Beneamata - Inter Milan Forum
Sportske novosti

Go Back   Beneamata.com > FC Internazionale Milano > Utakmice > Arhiva > 2010/2011 > Liga prvaka

Liga prvaka Razmjenjena mišljenja o taktici i sastavu za međunarodne utakmice

Reply  
Thread Tools Display Modes
Old 07-12-2010   #61
hulle
Head coach
 
hulle's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno City
Age: 38
Posts: 9,193
Send a message via MSN to hulle
Default

Stvarno mi nije jasno zasto kukate?! Ova utakmica je totalno nebitna, osigurali smo prolaz vec ranije, tako da su priliku za igru dobili neki lijevi igraci, steta sto ih nije bilo jos vise da dobiju malo iskustva u LP

Sam MM je izjavio da su svi vec mislima na SP i da je tesko igrati ove "kikiriki" utakmice kad ti je u glavi samo titula SP ili vakum.

Evo sad ce i januar transferi, ima da dovedemo 7 defanzivnih veznih i 5 u zadnju liniju....ma kad bolje razmislim trebali bi dovesti i bar 2 golmana, jer ko zna mozda se i Orlandoni povrijedi...
Zakrpimo te rupe u odbrani i eto nas ponovo smo u igri, a do tada cemo jos da osvojimo i SP tako da ce samopouzdanje ekipe biti do jaja.
__________________
Rolando Jorge Pires da Fonseca
hulle is offline   Reply With Quote
Old 07-12-2010   #62
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Quote:
Originally Posted by Moca93 View Post
Dera ko boga te molim ne seri vise! jel ovo igra jednog sampiona? Jel barsa ovako igrala prosle,mancester preprosle? Tebe nije sramota i nisi razocaran ovim interom?
Razocaran da, iznenadjen - ne. Iskreno, mislim i ocekujem da ce dobiti otkaz ukoliko ne osvoji klupsko SP i ne popravi rezultate u ligi do januara. Ukoliko uspije da popravi to, onda ce ostati do kraja sezone.
Quote:
Originally Posted by Enfant Terrible View Post
neka mi niko ne govori sa kakvom postavom igramo jer ovi igrači koji su na terenu za klasu su bolji od Werderovih.
Ocito ljutnja govori, sutra kad se smiris razmisli o ovome sto si napisao .
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 08-12-2010   #63
Huska
Head coach
 
Huska's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Age: 34
Posts: 8,294
Send a message via MSN to Huska
Default

@dera-

ajd malo ti razmisli o tome...ajd vidi tko je je kod nas igrao...znaci 5 standardnih igraca i 3 igraca koji su medju prvim zamjenama...

eh sada drugi je problem sto je debil stavio Biraghia na beka, a Santona na krilo pa se sad vadi na mladost, pa sta radi Orlandoni na golu, sta to Luca mozda umoran od necega ili sta...
Huska is offline   Reply With Quote
Old 08-12-2010   #64
Enfant Terrible
Veliki Brat
 
Enfant Terrible's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Sarajevo,BA
Age: 35
Posts: 1,743
Default

Quote:
Originally Posted by dera View Post
Razocaran da, iznenadjen - ne. Iskreno, mislim i ocekujem da ce dobiti otkaz ukoliko ne osvoji klupsko SP i ne popravi rezultate u ligi do januara. Ukoliko uspije da popravi to, onda ce ostati do kraja sezone.

Ocito ljutnja govori, sutra kad se smiris razmisli o ovome sto si napisao .
Nije ljutnja, više razočarenje, ali i dalje stojim iza onog što sam rekao. Kad u timu imaš veličine poput Zanettija, Cambiassa, Motte i Eto'oa, poniženje (da ne kažem poraz) od Werdera nema opravdanja. Da smo izgubili 1-0 i da je igra ličila na nešto, da je bio barem jedan pozitivan znak- nekako bi se preguralo. Ovo je izgubilo svaki smisao.

Što se SP- a tiče, to meni nije nikakvo mjerilo. Sastajemo se sa ekipima i po 10 klasa slabijim od sebe. Ako ga osvojimo- ja sretan, ali mnogo bitnije od samog trofeja je samopouzdanje koje bi eventualno dobili.
__________________
If you even dream of beating us you'd better wake up and apologize!
Enfant Terrible is offline   Reply With Quote
Old 08-12-2010   #65
DenchiNL
Assistant coach
 
DenchiNL's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Eindhoven/Sarajevo
Posts: 1,620
Default

Quote:
Originally Posted by DenchiNL View Post
znači poderaće nas ko debeljko torticu
uvijek realan

popunjavam listiće.povoljno.
__________________
Football is only total if you win, a beautiful loss is still a loss, destroy egos, starting with yours, finish what you start, tears of joy are made of sweat, attack like lions every second, every minute, every game, break their hearts, steal their fans, black and blue are the colors of insanity!

http://www.beneamata.com/image.php?type=sigpic&userid=40&dateline=129129629  2

Magic by Dennis Bergkamp JM - Like a G6 Perché Io sono un Biscione e tu sei una ranocchia, la Ranocchia
DenchiNL is offline   Reply With Quote
Old 08-12-2010   #66
Dejo
Substitute
 
Dejo's Avatar
 

Join Date: Jan 2010
Location: Sarajevo
Posts: 258
Default

Rafa je zaradio prvi minus kod mene od svog boravka, posjed lopte je bio 40 - 60 ali ne smijemo mu nista zamjeriti ipak on misli najbolje nasem klubu i vodi ga na divan nacin i treba imati puuno podrsku kako nas navijaca,tako svih u upravi kluba, jer on je to zasluzio !

Cak smo i stativu,precku sta li vec imali, sta hocete vise ?
Dejo is offline   Reply With Quote
Old 08-12-2010   #67
adiK
Assistant coach
 
adiK's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Σαράγεβο, BA
Posts: 1,741
Send a message via MSN to adiK
Default

http://www.youtube.com/v/1rWoBYHMEYA
__________________
"Da li Vama po đahkada na sabahu ćuna na pamet pada?"
adiK is offline   Reply With Quote
Old 08-12-2010   #68
ivan019
The Man
 
ivan019's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Srbija
Age: 34
Posts: 7,404
Send a message via MSN to ivan019
Default

Nisu zasluzili ni da ih komentarisemo


Quote:
Originally Posted by dera View Post
Igra nam treci sastav, u njih prvi, budite malo realniji .
Dokle dera...
__________________
NELLA GIOIA E NEL DOLORE,ADRIANO SEMPRE NOSTRO IMPERATORE!!!!
"Mozete da me volite,mozete da me mrzite ali ne mozete da me ignorisete!"
ivan019 is offline   Reply With Quote
Old 08-12-2010   #69
Nera
TM artifex
 
Nera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: everywhere and nowhere
Posts: 4,893
Default

Maaaaarkooooo arnautoviccccc....
Nera is offline   Reply With Quote
Old 08-12-2010   #70
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Meni, za sva tri gola krivi su stoperi, tu je jedina greska bila, a drago mi je sto sam vidio mlade na djelu kao i Orlandonija sto je dobio sansu.

Dakle, Rafina jedina greska po meni jeste sto je na stopersku poziciju stavio dva sicusna i ne toliko snazna igraca. Hajde da smo igrali protiv Arsenala sa kojim bi se i nekako mogli gurati Cordoba i Cambiasso, ali pored Matrixa na klupi nema smisla jer Werder je imao za 2 glave vece i jace igrace.

Cambiasso je odigrao katastrofalno, ali nije on kriv, ne moze on Arnautovica zatvorit kad je ovaj jaci u duelu. Vidjeli ste da su sve prilike stvarali visinskim loptama, pa sut glavom ili primanje kao Arna, dok je kod treceg gola Cambi ispao kao pocetnik.

Toliko.

---------- Post added at 07:21 ---------- Previous post was at 07:21 ----------

Quote:
Originally Posted by ivan019 View Post
Dokle dera...
Dok se ne oporave .
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 08-12-2010   #71
hulle
Head coach
 
hulle's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno City
Age: 38
Posts: 9,193
Send a message via MSN to hulle
Default

Rafa Benitez
"Moja budućnost ne ovisi o uspjehu na klupskom SP-u"

Poraz Intera na gostovanju kod Werdera (3-0) u posljednjem, 6. kolu Lige prvaka, dodatno je uzdrmao poziciju trenera “nerazzurra” Rafe Beniteza.

Benitez: Čekamo da se vrate ozlijeđeni igrači
Drugi je to uzastopni Interov poraz, nakon onog u talijanskom prvenstvu od Lazija (3-1), kao i čak četvrti u zadnjih šest utakmica.

"Momčad se već kvalificirala uoči utakmice, pa zato ovaj poraz za mene nema težinu. Bilo da smo izgubili 1-0, 2-0 ili 3-0, sasvim je svejedno. Imamo nekolicina igrača izvan travnjaka zbog ozljeda i željeli smo izbjeći nove ozljede", komentirao je Benitez nakon utakmice kojom je Inter prepustio prvo mjesto u skupini A Tottenhamu, a time i bolji ždrijeb uoči nokaut-faze natjecanja.

"Uvjereni smo da će uskoro doći do zaokreta u našoj sezoni, do prekretnice, kao i da će se sve poboljšati. Kada nam se kvalitetni igrači kao Julio Cesar, Diego Milito, Maicon i drugi, bit će to posve drugačija priča", kazao je trener Intera.

Na kraju je Benitez komentirao i predstojeći nastup na Svjetskom klupskom prvenstvu u Abu Dhabiju, na kojem će Inter loviti svoj peti naslov u godini nakon već osvojenih naslova europskoga i talijanskog prvaka, kao i Talijanskog kupa i Superkupa.

"Svjetsko klupsko prvenstvo važan je cilj, pa je normalno da su igrači već mislima ondje. Mislim li da mi sudbina ovisi o rezultatu na Svjetskom klupskom prvenstvu? Ne, ne mislim", kazao je španjolski stručnjak.
__________________
Rolando Jorge Pires da Fonseca
hulle is offline   Reply With Quote
Old 08-12-2010   #72
esteban
Team star
 
esteban's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Montenegro,Cetinje
Posts: 3,208
Send a message via MSN to esteban
Default

Quote:
Originally Posted by dera View Post
Meni, za sva tri gola krivi su stoperi, tu je jedina greska bila,
Jesi li stoperi krivi za sve izgubljene bodove,poraze do sad?Za -10 za gradskim rivalom,igraci koji su se mahom povrijedili sami su krivi?

Dera ti si fin momak ali sve me vise podsjecas na Samira od prosle sezone kad je namjerno palio po forumu i bio sam jedan od rijetkih koji je kapira da dize temp a ne sto stvarno tako misli.

Nadam se da je i kod tebe tako samo nzm zasto jer ovi porazi i tebe bole kao nas.

Trebalo bi da je tako..
__________________


Solo l'Inter!!!
esteban is offline   Reply With Quote
Old 08-12-2010   #73
simone
Esordienti
 
simone's Avatar
 

Join Date: Apr 2010
Location: Hrvatska
Age: 50
Posts: 42
Default

Ma ko ih postavlja Dera...sudaraju se ko muhe bez glave. Baš me zanima da li bi kod ovog majmuna Eto htio igrati obranu. Čovjek nema autoritet za zvjezdanu momčad i gotovo. Prošlu sezonu smo istrčavali ko 12 žigosanih, a sad ko 12 razjebanih...ko da su ih u birtiji skupili i da igraju u rundu...
simone is offline   Reply With Quote
Reply
Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

All times are GMT +2. The time now is 08:07.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.
Copyright © 2009-2022 Beneamata.com
Football news Football transfer news Real Madrid news Chelsea FC news Inter Milan news Mario Balotelli Davide Santon Edin Dzeko Gonzalo Higuain Andrea Ranocchia
Bayern Munchen news Liverpool FC news FC Barcelona news Gareth Bale Manchester United news Yaya Toure Arsenal FC news Radamel Falcao Philippe Coutinho Mateo Kovacic