Beneamata - Inter Milan Forum
Sportske novosti

Go Back   Beneamata.com > Sport > Fudbal > Timska takmicenja

Timska takmicenja Sva timska takmičenja, statistike, na jednom mjestu

Reply  
Thread Tools Display Modes
Old 05-10-2009   #46
LiGad
Assistant coach
 
LiGad's Avatar
 

Join Date: Sep 2009
Location: Mostar
Age: 32
Posts: 1,633
Send a message via MSN to LiGad
Default

po meni ..najvecu odgovornost snose organizatori zbog 2 razloga:

1 ..jer je poznato da su policajci poslani da odrzavaju mir u Mostaru, pa ih je zbog toga bio smijesan broj u Sirokom
2 ..utakmice se nisu smijele igrati u isto vrijeme, jer nije bilo moguce prisustvo policije na obje utakmice
__________________
Like I give a damn!
LiGad is offline   Reply With Quote
Old 05-10-2009   #47
Imp
Allievi
 
Imp's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Siroki Brijeg-Pecara
Age: 33
Posts: 189
Default

po dolasku u siroki horde su odmah pocele razbijat izloge ispod sjeverne tribine,jer nije bilo nikog da ih sprijeci,sva je policija bila u mostaru,pola sata su nekontrolirani razbijali sta su stigli koga su stigli dok se vijest nije prosirila po gradu...kad je pukla prica u gradu cila se opcina skupila i poceo je rat,bilo je ko koga stigne udara...na kraju sad po vasoj(bosanskoj) prici ispadoste vi zrtve a jedini ste krivci za ove nerede

PS.ovo nema nikakve veze sa sportom ovo je cisti nacionalisticki rat...za ovake koi dodju u tudji grad da bi samo razbijali nema rip od mene,samo ima go to hell
__________________
1:0
Imp is offline   Reply With Quote
Old 05-10-2009   #48
Huska
Head coach
 
Huska's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Age: 34
Posts: 8,294
Send a message via MSN to Huska
Default

znaci to je druga verzija price HZ su krivi za sve sami su ubili svog navijaca ma daj molim te nemoj i ti sad pretjerivat... a to za tu zadnju recenicu ti nije nikako uredu al ajd nije ni cudo sve mi je bilo jasno sa zadnjom recenicom iz prvog pasusa to se moglo i ocekivat da ces napisat
Huska is offline   Reply With Quote
Old 05-10-2009   #49
Imp
Allievi
 
Imp's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Siroki Brijeg-Pecara
Age: 33
Posts: 189
Default

indijanac ja nisam rekao da su hz ubili svoga,vec sam rekao da su izazvali nerede posto nije bilo policije a onda su gradjani uzeli stvar u svoje ruke,da su usli na tribinu nista ovo nebi bilo...nego su oni planirali razbijat i rusit,e pa nece moci!Dobro su i prosli sta su zasluzili.
__________________
1:0
Imp is offline   Reply With Quote
Old 05-10-2009   #50
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

ja vjerujem da su i horde zla malo pretjerali, ali ubiti covjeka nikada nije solucija
jesi procitao sta je alaim izjavio, eh da, tako se poduzima stvar u svoje ruke
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 05-10-2009   #51
Huska
Head coach
 
Huska's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Age: 34
Posts: 8,294
Send a message via MSN to Huska
Default

prvo ne vrijedjaj ... a drugo zasto bi ti ja ili bilo tko ovdje vjerovao da su oni izazvali nerede kad je svaki navijac sarajeva rekao da su ih ovi napali odmah po izlasku iz autobusa... mislim to mi je nelogicno skroz pa nisu ni oni toliku luda pa da lazu o tome... vjerovatno i gradjani kao i oni iz MUP-a zele da svale krivicu na HZ( ni oni nisu nevini normalno treba i njih kaznit) pa pricaju sve i svasta
Huska is offline   Reply With Quote
Old 05-10-2009   #52
Imp
Allievi
 
Imp's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Siroki Brijeg-Pecara
Age: 33
Posts: 189
Default

nekazem ja da je trebalo biti mrtiv,nije uopce trebalo biti nereda,al kad ti netko dodje razbijat pred kucu normalno da ces branit,svoje...kakvo je bilo stanje,i kolko je oruzja bilo dobro je da je samo 1 mrtav,hz posle u grad razbijat i stigli su 100 m od stadiona dok nije 1 covijek izasao s ak47 i zapuca u zrak,tad su se povukli nazad,da su prosli dalje ko zna kolko bi jos mrtvih bilo jer ih je dole cekala razjarena masa sa svim i svacim...

---------- Post added at 14:45 ---------- Previous post was at 14:43 ----------

Quote:
Originally Posted by Huska View Post
prvo ne vrijedjaj ... a drugo zasto bi ti ja ili bilo tko ovdje vjerovao da su oni izazvali nerede kad je svaki navijac sarajeva rekao da su ih ovi napali odmah po izlasku iz autobusa... mislim to mi je nelogicno skroz pa nisu ni oni toliku luda pa da lazu o tome... vjerovatno i gradjani kao i oni iz MUP-a zele da svale krivicu na HZ( ni oni nisu nevini normalno treba i njih kaznit) pa pricaju sve i svasta
s tobom nema smisla raspravljat,ja ti kazem kako je bilo,ti ako oces vjerovat,vjeruj ako neces,nije moj problem,nek ti znas kako je bilo koi sirokog nisi vidio, a ja sve vidio pa neznam
__________________
1:0
Imp is offline   Reply With Quote
Old 05-10-2009   #53
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

pa iz koga je strljcala krv
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 05-10-2009   #54
Imp
Allievi
 
Imp's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Siroki Brijeg-Pecara
Age: 33
Posts: 189
Default

iz onoga ko je bio povrijedjen a takvih je bilo na sve strane...samo da na pomenem da je prvi pogodjen covijek od 59 god koji je stajaop ispred vlastite kuce,sad hocete reci da smo mi prvi poceli pucat na svoje?i jos da napomenem medju ''navijacima'' sarajva je bila i trudnica kojoj ni dlaka s glave ne fali vec su je nasi ljudi stitili da je nebi koji kamen slucajno doletio.toliko o toj prici kako su se napadale curice od 16 god koih uopce nije bilo tu..
__________________
1:0
Imp is offline   Reply With Quote
Old 05-10-2009   #55
hulle
Head coach
 
hulle's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno City
Age: 38
Posts: 9,193
Send a message via MSN to hulle
Default

Quote:
Originally Posted by Huska View Post
ma zalosno stvarno...samo se nadam da ce sve to rijesit na najbolji naci..al nekako imam osjecaj da ces ti hulle o ovome pisat i u onoj temi teorije zavjera
hahahahah necu imam previse obaveza sad hahaha

---------- Post added at 15:59 ---------- Previous post was at 15:43 ----------

koliko treba vjerovati nekim medijima pokazu slijdece


mediji iz hercegovackog kantona i njihova uprava i murija i gradanji sirokok su brujiii da NIKO NIJE PUCAO IZ VATENOG ORUZIJA...NIKO NIJE IMAO VATRENO ORUZIJE....a dolaze slike izrasetanih auta, ljudi u bolnici imaju rane od vatenog oruzija.....
GDJE JE TU LOGIKA???

dugo....zasto su navijaci sirokog bili vani a ne na stadionu ako su vec dosli da navijaju??? zasto su cekali navijace sarajeva???


nisu ni navijaci sarajeva nevini....a takvi su svi navijaci na balkanu....kod nas npr celik, zrinjski, zeljo, sarajevo, siroki, slavija.... sa svima je uvijek bilo problema
pa pogledajte u srbiji sta rade navijaci partizana i zvezde...
a pogledajte navijace dinama iz zagreba gdje god odu naprave nered...jel iko na njih otvorio vatru???

valjda je svima jasno da ovo nije slucajnost


davno sam rekao da nasa liga nema smisla...unaprijed se zna ko ce biti prvak
ono sto treba da se uradi u sportu je da se prvo ukine liga do kraja sezone...niko da nema pravo nastup u eu takmicenjima..zatim ukinuti sve ove TURBO FOLK klubove kao i navijacke skupine poznate po problemima
odredjenim licima zabraniti prilaz sportskim terenima
ali prije toga prvo se mora rijesiti stanje na vrhu drzave jer dok god imamo tri vuka nema selameta....i kad kap kise padne mi imamo 3 razlicite verzije kako je pala a na kraju uvijek biva da niko nije kriv...jbg evo jos jedan dogadjaj za koji cemo okriviti vanzemaljce...hajd oni se bar ne bune sto na njim sve svalimo kad vec mi nizasta nismo krivi
__________________
Rolando Jorge Pires da Fonseca
hulle is offline   Reply With Quote
Old 05-10-2009   #56
LiGad
Assistant coach
 
LiGad's Avatar
 

Join Date: Sep 2009
Location: Mostar
Age: 32
Posts: 1,633
Send a message via MSN to LiGad
Default

Quote:
Originally Posted by hulle View Post
mediji iz hercegovackog kantona i njihova uprava i murija i gradanji sirokok su brujiii da NIKO NIJE PUCAO IZ VATENOG ORUZIJA...NIKO NIJE IMAO VATRENO ORUZIJE....a dolaze slike izrasetanih auta, ljudi u bolnici imaju rane od vatenog oruzija.....
GDJE JE TU LOGIKA???


evo dokaza ..
__________________
Like I give a damn!
LiGad is offline   Reply With Quote
Old 05-10-2009   #57
adiK
Assistant coach
 
adiK's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Σαράγεβο, BA
Posts: 1,741
Send a message via MSN to adiK
Default

Ko kaze da je ovo medjunacionalni sukob, vara se. To govore oni koji ne zele dobro ni BiH ni svakom Bosancu, trazeci nacionalni skandal u svakom incidentu (sjetimo se kako su neke televizije izvjestavale za ubistvo mog sugradjanina Denisa Mrnjavca).

Ako neko zeli, neka pita navijace Zrinjskog koji su pjevali sta su pjevali na Grbavici kako su ih normalni ljudi spustili aplauzima na njihovu glupost i zadojenost nacionalizmom. Dakle, Sarajlije koje su navikle na suzivot ljudi razlicitog porijekla, vjere... nece ici na gostovanje samo da bi pokazali svoj primitivni nacionalizam, to rade oni kojima smeta jedna i jedina, drzava BiH.

Huliganstvo je huliganstvo, ne nacionalizam (na kraju krajeva Vedran nije bio Bosnjak) i drzava bez zakona je plodno tlo za razvoj huliganstva. Ovdje odgovornost snosi policija, te savez koji nisu imali kontakta jedni sa drugima jer se ovakve dvije utakmice, gdje sve ekipe imaju brojne navijacke skupine ne mogu igrati u istom terminu.

Nije bilo kontrole ni nad navijacima Sarajeva koji su trebali imati osiguranje od policije (kao sto to ima svako u Sarajevskom Kantonu) kako bi se izbjeglo ono sto se desilo, a to je kamenovanje i pucanje na njih (ko je drzao pistolje i pucao, hvala Bogu da imamo slike da nam se ne prosipa suplja) , i koji su naravno na silu odgovorili silom, a drugo ne znam sta su mogli uraditi.

Sramno je od MUP-a HNK da tvrde kako u sukobu nije koristeno oruzje, opet kazem, hvala Bogu imamo slike, a i obdukcija je potvrdila da je Vedran ubijen hicem iz pistolja.
__________________
"Da li Vama po đahkada na sabahu ćuna na pamet pada?"
adiK is offline   Reply With Quote
Old 05-10-2009   #58
LiGad
Assistant coach
 
LiGad's Avatar
 

Join Date: Sep 2009
Location: Mostar
Age: 32
Posts: 1,633
Send a message via MSN to LiGad
Default

Quote:
Originally Posted by hulle View Post
nisu ni navijaci sarajeva nevini....a takvi su svi navijaci na balkanu....kod nas npr celik, zrinjski, zeljo, sarajevo, siroki, slavija.... sa svima je uvijek bilo problema
pa pogledajte u srbiji sta rade navijaci partizana i zvezde...
a pogledajte navijace dinama iz zagreba gdje god odu naprave nered...jel iko na njih otvorio vatru???
mogu vec zamisliti sliku u glavi nekog normalnog gradjana ostatka svijeta koji je vidio ovo .."primitivni balkanski barbari opet podivljali"

---------- Post added at 16:51 ---------- Previous post was at 16:40 ----------

Quote:
Originally Posted by adiK View Post
Ko kaze da je ovo medjunacionalni sukob, vara se.
"Sreca" pa je ubijen vedran (bosanski hrvat) u sirokom brijegu (bosansko-hrvatskom gradu) od strane skripara (bosansko-hrvatskih navijaca)

(kako nam je samo tuzna zemlja kad je nekima ovo bitno)

adiK ..ne mislim na tebe, nego na ove nase nacionaliste
__________________
Like I give a damn!

Last edited by LiGad; 05-10-2009 at 17:39.
LiGad is offline   Reply With Quote
Old 05-10-2009   #59
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

sarajevo je jedan od manjine gradova u kojem sve tri religije dobro se podnose
npr, ja poznajem i srbina i hrvata, koji navijaju za Zelju, koji vole sarajevo kao grad, i uopste ne osjecaju hercegovinu ili republiku svojom
upravo to se i dokazalo, navijac sarajeva bio je pripadnik katolicke vjeroispovjesti, a ko god da je to ucinio, siguran sam da se kaje samo zbog TOGA!

---------- Post added at 18:55 ---------- Previous post was at 18:41 ----------

a danas cekam tramvaj, kad proleti policija pa hitna, reko jel vas dosta vise, muka mi cc
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 05-10-2009   #60
ivan019
The Man
 
ivan019's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Srbija
Age: 34
Posts: 7,404
Send a message via MSN to ivan019
Default

ma huliganstava ima svuda nema to veze koje si nacionalnosti ili vere

evo ovaj francuz sto je ubijen od strane grobara, nije bio ni siptar ni hrvat ni crnac pa je poginuo ni kriv ni duzan
__________________
NELLA GIOIA E NEL DOLORE,ADRIANO SEMPRE NOSTRO IMPERATORE!!!!
"Mozete da me volite,mozete da me mrzite ali ne mozete da me ignorisete!"
ivan019 is offline   Reply With Quote
Reply
Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is On

Forum Jump

All times are GMT +2. The time now is 07:50.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.
Copyright © 2009-2022 Beneamata.com
Football news Football transfer news Real Madrid news Chelsea FC news Inter Milan news Mario Balotelli Davide Santon Edin Dzeko Gonzalo Higuain Andrea Ranocchia
Bayern Munchen news Liverpool FC news FC Barcelona news Gareth Bale Manchester United news Yaya Toure Arsenal FC news Radamel Falcao Philippe Coutinho Mateo Kovacic