Beneamata - Inter Milan Forum
Sportske novosti

Go Back   Beneamata.com > Sport > Fudbal > Nacionalna takmičenja

Nacionalna takmičenja Ovdje možete razgovarati o selekcijama, njihovim takmičenjima itd.

Reply  
Thread Tools Display Modes
Old 09-09-2009   #181
Grujinho
Team star
 
Grujinho's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Domzale,Slovenia
Age: 33
Posts: 4,044
Default

još 1 poluvrijeme i srbi su gotovo sigurno u južnoj africi...bosna verovatno druga, sada nakon remija sa turcima...slovenci vode poljsku 2:0, a hrvati jedini gube...
Grujinho is offline   Reply With Quote
Old 09-09-2009   #182
Quaresma#7
Assistant coach
 
Quaresma#7's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Ljubljana, Slovenija
Posts: 7,258
Default

Mora Srbija više držat loptu u svojim nogama da mogu diktirati tempo utakmice, jer se mi čini da puštaju francuzima previše slobode na terenu i onda oni mogu razviti svoju igru brez večih problema.
__________________

Quaresma#7 is offline   Reply With Quote
Old 10-09-2009   #183
Choda_Bg
Banned
 

Join Date: Jul 2009
Location: Beograd
Age: 38
Posts: 361
Default

Totalno sam razocaran! Bolji pocetak mecha nismo mogli da pozelimo. I umesto da ih stisnemo i napadnemo svim snagama dok su bili onako grogirani, mi smo se povukli i pustili ih da diktiraju tempo sa igracem manje. Jos smo na kraju strahovali da ne primimo gol. Sta reci? Odigrali smo ko p..ke! Bane Ivanovic najbolji pojedinac na mecu. Kompletna zadnja linija je dobro pdradila posao ali je vezni red zakazao na celu sa Krasicem od koga sam vise ocekivao. Mislim da je presudna bila povreda Kacara koji je zamenjen zbog povrede....decko je bruka igrac! Agonija se nastavlja jer opet nismo uspeli da savladamo repku iz top 10 jos od '88 god
Choda_Bg is offline   Reply With Quote
Old 10-09-2009   #184
ivan019
The Man
 
ivan019's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Srbija
Age: 34
Posts: 7,404
Send a message via MSN to ivan019
Default

ma najbitnije je da smo skoro sigurno na SP
__________________
NELLA GIOIA E NEL DOLORE,ADRIANO SEMPRE NOSTRO IMPERATORE!!!!
"Mozete da me volite,mozete da me mrzite ali ne mozete da me ignorisete!"
ivan019 is offline   Reply With Quote
Old 10-09-2009   #185
Balotelli#45
Spammer
 
Balotelli#45's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: The Planet :)
Posts: 5,881
Send a message via MSN to Balotelli#45
Default

ma choda nelupaj imali smo vise loptu bolje smo igrali od njih duplo vise sansi smo napravili a sve to protiv vice sampiona sveta sta ces bre ti vise.Primili smo onaj glupi gol greska golmana a imali su oni jos jednu sansu i to je to od njih pa sut u okvir gola su imali jednom samo...I kazes nesto za krasica pa koliko su puta samo on i jovanovic probili njihove bekove falio je samo taj finis al jbg nije bilo pantelica nije bilo jankovica povredio se bio i kacar pa nije mogao zigic sve sam da spusti sam sebi i da da gol to tesko da neko moze...Po meni ovako ako igramo imacemo priliku nesto da uradimo i na svetskom prvenstvu jer smo dokazali da mozemo da se nosimo i sa najjacim reprezentacijama i da nismo nista slabiji od njih
Balotelli#45 is offline   Reply With Quote
Old 10-09-2009   #186
Choda_Bg
Banned
 

Join Date: Jul 2009
Location: Beograd
Age: 38
Posts: 361
Default

Jel smo ja i ti gledali istu tekmu?
Choda_Bg is offline   Reply With Quote
Old 10-09-2009   #187
Balotelli#45
Spammer
 
Balotelli#45's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: The Planet :)
Posts: 5,881
Send a message via MSN to Balotelli#45
Default

tesko...
Balotelli#45 is offline   Reply With Quote
Old 10-09-2009   #188
ivan019
The Man
 
ivan019's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Srbija
Age: 34
Posts: 7,404
Send a message via MSN to ivan019
Default

uglavno se u svemu slazem sa Vanjom osim ovo za Jovanovica, pa on se video da igra jedino kad se pobio sa abidalom hehe
__________________
NELLA GIOIA E NEL DOLORE,ADRIANO SEMPRE NOSTRO IMPERATORE!!!!
"Mozete da me volite,mozete da me mrzite ali ne mozete da me ignorisete!"
ivan019 is offline   Reply With Quote
Old 10-09-2009   #189
Balotelli#45
Spammer
 
Balotelli#45's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: The Planet :)
Posts: 5,881
Send a message via MSN to Balotelli#45
Default

pa dobro imao je nikih dobrih peta i ono henryu petom kroz noge i jos nekolko dobrih prodora a i dobro je odalamio abidala ,abidal se usro
Balotelli#45 is offline   Reply With Quote
Old 10-09-2009   #190
Quaresma#7
Assistant coach
 
Quaresma#7's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Ljubljana, Slovenija
Posts: 7,258
Default

Šta je tu je. Sad idučeg meseca obavezno Romune treba razbiti na marakani i idemo na SP. Samo malo me nerviralo kad su puštali previše slobode Francuzima iako su imali igrača manje.
__________________

Quaresma#7 is offline   Reply With Quote
Old 10-09-2009   #191
Choda_Bg
Banned
 

Join Date: Jul 2009
Location: Beograd
Age: 38
Posts: 361
Default

Menadžer Arsenala ocenio da je ogroman pritisak značajno sputao selekciju Srbije da odigra bolje, ali da je 1-1 odličan rezultat koji vodi na Mundijal.


Utakmica Srbija – Francuska okupila je na stadionu Crvene zvezde mnoge trenere, ljude iz fudbala. Jedan od njih sa "najvećom težinom" je svakako i menadžer Arsenala Arsen Venger.

Venger, u sredu uveče stručni konsultant francuske televizije, po završetku prenosa i izlaska iz kabine, izjavio je za B92 da je ogroman pritisak značajno uticao na lošiju partiju, od one koju je on očekivao od selekcije Srbije:

"Verujem da večeras nismo videli pravo izdanje srpske reprezentacije.Videlo da je na njima ogroman pritisak koji je uticao i na njihovu igru. Kao da su bili u dilemi šta da rade, da li da igraju napadački, ili da se brane i čuvaju rezultat koji im daje dobre šanse da se domognu Svetskog prvenstva. Videlo se da igraju sa “kočnicom” i da taj pritisak utiče na kvalitet fudbala. Nismo videli pravo lice srpskog tima, ali ste izvukli dobar rezultat".

"Njegova" reprezentacija jednim bodom ostala je u igri za prvo mesto, ali je svoje šanse svela na minimum. Baraž je realniji, ali je Venger zadovoljan, i igrom, i bodom Francuza. Prema njegovim rečima, u nekim slučajevima, igrač manje je i prednost nekog tima:

"Francuski tim je odigrao dobro. Ovo nije prvi put da sam video ovakav slučaj, da ekipa sa 10 igrača odigra ovako dobro i da je potpuno ravnopravna sa protivnikom. Jednostavno, nemate više pritisak, igrate bez opterećenja, i videli ste kako ekipa koja igra bez “kočnice” može da bude opasna" rekao je Venger za B92.
Choda_Bg is offline   Reply With Quote
Old 10-09-2009   #192
Quaresma#7
Assistant coach
 
Quaresma#7's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Ljubljana, Slovenija
Posts: 7,258
Default

To jih je i sjebalo, Wenger je u pravu. Naši uvek igraju slabo pod pritiskom.
__________________

Quaresma#7 is offline   Reply With Quote
Old 10-09-2009   #193
Choda_Bg
Banned
 

Join Date: Jul 2009
Location: Beograd
Age: 38
Posts: 361
Default

Pa to pokusavam da vam objasnim, Moramo nauciti kako se igra pod pritiskom. U Africi ce svaka tekma biti takva. moramo vec jednom da sazremo.
Choda_Bg is offline   Reply With Quote
Old 10-09-2009   #194
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

sve ocekivani rezultati sinoc, vama cestitke, mada sam ocekivao da cete ih dobiti
razlog je sve losije i losije izdanje francuza, nece oni biti jos dugo kao nekada, trebaju i oni jednog dungu koji ce potpuno promjeniti sastav
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 10-09-2009   #195
Mauro7
Consigliere
 
Mauro7's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Rijeka
Posts: 6,788
Send a message via MSN to Mauro7
Default

a sad u studio sportu pokazali isključenje Llorisa nije bilo haha
__________________
"It will be born here, at the "Orologio (Watch)" restaurant, meeting place of artists and it will be always a team of great talent. On this splendid night it's colours will be given: The black and the blue with a golden background of the stars. It will be called Internazionale, because we are brothers of the world."
________________________________________________________
Mauro7 is offline   Reply With Quote
Reply

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is On

Forum Jump

All times are GMT +2. The time now is 07:00.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.
Copyright © 2009-2022 Beneamata.com
Football news Football transfer news Real Madrid news Chelsea FC news Inter Milan news Mario Balotelli Davide Santon Edin Dzeko Gonzalo Higuain Andrea Ranocchia
Bayern Munchen news Liverpool FC news FC Barcelona news Gareth Bale Manchester United news Yaya Toure Arsenal FC news Radamel Falcao Philippe Coutinho Mateo Kovacic