Beneamata - Inter Milan Forum
Sportske novosti

Go Back   Beneamata.com > FC Internazionale Milano > Igrači i uprava > Bivši

Bivši Bivši fudbaleri i uposlenici Intera

Reply  
Thread Tools Display Modes
Old 24-01-2014   #1
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default Van der Meyde

Svi znamo sve o njemu, tako da nema potrebe za uvod, a zaslužuje temu, evo zadnje novosti :

Bio je član čuvene generacije Ajaksovih bisera koju su činili Zlatan Ibrahimović , Christian Chivu , Wesley Sneijder , Joliet Heitinga , Raphael Van Der Vart , Maxwell , i jedan od najvećih asova tima koji je osvojio dve šampionske titule i tri Kupa Holandije .

Sjajne partije odlično je naplatio i otišao u Inter . Od tog trenutka kreće sunovrat karijere Andy Van Der Meyde-a , koji je kasnije nosio i dres Evertona ... Za PSV nikada nije debitovao , a karijeru je završio u holandskom trećeligaškom amaterskom klubu VKE .
Dve godine nakon što je i definitivno okačio kopačke o klin čini se da je Van der Meyde pronašao novi životni poziv - od brzonogog krila 34-godišnji Holanđanin je postao konobar !? Tačnije , specijalista za espreso i kapućino . A , kako sam kaže , jako mu se dopada novi posao .

" Bilo je vreme da nešto promenim u svom životu . Trudio sam se jako da uspem u fudbalu tokom prethodnih 15 godina . Radio sam sve , video sve , taman da ispišem jednu dobru knjigu . Nakon toga rešio sam da počnem da gradim novu karijeru na jedan mnogo finiji i prefinjeniji način . Zato će od sada ljudi imati priliku da probaju kafu ' A la Van der Meyde ' u Amsterdamu ", zaključio je bivši fudbaler Intera .
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Reply

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is On

Forum Jump

All times are GMT +2. The time now is 16:09.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.
Copyright © 2009-2022 Beneamata.com
Football news Football transfer news Real Madrid news Chelsea FC news Inter Milan news Mario Balotelli Davide Santon Edin Dzeko Gonzalo Higuain Andrea Ranocchia
Bayern Munchen news Liverpool FC news FC Barcelona news Gareth Bale Manchester United news Yaya Toure Arsenal FC news Radamel Falcao Philippe Coutinho Mateo Kovacic