Beneamata - Inter Milan Forum
Sportske novosti

Go Back   Beneamata.com > FC Internazionale Milano > Utakmice > Arhiva > 2010/2011 > Italy Cup

Italy Cup Razmjenjena mišljenja o taktici i sastavu u kup utakmicama

Reply  
Thread Tools Display Modes
Old 13-01-2011   #31
Maicon
Banned
 

Join Date: Dec 2010
Posts: 140
Send a message via ICQ to Maicon
Default

Jeli ima uzvratna tekma ?
Maicon is offline   Reply With Quote
Old 13-01-2011   #32
ado_inter
Team star
 
ado_inter's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Tuzla
Age: 36
Posts: 1,253
Send a message via MSN to ado_inter
Default

meni je sve bilo ok izuzev izmene sto je muntaria izbacio ako je ko trebo da izadje to je pandev koji apsolutno nista nije uradio i ne znam po cemu zasluzuje da odigra cijelu utakmicu a ne suljo i vidjelo se cim je izaso igra se raspala
__________________


CREDERCI SEMPRE ARRENDERSI MAI!!!

Inter per sempre


ado_inter is offline   Reply With Quote
Old 13-01-2011   #33
Grujinho
Team star
 
Grujinho's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Domzale,Slovenia
Age: 33
Posts: 4,044
Default

Quote:
Originally Posted by Maicon View Post
Jeli ima uzvratna tekma ?
čini mi se da ne ali nisam siguran
Grujinho is offline   Reply With Quote
Old 13-01-2011   #34
Quaresma#7
Assistant coach
 
Quaresma#7's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Ljubljana, Slovenija
Posts: 7,258
Default

Nema uzvratne utakmice.

Meni su biili svi dobri osim Pandeva. Stvarno nismo imali nike koristi od njega. Trčkara ko neka šeprtlja po terenu i izgubi svaku drugu loptu. Malo me Leonardo iznenadio sa onom izmenom Munarija koji je za mene bio jedan najboljih u prvom poluvremenu. Trebo je van dati Pandeva.

Drago mi što se Maicončina vrača u formu, Ranocchia mi je bio dobar osim onog penala. Santon isto bio solidan nikakvih grešaka nije pravio neka tako i nastavi. A Mariga se razvija u velikog igrača, biče ukratko jedan glavnih u vezi u Interu.
__________________

Quaresma#7 is offline   Reply With Quote
Old 13-01-2011   #35
Maicon
Banned
 

Join Date: Dec 2010
Posts: 140
Send a message via ICQ to Maicon
Default

Ma extra pobjeda je pobjeda , zna li se sa kime sledecu igramo ?
Maicon is offline   Reply With Quote
Old 13-01-2011   #36
ado_inter
Team star
 
ado_inter's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Tuzla
Age: 36
Posts: 1,253
Send a message via MSN to ado_inter
Default

Quote:
Originally Posted by Maicon View Post
Ma extra pobjeda je pobjeda , zna li se sa kime sledecu igramo ?
pobjednik napoli bolonja
__________________


CREDERCI SEMPRE ARRENDERSI MAI!!!

Inter per sempre


ado_inter is offline   Reply With Quote
Old 13-01-2011   #37
necainter
Assistant coach
 
necainter's Avatar
 

Join Date: Aug 2010
Age: 28
Posts: 1,671
Send a message via MSN to necainter
Default

Ja nisam mogao da gldm utakmicu,bio sam na rodj ali sam sve vreme pratio rezultat
Ako moze neko detaljno,za svakog igraca kakav je bio i kako smo celokupno igrali...?
__________________
I kada gubis
Necu stati
T
ad' cu te voleti vise od sebe
E
h kada bi samo mogao znati
R
ado bih zivot dao za tebe

Nella Gioia E Nel Dolore Per L'Inter Eterno Amore!
necainter is offline   Reply With Quote
Old 13-01-2011   #38
DenchiNL
Assistant coach
 
DenchiNL's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Eindhoven/Sarajevo
Posts: 1,620
Default

bilo je dobrih stvari , ali nam onaj penal nije trebao a ni ovaj Scullijev(greška odbrane)
Mariga će biti jako dobar igrač , čini mi se najbolji kao zadnji vezni ,može biti kao Chelseajev Mikel možda i bolji, a i Muntari je bio solidan, ja ga se ne bih još riješio , on je savršena zamjena za Dekija (Isti profil igrača , trkač,borben,jak čak i puca iz daljine) ipak smo večeras poveli iz njegovog centaršuta (tehnički nepravilnog ali ipak), za Ranocchiu je možda još prerano , treba mu još vremena da se navikne na ostale igrače, uglavnom ima problema sa pozicioniranjem, Pandev? ne znam ima li smisla trošiti riječi na njega???
treba ga prodati ili pokušati zamijeniti za nekog pismenog špica ili krilo (Vargas,Sanchez,Hulk,Forlan) dok ih nisu drugi klubovi pokupili.
__________________
Football is only total if you win, a beautiful loss is still a loss, destroy egos, starting with yours, finish what you start, tears of joy are made of sweat, attack like lions every second, every minute, every game, break their hearts, steal their fans, black and blue are the colors of insanity!

http://www.beneamata.com/image.php?type=sigpic&userid=40&dateline=129129629  2

Magic by Dennis Bergkamp JM - Like a G6 Perché Io sono un Biscione e tu sei una ranocchia, la Ranocchia
DenchiNL is offline   Reply With Quote
Old 13-01-2011   #39
Moca93
Team star
 
Moca93's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Crepaja...Srbija....
Age: 31
Posts: 4,013
Send a message via MSN to Moca93
Default

Trener Đenove kaže da svi znaju u čiju korist sviraju sudije kada igrate protiv Intera...
Trener Đenove, Davide Balardini upire prstom u sudiju Nikolu Pjerpaolija, posle poraza sinoć na ''Đuzepe Meaci'' u okviru kupa Italije.

Inter je slavio sa 3:2, a Balardini veruje da je Andrea Ranoća trebalo da bude isključen posle faula nad Rudolfom. Sudija je Ranoći pokazao žuti karton i dosudio penal za goste.

''Mislim da smo pokazali više od Intera, ali i pre svega znaš, da kada dođeš ovde, stvari mogu da se okrenu. Moraš da odigraš dobro u Milanu, ali svi znaju šta se dešava kad igraš protiv Intera. Sudija je uvek vođen na strani tima koji nas dočekuje'', kratko je Balardini izrazio nezadovoljstvo.
__________________

GRAZIE
JOSE!

кој не скокне ова ale ale Горан !!!!!
Moca93 is offline   Reply With Quote
Old 13-01-2011   #40
mourinho
Substitute
 
mourinho's Avatar
 

Join Date: Jul 2009
Location: BiH
Posts: 1,297
Default

Quote:
Originally Posted by DenchiNL View Post
bilo je dobrih stvari , ali nam onaj penal nije trebao a ni ovaj Scullijev(greška odbrane)
Mariga će biti jako dobar igrač , čini mi se najbolji kao zadnji vezni ,može biti kao Chelseajev Mikel možda i bolji, a i Muntari je bio solidan, ja ga se ne bih još riješio , on je savršena zamjena za Dekija (Isti profil igrača , trkač,borben,jak čak i puca iz daljine) ipak smo večeras poveli iz njegovog centaršuta (tehnički nepravilnog ali ipak), za Ranocchiu je možda još prerano , treba mu još vremena da se navikne na ostale igrače, uglavnom ima problema sa pozicioniranjem, Pandev? ne znam ima li smisla trošiti riječi na njega???
treba ga prodati ili pokušati zamijeniti za nekog pismenog špica ili krilo (Vargas,Sanchez,Hulk,Forlan) dok ih nisu drugi klubovi pokupili.
Više manje se slažem sa Denchijem, Mariga je ogroman potencijal, sreća je i zbog takvih mladih igrača što smo otjerali onu nesreću tzv. trenera, jer takve igrače treba "brusiti" i razvijati, odnosno raditi sa njima da postanu vrhunski za što kraće vrijeme. Mariga me konstitucijom i kretanje podsjeća na Patrika Vijeru, nadam se da će ga i kvalitetom dostići. Svakako odlično ulaganje u budućnost. U ovim utakmicama koje je vodio Leo mi je najdraža stvar (pored toga što igramo mnogo agresivnije) postepeni povratak Maicona kojeg smo navikli gledati prošlih sezona. Maicon je mnogo agresivniji i agilniji nego kod Badniteza, velikog stručnjaka koji mu nije dao preći centar. Sa Maiconom naprijed napadje 50% opasniji. Eto koliko znači trener! Još da se Milito i Snajke vrate u formu, optimista sam i za Skudeto. Pored Maicona, oduševio me Cambi; čovjek igra sa toliko srca i žara kao da je finale lige šampiona. Odličan!
__________________
"I would have loved to have been a fly on the wall at that moment when [Javier] Zanetti lifted the Champions League so I could have enjoyed the spectacle at his [Ibrahomovic's] house."
Gianluca Pagliuca
mourinho is offline   Reply With Quote
Old 13-01-2011   #41
Huska
Head coach
 
Huska's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Age: 34
Posts: 8,294
Send a message via MSN to Huska
Default

nisam gledao tekmu OPET , ali kako citam po forumima vesele bolje partije Maicona i Santona koji se polako vracaju, jos Leo pohvalio na kraju tekme Bambina tako da je ocekivat da dobije vecu minutazu,a zasluzio je...

zao mi Ranocchie, ali njemu treba dati vise vremena dok se malo uklopi sa ekipom..

Leo nastavio svoju sjajnu seriju...mislim da se pocinju tresti gace onim ciganima iz drugog dijela milana...

i da jos nesto Eto'o je najbolji napdac na svijetu ... sa kojom lakocom lik trpa to nije normalno
Huska is offline   Reply With Quote
Old 13-01-2011   #42
Nera
TM artifex
 
Nera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: everywhere and nowhere
Posts: 4,893
Default

Ja sam neki malo duzi pregled odgledao, i moje neko vidjenje je sledece:
Santon je bio bolji nego dok je tu bio Benitez, i nadam se da ce samo tako nastaviti. Maicon napreduje konstantno, Rannochia osim penala bio dobar, Castellazzi solidan, Matrix los (on na ljeto mora da ide pod hitno, kriv za drugi gol, potpuno izgubio igraca).
Na sredini Cambiasso kao u najboljim danima, Javier odlican, Mariga takodje, Muntari solidan (izasao jer je imao problema sa povredom, ali uprkos tome se naljutio, i odgurnuo Baresia pri izlasku sa terena - konjina, treba ga prodati odmah, ionako je rupa kao igrac).
Pandev se trudio, ali nekonkretan, dok je Eto'o s takvom lakocom zabio dva gola, da je to smijesno... Biabiany neprimjetan.
Nera is offline   Reply With Quote
Old 13-01-2011   #43
necainter
Assistant coach
 
necainter's Avatar
 

Join Date: Aug 2010
Age: 28
Posts: 1,671
Send a message via MSN to necainter
Default

Quote:
Originally Posted by Nera View Post
Matrix los (on na ljeto mora da ide pod hitno, kriv za drugi gol, potpuno izgubio igraca)
Da prodamo Matrixa???
__________________
I kada gubis
Necu stati
T
ad' cu te voleti vise od sebe
E
h kada bi samo mogao znati
R
ado bih zivot dao za tebe

Nella Gioia E Nel Dolore Per L'Inter Eterno Amore!
necainter is offline   Reply With Quote
Old 13-01-2011   #44
Nera
TM artifex
 
Nera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: everywhere and nowhere
Posts: 4,893
Default

Quote:
Originally Posted by necainter View Post
Da prodamo Matrixa???
Mislim da mu ugovor istice na ljeto, tako da mu ga ne treba produzavati, tj. pustiti ga da ode u penziju, ili u neki drugi klub. Iskreno, Rivas bi mi igrao prije njega.
Nera is offline   Reply With Quote
Old 13-01-2011   #45
Quaresma#7
Assistant coach
 
Quaresma#7's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Ljubljana, Slovenija
Posts: 7,258
Default

Koliko ja znam Matrixu ističe 2012.
__________________

Quaresma#7 is offline   Reply With Quote
Reply

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

All times are GMT +2. The time now is 18:54.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.
Copyright © 2009-2022 Beneamata.com
Football news Football transfer news Real Madrid news Chelsea FC news Inter Milan news Mario Balotelli Davide Santon Edin Dzeko Gonzalo Higuain Andrea Ranocchia
Bayern Munchen news Liverpool FC news FC Barcelona news Gareth Bale Manchester United news Yaya Toure Arsenal FC news Radamel Falcao Philippe Coutinho Mateo Kovacic