Beneamata - Inter Milan Forum
Sportske novosti

Go Back   Beneamata.com > FC Internazionale Milano > Igrači i uprava > Bivši

Bivši Bivši fudbaleri i uposlenici Intera

Reply  
Thread Tools Display Modes
Old 17-10-2009   #721
esteban
Team star
 
esteban's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Montenegro,Cetinje
Posts: 3,208
Send a message via MSN to esteban
Default

Mourinho: Ja i Inter, jedan projekt


Inter sutra putuje na gostovanje u Genovu, gdje ga čeka vrlo težak ispit 8. kola Serie A protiv Genoe. Genoa u posljednje dvije sezone igra najbolji nogomet u Italiji i da imaju kvalitetnije pojedince sigurno bi se borili za naslov. Jose Mourinho je povodom tog gostovanja održao konferenciju za novinare. Izdvajamo najvažnije.

O Orialiju: “Drago mi je da mu je produžen ugovor, jer mi se jako sviđa, a sviđa mi se i njegov rad. Novi ugovor ne mjenja ništa, jer on je uvijek bio uz nas sa pozitivnim duhom. Nakon godine dana smatram ga prijateljem, pravi je Interovac.”

O Genoi: “Jako težak protivnik, ali ako pitate bilo kojeg Gasperinijevog igrača reći će vam isto - da je Inter jako težak protivnik. Biti će to utakmica dijaloga. Genoa nije momčad koja će nam dopustiti da igramo, oni će nas napasti, prejaka je to momčad da protivniku prepusti inicijativu.”

Nema Eto’oa, Milita, Thiaga Motte, pa su novinari pitali o Balotelliju i Suazu: “Nemam što za reći oko Balotellija. S mladom reprezentacijom je bio isti kao ovdje, ni bolji ni gori. Isto vrijedi za Santona i sve druge igrače. Mario je igrač kao svi drugi, mora raditi svaki dan jednako. Može igrati sutra sam, može igrati sa Suazom, a ne moraju početi ni jedan ni drugi. Suazo je igrač za određene utakmice? Svi igrači, osim onih naj-naj su takvi, u nekim se utakmicama snalaze dobro, u nekima ne. Suazo je jako brz, voli igru u prostor i ovo bi mogla biti utakmica za njega, jer se Genoa ne brani sa svim igračima iza lopte. Eto’o? Nećemo ga voditi u Genovu, samo bi bio umoran od puta, jer nije u kondiciji za igru. Nemamo naravno Milita, a ni Thiaga Motte.”

O Arnautoviću koji je prema medijima bio očajan protiv Piacenze: “O njegovom nastupu u Piacenzi sigurno neću razgovarati s medijima. On je doveden kako bi klub mogao procjeniti. Ponekad klub riskira i ne isplati se. U našem slučaju imamo još par mjeseci za razmišljanje. Svaki je minut važan za ovaj proces, a s vama neću komentirati jeli se on popravlja ili ne.”

O Pandevu: “Prijelazni rok se otvara u siječnju, pa ćemo onda o tome.

O završetku rekonstrukcije trening centra:
“Lijepo je danas bilo trenirati na novim terenima. To je projekt koji smo zajedno priveli kraju. Lani između prosinca i veljače nismo imali gdje trenirati, jer su uvjeti bili očajni. Juniorska momčad nije mogla trenirati s nama, a to je jako bitno za mlade igrače. Sve je to sada moguće, imamo najmoderniji i najbolji trening centar u Europi. Klub je napravio jako, jako, jako puno za ovo. Ispunili su moj zahtjev i nikad im to neću zaboraviti. Negativan stav koji sam imao prema ovom centru kada sam stigao prije godinu i pol neće se ponoviti onome tko dođe iza mene, jer su sada uvjeti za rad fantastični. Ne moramo više brinuti hoće li snijeg, kiša…

O projektu Moratti-Mourinho za Interovu budućnost od najmlađih na gore
: “Oboje polako radimo u istom pravcu, u miru. Sada imamo sve uvjete. Možemo priključiti mlade prvoj momčadi na treninzima. Postoji komunikacija, kao i međusobna komunikacija voditelja svih mladih uzrasta, a sada ćemo čak svi biti pod istim krovom. Svi smo prijatelji i u tom ozračju ćemo raditi. To je jako pozitivno. Ja ću vam prvi reći da me ne zanima hoće li kadeti Intera pobijediti kadete Milana. Mene zanima da mladi momci imaju uvjete za rad, da se pravilno uče i da iz svake generacije izađe ponetko tko će biti legenda kluba u seniorskoj momčadi. Jesam li spreman otovriti nogometnu školu ovdje i preuzeti mlađe generacije? Pa ne radi se ovdje o meni, već o Interu. Malo je nogometnih škola i potrebne su godine i godine rada, ali sam sretan jer sam u Interu dio tog procesa. Zbog svoje osobnosti mogu biti sam u klubu koji mi se sviđa, kada bi mi se MORAO sviđati odmah bi me bila manje volja biti tu. Tako je sa mnom oduvijek. Trenutno mi se jako sviđa ovdje i mislim samo na Inter.”

O vrlo kratkoj konferenciji:
“Pa ne mogu stalno toliko govoriti. Prije par dana sam imao intrevju na Inter Channelu, a kada govorim u njihove mikrofone govorim svima.”
__________________


Solo l'Inter!!!

Last edited by esteban; 17-10-2009 at 00:48.
esteban is offline   Reply With Quote
Old 21-10-2009   #722
Mauro7
Consigliere
 
Mauro7's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Rijeka
Posts: 6,788
Send a message via MSN to Mauro7
Default

''Još je sve otvoreno za nas, ali u problemima smo u ovoj grupi. Obavezno je pobijediti u Kijevu''.
Mourinho ne pravi drame nakon treceg remija u isto toliko utakmica lige prvaka, ali pokazuje optimizam za gostovanje u Kijevu: ''Sa svim poštovanjem prema ovom protivniku, mislim da će biti lakša za nas utakmica u Kijevu nego ova na San Siru''.
Trener crno-plavih međutim negira da postoji psihološki blok u evropi :
''Ne čini mi se. Remizirali smo s Barcelonom kod kuće i nije mi se činio dramatičan rezultat, imali smo poteškoća u Kazanu i bila je veoma teška utakmica.
Vrlo izjednačena grupa, nije izlika jer imamo obavezu završiti na jednom od prva dva mjesta, ali je zbilja vrlo teška grupa.
Po meni ova i ona grupa s Fiorentinom i Lyonom i Liverpoolom, u kojima se može reći da su u troje za dva mjesta''
(???)
__________________
"It will be born here, at the "Orologio (Watch)" restaurant, meeting place of artists and it will be always a team of great talent. On this splendid night it's colours will be given: The black and the blue with a golden background of the stars. It will be called Internazionale, because we are brothers of the world."
________________________________________________________
Mauro7 is offline   Reply With Quote
Old 21-10-2009   #723
hulle
Head coach
 
hulle's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno City
Age: 38
Posts: 9,193
Send a message via MSN to hulle
Default

Jose Mourinho
"Blizu smo pakla, ali nismo još u njemu"

Tri utakmice - tri neriješena rezultata. To je, ipak, porazni doseg nogometaša Intera, aktualnog talijanskog prvaka, nakon 3. kola grupe F Lige prvaka.
Foto: AP

Inter je na San Siru odigrao 0-0 protiv Barcelone, pa 1-1 kod Rubin Kazana u gostima i ovog utorka samo 2-2 na domaćem terenu protiv kijevskog Dinama. U naredna tri kola imat će Mourinhov sastav jako težak zadatak da se probije među prve dvije pozicije na tabeli. Trenutno su posljednji, jer ostale tri ekipe imaju po četiri boda (pobjeda, remi i poraz).

- Uvijek sam govorio da je u nogometu tanka linija između raja i pakla. Mi smo nakon ovih 2-2 blizu pakla, ali još uvijek nismo zakoračili u njega, iako nismo ni daleko od toga - pokušavao je slikovito opisati vlastitu situaciju Portugalac Jose Mourinho.

- Ne želim tražiti opravdanje za ovih 2-2 protiv Dinama kojem čestitam jer su njegovi igrači odigrali odličnu utakmicu. No, mislim da će nam ogled u Kijevu protiv istog suparnika biti lakši. Situacija na terenu će biti drugačija, Dinamo će ipak igrati otvorenije taj ogled.

Mourinho je u nastavku pričao:

- Drama u ovoj skupini se nastavlja. Svi smo mislili da je Barcelona nedodirljiva, pa su izgubili na svom terenu od Rubina. Grupa je iznimno izjednačena i o svemu će odlučivati sitnice. Mogu pričati kako smo imali nesreće protiv Dinama, ali istu stvar mogu reći i oni. No, znam da u napadačkom kontekstu moj tim ima još mnogo, mnogo prostora za napredak. Dokazat ćemo to u Kijevu - zaključio je ovom prilikom "korektni i mirni" Mourinho.



ma boli njeg briga....dobije milion funti po utakmici u LP a za utakmice domaceg prvenstva mu mm plati sve moguce poreze
__________________
Rolando Jorge Pires da Fonseca
hulle is offline   Reply With Quote
Old 21-10-2009   #724
Quaresma#7
Assistant coach
 
Quaresma#7's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Ljubljana, Slovenija
Posts: 7,258
Default

Jao nama ako ne pobedimo u Kijevu
__________________

Quaresma#7 is offline   Reply With Quote
Old 21-10-2009   #725
hulle
Head coach
 
hulle's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno City
Age: 38
Posts: 9,193
Send a message via MSN to hulle
Default

evo malo komentara


Ugo from Viareggio says:

"Once upon a time we used to say that the players didn't have the experience for Europe and that the coach was the same. However, we now have Jose Mourinho. If I was Massimo Moratti, my b**** would be spinning having spent €1 million per month and doing worse than what Roberto Mancini and Hector Cuper did. I don't think Mourinho is special, but overvalued."



Giancarlo from Milan echoes his fellow Inter supporter:

"It's all a question of b**** and courage. Mourinho needs to justify a performance like the one against Barcelona, otherwise we will continue to play with fear. It's obvious that Inter feel they are inferior in Europe, and superior in the league. If we don't get through the group then Mourinho needs to go. We are tired of hearing his ramblings. It's now time to show he is special, or he will be sacked."


Attlio from Milan notes:

"Inter have an allergic reaction in the Champions League. The strength in the league is sickening, but they always have the same problems in Europe. The impression is that the Champions League has already been lost, and qualification is in doubt."

Pietro from Palermo believes Mourinho needs to explain the failures better:

"What has happened? Mourinho needs to explain why we seem all over the place. He has to. Everytime we play in Europe we feel it will be easy like Serie A, but then the problems arrive."
__________________
Rolando Jorge Pires da Fonseca
hulle is offline   Reply With Quote
Old 21-10-2009   #726
Quaresma#7
Assistant coach
 
Quaresma#7's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Ljubljana, Slovenija
Posts: 7,258
Default

Ma takve su reakcije uvek posle neuspele utakmice. Ali istina je da Mourinho nije ništa posebno novo donio u Inter, zato su možda i ovakve reakcije. Imače prilika da popravi taj negativni utisak.
__________________

Quaresma#7 is offline   Reply With Quote
Old 21-10-2009   #727
ivan019
The Man
 
ivan019's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Srbija
Age: 34
Posts: 7,404
Send a message via MSN to ivan019
Default

predpostavljam da ce mu trebati jos malo novca za transfere
__________________
NELLA GIOIA E NEL DOLORE,ADRIANO SEMPRE NOSTRO IMPERATORE!!!!
"Mozete da me volite,mozete da me mrzite ali ne mozete da me ignorisete!"
ivan019 is offline   Reply With Quote
Old 21-10-2009   #728
Quaresma#7
Assistant coach
 
Quaresma#7's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Ljubljana, Slovenija
Posts: 7,258
Default

Quote:
Originally Posted by ivan019 View Post
predpostavljam da ce mu trebati jos malo novca za transfere
To obavezno on nezna raditi ako nema na računu barem 50M€
__________________

Quaresma#7 is offline   Reply With Quote
Old 22-10-2009   #729
Mauro7
Consigliere
 
Mauro7's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Rijeka
Posts: 6,788
Send a message via MSN to Mauro7
Default

http://www.goal.com/en/news/10/italy...tanias-pietro-

ajoj kad Mourinhu kažu za ovo ... hahaha
__________________
"It will be born here, at the "Orologio (Watch)" restaurant, meeting place of artists and it will be always a team of great talent. On this splendid night it's colours will be given: The black and the blue with a golden background of the stars. It will be called Internazionale, because we are brothers of the world."
________________________________________________________
Mauro7 is offline   Reply With Quote
Old 22-10-2009   #730
ivan019
The Man
 
ivan019's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Srbija
Age: 34
Posts: 7,404
Send a message via MSN to ivan019
Default

ma to svi znaju odavno hehe
__________________
NELLA GIOIA E NEL DOLORE,ADRIANO SEMPRE NOSTRO IMPERATORE!!!!
"Mozete da me volite,mozete da me mrzite ali ne mozete da me ignorisete!"
ivan019 is offline   Reply With Quote
Old 22-10-2009   #731
hulle
Head coach
 
hulle's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno City
Age: 38
Posts: 9,193
Send a message via MSN to hulle
Default

jao o5 se monaco pojavio hahahaha
__________________
Rolando Jorge Pires da Fonseca
hulle is offline   Reply With Quote
Old 22-10-2009   #732
ivan019
The Man
 
ivan019's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Srbija
Age: 34
Posts: 7,404
Send a message via MSN to ivan019
Default

on u novinama samo kad igraju protiv mourinha, zna da se on jedini pali hehe
__________________
NELLA GIOIA E NEL DOLORE,ADRIANO SEMPRE NOSTRO IMPERATORE!!!!
"Mozete da me volite,mozete da me mrzite ali ne mozete da me ignorisete!"
ivan019 is offline   Reply With Quote
Old 22-10-2009   #733
Quaresma#7
Assistant coach
 
Quaresma#7's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Ljubljana, Slovenija
Posts: 7,258
Default

Jedva čekam šta če mu odgovoriti ali ovaj Lo Monaco ga uvek zna prcniti malo
__________________

Quaresma#7 is offline   Reply With Quote
Old 22-10-2009   #734
ivan019
The Man
 
ivan019's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Srbija
Age: 34
Posts: 7,404
Send a message via MSN to ivan019
Default

jos je mou zivac, sutra cem citati post od dve strane
__________________
NELLA GIOIA E NEL DOLORE,ADRIANO SEMPRE NOSTRO IMPERATORE!!!!
"Mozete da me volite,mozete da me mrzite ali ne mozete da me ignorisete!"
ivan019 is offline   Reply With Quote
Old 22-10-2009   #735
hulle
Head coach
 
hulle's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno City
Age: 38
Posts: 9,193
Send a message via MSN to hulle
Default

e al pokusajte samo zamisliti sta bi bilo

murinjo vs maradona hahahahhahahahahahaha
__________________
Rolando Jorge Pires da Fonseca
hulle is offline   Reply With Quote
Reply

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is On

Forum Jump

All times are GMT +2. The time now is 12:59.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.
Copyright © 2009-2022 Beneamata.com
Football news Football transfer news Real Madrid news Chelsea FC news Inter Milan news Mario Balotelli Davide Santon Edin Dzeko Gonzalo Higuain Andrea Ranocchia
Bayern Munchen news Liverpool FC news FC Barcelona news Gareth Bale Manchester United news Yaya Toure Arsenal FC news Radamel Falcao Philippe Coutinho Mateo Kovacic