palacio usrao duplo gore nego ove 2 prilike koje je imao Ikac onda si počeo pisat gluposti "da je to lekcija Ikcu". Pa ti nisi dobar oca mi, lekcija kojom smo ostali bez Europa Lige. Stvarno nisi dobar, vjerujem da i ti u sebi jebeš sve mrtvom Palacio ali ovdje moraš tako pisat zbog tvojih prijašnjih izjava. Džabe Icardijevih 14 golova kad mu mrtvi Palacio koji je zabio čak 3 gola mora očitavati lekcije pa smo zbog tog uvaženog profesora ostali bez 5. mjesta i naredne sezone ćemo drkat kurac. Čuj lekcija, pa zar tebi nije smješan taj "argument", vjerujem da si mogao nešto bolje smislit da si se potrudio.
__________________
"It'll be born here and it'll always be a team of great talent. On this splendid night, its colors will be given, the black and blue with a golden background of stars. It'll be called Internazionale, because we are brothers of the world."

Last edited by Biscione; 01-03-2015 at 22:15.
Biscione is offline   Reply With Quote
Old 01-03-2015   #32
hulle
Head coach
 
hulle's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno City
Age: 38
Posts: 9,193
Send a message via MSN to hulle
Default

J... vas i Icardi i Palacio......Palacio nikad nije bio top klasa, a Icardi je ogranicen ko balkon a glumi da je bolji od Messia i Ronalda zajedno...

Rekao sam odmah...drago mi je sto je otisao Mazza al mi je zao sto je dosao Mancio..jedini napredak koji je Mancio u odnosu na Mazzu jeste da Mancio igra vise napadacki.....al da imaju nesto posebno....ne.

btw Podli rules
__________________
Rolando Jorge Pires da Fonseca
hulle is offline   Reply With Quote
Old 01-03-2015   #33
Sile87
First team
 
Sile87's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Helsingborg,Sverige
Posts: 2,718
Default

Ikardi kakav god da je,moze se posrati na pakasia,koliko je nebitan ime mu pisem malim slovom,raspadacina teska,najgori napadac u Evropi,smece tesko.
Sile87 is offline   Reply With Quote
Old 02-03-2015   #34
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Možda smo ostali bez LE iduće sezone, ali sada možemo sve karte baciti na osvajanje LE ove sezone i plasman u LP .

---------- Post added at 23:17 ---------- Previous post was at 23:12 ----------

Ne znam otkud ti to da smo ostali bez teoretske šanse za 5. mjestom, 7 bodova a 13 utakmica do kraja.
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 02-03-2015   #35
Biscione
First team
 
Biscione's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Zavidovići
Age: 32
Posts: 2,776
Default

Šta Mancio misli o tome:

Palacio’s chance? It was awful. If he passed the ball to Icardi we probably would have scored.

Jel spominje gdje Ikcove promašaje? Naravno da ne jer su to stvari koje su normalne u nogometu čak i najboljim igračima ali ono što je Pala uraidio je najblaže rečeno strašno i mnogo je gore od onoga što je Ikac uradio Osvaldu (jer je ono bilo na pola centra a ovo je bilo dodaj i eto gola). Papak, dabogda ga više nikad ne dao kad je takav levat.

---------- Post added at 23:32 ---------- Previous post was at 23:29 ----------

Prije ćemo osvojit EL nego stići 7 bodova zaostatka u 13 utakmica. Jedino kad bi Fiorentina bojkotovala naredne utakmice.
__________________
"It'll be born here and it'll always be a team of great talent. On this splendid night, its colors will be given, the black and blue with a golden background of stars. It'll be called Internazionale, because we are brothers of the world."
Biscione is offline   Reply With Quote
Old 02-03-2015   #36
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Pitanje je bilo šta misli o Palacijevoj prilici, ne šta misli o Icardijevom promašaju .

---------- Post added at 00:05 ---------- Previous post was at 00:03 ----------

Gdje si našao tu izjavu, na inter.it je nema.

Podolski needs to do more. His performances aren’t sufficient at the moment and he knows that better than anyone. I expect more from Kovacic too.

---------- Post added at 00:07 ---------- Previous post was at 00:05 ----------

Kako god, Ikac ti ide :
http://www.interfanzone.com/mancini-...d-sell-icardi/
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 02-03-2015   #37
Sile87
First team
 
Sile87's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Helsingborg,Sverige
Posts: 2,718
Default

“Shaqiri played on Thursday, so I thought he should rest, but he did well when coming on. Lukas needs to do more. This is clearly not enough. We know he can give a lot more and we hope he will,”*said Mancini.

“Considering the way Shaqiri played when he came on, yes I do regret not starting him, but we couldn’t have known that beforehand.”


Sam si kriv degeneriku glupavi,sta koji kurac glumis debilu,ostavljas Sacirija na klupi kao da je odigrao 15 utakmica zaredom,lik ima 23 god. u punoj snazi,ostavljas Hernanesa na klupi koji sigurno moze vide od Kovacica u prvoj trenutno,jebo ti vise Krampa majku mrtvu na desnom beku da ti jebe,pa nemogu verovati kako razmisljaju ti treneri,nikako ih ne kapiram.
Sile87 is offline   Reply With Quote
Old 02-03-2015   #38
Biscione
First team
 
Biscione's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Zavidovići
Age: 32
Posts: 2,776
Default

Quote:
Originally Posted by dera View Post
Pitanje je bilo šta misli o Palacijevoj prilici, ne šta misli o Icardijevom promašaju .
Šta misliš zašto su ga pitali samo o Palacijevoj prilici a Ikca niko nije ni spominjao?

P.s. Na Sempreinteru bio isječak iz originalne izjave date za Gazetu ili neke slične novine
__________________
"It'll be born here and it'll always be a team of great talent. On this splendid night, its colors will be given, the black and blue with a golden background of stars. It'll be called Internazionale, because we are brothers of the world."
Biscione is offline   Reply With Quote
Old 02-03-2015   #39
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Quote:
Originally Posted by Sile87 View Post
“Shaqiri played on Thursday, so I thought he should rest, but he did well when coming on. Lukas needs to do more. This is clearly not enough. We know he can give a lot more and we hope he will,”*said Mancini.

“Considering the way Shaqiri played when he came on, yes I do regret not starting him, but we couldn’t have known that beforehand.”


Sam si kriv degeneriku glupavi,sta koji kurac glumis debilu,ostavljas Sacirija na klupi kao da je odigrao 15 utakmica zaredom,lik ima 23 god. u punoj snazi,ostavljas Hernanesa na klupi koji sigurno moze vide od Kovacica u prvoj trenutno,jebo ti vise Krampa majku mrtvu na desnom beku da ti jebe,pa nemogu verovati kako razmisljaju ti treneri,nikako ih ne kapiram.
Šta je sada Crampa kriv? Popušimo, ako je Crampa na klupi ti njega kriviš za poraz .

---------- Post added at 12:31 ---------- Previous post was at 11:40 ----------


<iframe src="https://vine.co/v/O0BUH7Zhttl/embed/simple" width="600" height="600" frameborder="0"></iframe><script src="https://platform.vine.co/static/scripts/embed.js"></script>
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 02-03-2015   #40
Sile87
First team
 
Sile87's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Helsingborg,Sverige
Posts: 2,718
Default

Ne krivim ja njega dera,znas ti to dobro,sto se oce tekme tice,Mancio je direktan krivac,jednu od svojih gresaka je sam priznao javno i zazalio zbog toga,ali mu to nije bila jedina juce.

---------- Post added at 13:26 ---------- Previous post was at 13:24 ----------

Ma Podolski je ocaj teski,ja se to od njega nisam nadao nikako,kad samo pomislim da smo i mi imali priliku Salaha dovesti,ali onda verovatno ne bi mogli Sacira.
Sile87 is offline   Reply With Quote
Old 02-03-2015   #41
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Salah može igrati i kao napadač, što je jučer i igrao, tako da smo ga mogli dovesti umjesto Poldija.
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 02-03-2015   #42
Sile87
First team
 
Sile87's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Helsingborg,Sverige
Posts: 2,718
Default

Bedak teski,on i Sacir sa Ikardijem bi bili vec nesto.
Sile87 is offline   Reply With Quote
Old 02-03-2015   #43
Biscione
First team
 
Biscione's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Zavidovići
Age: 32
Posts: 2,776
Default

Salah nam je bio alternativa Shaqu a nikako Poldiju zbog cijene. Salahov otkup je bio oko 14 mil. (slično kao i Shaqov) dok bi Poldijev bio oko 5 mil. Mou nam je ionako Salaha davao na 1,5 g posudbu i onda otkup za 14 i bilo bi nam pametnije da smo njega regulisali nego starog Poldija. Zbog loše forme Poldija (i Palacija) Mancio ne može igrati u svojim omiljenim formacijama 4-2-3-1 i 4-3-3 već mora igrati 4-3-1-2. Jbg ko bi pomislio da će se Poldi pokazat tako loš, mislio sam da će moć barem 2 sezone vrhunski odigrat za nas.
__________________
"It'll be born here and it'll always be a team of great talent. On this splendid night, its colors will be given, the black and blue with a golden background of stars. It'll be called Internazionale, because we are brothers of the world."
Biscione is offline   Reply With Quote
Old 02-03-2015   #44
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Samo 14m , našim puno bilo.
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 02-03-2015   #45
kjv
Esordienti
 

Join Date: Aug 2014
Posts: 23
Default

Porediti Palsija i Ikardija je grijeh. Palasio se predprošle i prošle sezone nadavao ni sam ne znam koliko golova i održavao nas u životu, a bio je u tandem sa Rochiem i iza njega su igrali razni propaliteti. To što sad igra loše je logično i očekivano, čovjek ima 34 godine. Icardi je dosta umišjen igrač koji nije ništa posebno i daje golove uglavnom tako što mu šanse stvaraju drugi, a kad je vezni red neraspoložen i kad sam treba nešto da uradi, onda nastaju problemi.

To što Palasio igra je kriv Mancini, da nije glumio silu i otjero Osvalda, možda i ne bi igrao Palasio svaku utakmicu. I lik me ozbiljno počinje nervirati. Pored Doda i Dambrosia, njemu igra Kampanjaro koji jedva izdrži cijelu utakmicu i još ni ne igra na svojoj poziciji. Kod Macaria su bar igrali oni koji zaslužuju. Lik nikad nije bio nešto posebno i nisam se ni radovao nešto kad je došao.

Šanse da izborimo ligu prvaka poslije ove utakmice su minimalne, ni nadam se. Na ljeto se mora popravljat odbrana jer ne mogu više gledat toljagu Ranokiju i sve lošijeg Juana.
kjv is offline   Reply With Quote
Reply

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

All times are GMT +2. The time now is 12:04.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.
Copyright © 2009-2022 Beneamata.com
Football news Football transfer news Real Madrid news Chelsea FC news Inter Milan news Mario Balotelli Davide Santon Edin Dzeko Gonzalo Higuain Andrea Ranocchia
Bayern Munchen news Liverpool FC news FC Barcelona news Gareth Bale Manchester United news Yaya Toure Arsenal FC news Radamel Falcao Philippe Coutinho Mateo Kovacic