Beneamata - Inter Milan Forum
Sportske novosti

Go Back   Beneamata.com > FC Internazionale Milano > Transferi

Transferi Razgovarajte o glasinama i zvaničnim transferima

Closed Thread  
Thread Tools Display Modes
Old 03-06-2010   #241
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

PAO JE DOGOVOR SA INTEROM, NAKON CEGA JE I RAFA OFICIJELNO PRISTAO NA RASKID UGOVORA SA LIVERPOOLOM!

Welcome "Interista", velemajstore!
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline  
Old 03-06-2010   #242
Inter boy
Team star
 
Inter boy's Avatar
 

Join Date: Jun 2009
Location: Bihać,Bosna
Age: 38
Posts: 1,011
Default

Ja mislim da cemo mi sutra objaviti da je službeno naš novi trener.
__________________


Nakon što se rukujem s milanistom trčim oprati ruke, a nakon rukovanja s juventinom prebrojim prste” - Peppino Prisco
Inter boy is offline  
Old 03-06-2010   #243
DenchiNL
Assistant coach
 
DenchiNL's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Eindhoven/Sarajevo
Posts: 1,620
Default

Quote:
Originally Posted by Huska View Post
u liverpoolu je igrao formaciju istu kao sto smo mi igrali drugi dio sezone 4231...imao je u poolu...napadaca radilicu na terenu kuyta kod nas ce imati Eto'oa...imao je babela na krilu kod nas ce imati smradotellia...uimao je tamo gerrarda ovdje ce imati sneijdera,a nadam se i gerrarda...a o ostalima necu ni da pricam jer su svi barem po dvije klase ispod nasih igraca

veliki je takticar a to nam odgovara...igra samo na rezultat isto kao i Mou...i to je to odlican izbor s obzirom koji su sve treneri bili ostali ...mada ni on jos nije dosao

a jedva cekam reakciju Josea...ako nam rafa bude trener ...
taktičar jest , ali nekad i previše, puno rotira , nesiguran je dosta,
i pitanje za milion dolara :
koliko je puta osvojio titulu???
jer ja očekujem 2 zvjezdice iznad grba do 2012, pa onda nek ide svijet u...
__________________
Football is only total if you win, a beautiful loss is still a loss, destroy egos, starting with yours, finish what you start, tears of joy are made of sweat, attack like lions every second, every minute, every game, break their hearts, steal their fans, black and blue are the colors of insanity!

http://www.beneamata.com/image.php?type=sigpic&userid=40&dateline=129129629  2

Magic by Dennis Bergkamp JM - Like a G6 Perché Io sono un Biscione e tu sei una ranocchia, la Ranocchia
DenchiNL is offline  
Old 03-06-2010   #244
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

hehehe, ruzno dvije bolje da je i nema
sto se tice rafe i nas - dakle dogovorene su osnovne stvari, a sutra bi trebali u detalje, a u ponedeljak oficijelno
edit: dok neki vele da ce veceras pasti potpis, sutra oficijelno
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline  
Old 03-06-2010   #245
Dzon Dilindzer
Reserve
 
Dzon Dilindzer's Avatar
 

Join Date: Apr 2009
Location: Milici R.Srpska
Age: 38
Posts: 349
Default

Jedno je sigurno ako dodje Rafa-igracemo dobro u derbijima- samo je frka sa ovim manjim timovima,tu je Rafa uvjek muke mucio
Dzon Dilindzer is offline  
Old 03-06-2010   #246
Moca93
Team star
 
Moca93's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Crepaja...Srbija....
Age: 31
Posts: 4,013
Send a message via MSN to Moca93
Default

a sad odo po jedno kanapce i da se obesim.... pali smo sa konja ne na magarca nego na dupe.... -.-
__________________

GRAZIE
JOSE!

кој не скокне ова ale ale Горан !!!!!
Moca93 is offline  
Old 03-06-2010   #247
Inter boy
Team star
 
Inter boy's Avatar
 

Join Date: Jun 2009
Location: Bihać,Bosna
Age: 38
Posts: 1,011
Default

Pricekajmo ljudi pa nije smak svijeta, pa i Mou je dobio nogu u Chelsea pa došao kod nas i napravio čudo. Nismo uspjeli Capella nagovoriti, Hidinka također, Spalletti zadovoljan u Rusiji, Miha nema iskustva,Leonardo bilanovac.... pa koga ljudi onda da dovedemo... Zemana. Budimo zadovoljni sa Benitezom jer boljeg ne možemo dovesti
__________________


Nakon što se rukujem s milanistom trčim oprati ruke, a nakon rukovanja s juventinom prebrojim prste” - Peppino Prisco
Inter boy is offline  
Old 03-06-2010   #248
filip.sk
Head coach
 
filip.sk's Avatar
 

Join Date: Aug 2009
Location: Skopje - Macedonia
Age: 33
Posts: 2,031
Default

dera, link?
__________________
Roy Keane: Sometimes you wonder, do they understand the game of football?
Claude Le Roy: Football is a permanent orgasm.
filip.sk is offline  
Old 03-06-2010   #249
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

daj ba moca ne kenjaj i ne spamaj ako nemas sta za reci
filipe, znas da ne mogu
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline  
Old 03-06-2010   #250
Huska
Head coach
 
Huska's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Age: 34
Posts: 8,294
Send a message via MSN to Huska
Default

Quote:
Originally Posted by DenchiNL View Post
taktičar jest , ali nekad i previše, puno rotira , nesiguran je dosta,
i pitanje za milion dolara :
koliko je puta osvojio titulu???
jer ja očekujem 2 zvjezdice iznad grba do 2012, pa onda nek ide svijet u...
a bas je cudo sto rotira...kada mu je u ekipi bio sve panj do panja, a oni sto malo vrijede skoro stalno povrijedjeni...

najuspjeniji trener valencie u povijeti tog kluba...sa loserpoolom osvojio 4-5 titula...a sad ces ti reci da nije osvojio ni jedan trofej premier lige...e pa na taj trofej loserpool ceka 20-ak godina tako da ne treba samo njega napadat...

a sto se zvjezdica tice i serie a...da nas je i Miha preuzeo opet bi osvojili scudeto...jer tko nam je konkurencija...bbilan ili roma...mozda juBe sa del neriem...
Huska is offline  
Old 03-06-2010   #251
DenchiNL
Assistant coach
 
DenchiNL's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Eindhoven/Sarajevo
Posts: 1,620
Default

Quote:
Originally Posted by Huska View Post
a bas je cudo sto rotira...kada mu je u ekipi bio sve panj do panja, a oni sto malo vrijede skoro stalno povrijedjeni...

najuspjeniji trener valencie u povijeti tog kluba...sa loserpoolom osvojio 4-5 titula...a sad ces ti reci da nije osvojio ni jedan trofej premier lige...e pa na taj trofej loserpool ceka 20-ak godina tako da ne treba samo njega napadat...

a sto se zvjezdica tice i serie a...da nas je i Miha preuzeo opet bi osvojili scudeto...jer tko nam je konkurencija...bbilan ili roma...mozda juBe sa del neriem...
??? sve panj ?? gerrard, torres, babel, kuyt, mascherano,carragher, johnson,aquillani,reina, xabi A. do nedavno???

reci sestri da zavrne infuziju tita ti, čak i da jesu panjevi , njegovi su on ih je kupio, da je dobar uzeo bi titulu jednom, kraj!

vi previše uzimate zdravo za gotovo taj scudetto , bude li nam benitez slučajno trener ja sam vRRRRRRRRRRRRRRRRlo skeptičan da ćemo biti šampioni,
njemu će trebati da se navikne na ligu i to i + veliki broj tekmi , što mu je ostavio JM u nasljedstvo WCC i ostala 3 takmičenja , + veze nema kako će igrat , pošto je pre-ponosan pokušavat će mjenjat nešto , ukenjaće ovaj naš inter maximalno, nadam se da griješim
__________________
Football is only total if you win, a beautiful loss is still a loss, destroy egos, starting with yours, finish what you start, tears of joy are made of sweat, attack like lions every second, every minute, every game, break their hearts, steal their fans, black and blue are the colors of insanity!

http://www.beneamata.com/image.php?type=sigpic&userid=40&dateline=129129629  2

Magic by Dennis Bergkamp JM - Like a G6 Perché Io sono un Biscione e tu sei una ranocchia, la Ranocchia
DenchiNL is offline  
Old 03-06-2010   #252
filip.sk
Head coach
 
filip.sk's Avatar
 

Join Date: Aug 2009
Location: Skopje - Macedonia
Age: 33
Posts: 2,031
Default

Sramota je uporedivati Babel sa Eto,Pandev i Baloteli... Aquilani je bio povredjen dugo..
__________________
Roy Keane: Sometimes you wonder, do they understand the game of football?
Claude Le Roy: Football is a permanent orgasm.
filip.sk is offline  
Old 03-06-2010   #253
Moca93
Team star
 
Moca93's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Crepaja...Srbija....
Age: 31
Posts: 4,013
Send a message via MSN to Moca93
Default

cuti dera molim te ti i tvoji izbor trenera... vidim mancini napravio KARAMBOL u engleskoj... Jadan nije ni uspeo da udje u tolko zeljenu LS,sa takvim igracima koje ima... Ti pogubljeni treneri koji ne znaju ni jednu noramlnu press konferenciju napraviti....i stalno cemo biti u drugom planu i u novinama i svugde.... Jose je Jose...

a evo ti i benitezovo poznavanje fudbala... -.-

__________________

GRAZIE
JOSE!

кој не скокне ова ale ale Горан !!!!!
Moca93 is offline  
Old 03-06-2010   #254
Grujinho
Team star
 
Grujinho's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Domzale,Slovenia
Age: 33
Posts: 4,044
Default

ma dajte ljudi, kao da je Benitez toliko loš trener...neki ste i pljuvali po Militu kad je tek dolazio a vidite šta je uradio...dajte mu vremena da se dokaže
Grujinho is offline  
Old 03-06-2010   #255
Nera
TM artifex
 
Nera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: everywhere and nowhere
Posts: 4,893
Default

Moca, lupas mnogo. Ja sam rekao, najbolja dva izbora su bili Capello i Hiddink, a po meni Benitez je odmah iza njih...

Znaci, sigurno medju 5 najboljih trenera Evrope, uz gore pomenutu dvojicu i jos Josea i Sir Alexa....
Nera is offline  
Closed Thread

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is On

Forum Jump

All times are GMT +2. The time now is 14:44.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.
Copyright © 2009-2022 Beneamata.com
Football news Football transfer news Real Madrid news Chelsea FC news Inter Milan news Mario Balotelli Davide Santon Edin Dzeko Gonzalo Higuain Andrea Ranocchia
Bayern Munchen news Liverpool FC news FC Barcelona news Gareth Bale Manchester United news Yaya Toure Arsenal FC news Radamel Falcao Philippe Coutinho Mateo Kovacic