Beneamata - Inter Milan Forum
Sportske novosti

Go Back   Beneamata.com > FC Internazionale Milano > Utakmice > Arhiva > 2010/2011 > Serie A

Serie A Razmjenjena mišljenja o taktici i sastavu za ligaške utakmice

Reply  
Thread Tools Display Modes
Old 25-10-2010   #46
niko kranjcar
Giovanissimi
 

Join Date: Jul 2010
Location: Istocni Mostar
Posts: 56
Default

nikako mi nije jasno zasto coutinha vadi
inace po meni ne losa utakmice, imamo sneijdera koji skoro pa se raspada, maicona koji je van forme al danas nesto bolji nego inace i biabianya koji samo sudjeluje, ama bas nikakve koristi od njega!!!
coutinho razvaljuje, evo gledam domenica sportiva i dive se njegovim kretnjama, samo sto ga nece u gol, nije da on izvlaci neke suteve, vise manje to sve ide u golmana al zasluzio je da udje jedna, trenutno uz eto'oa nas najbolji igrac!!! primili smo gol iz cistog faula cassana, cak mi nebi to toliko zasmetalo da nije eto'ou par sekundi prije svirao iste kontakt cak i manji faulom, pa bar imaj ujedancen kriteriji!!! moram rec da su stoperski dvojac i zanetti odigrali vrlo dobru utakmicu, istina da je falio i odlicni deki ove sezone te strucanjak za ovake utakmice, milito! pandev je takodjer van forme, kad je usao nije digao tempo samo je pridonio iskustvom!!! chivua svi napadaju kao prvo lik je fauliran, kao drugo zrtva je formacije i on i maicon, kao trece jedan je od najvecih boraca u nas i kao cetvrto ni on ne igra nesto al nije za napadanje jer se vidi koliko mi ostavljamo prostora na nasim bekovima!!! realno uz maicona najvise treba da nas brine sneijder, igra na bljeskove a to veliki inter ne trpi, nije to sneki iz prosle sezone koji vlada u svakoj utakmici, sutevi su mu katastrofalni o slobodnjacima u dno zivog necu da trosim rijeci a zadnji pass i nije nikad impresionirao, odigra ga svako trecu utakmicu to i ne fali, fali ono njegovo drzanje tempa na visokoj razini!!! kad proigra sneki, maicon, vrati se milito, plus deki i motta, imamo stroj!!! moramo dovest samo jedno nuzno pojacanje na desnu stranu umjesto biabianya koji nije kalibar intera, pandev kao jocker!!!

ono sto me najvise brine je igra glavom, ne samo u ovoj utakmici vec u ovoj sezoni! jesmo mi dali i jedan gol glavom ove sezone sem milita u svoju mrezu nemogu da se sjetim ....
realno bili smo kraljevi prekida u seriji a a sad izbjegavamo da centriramo nakon prekida, netreba ni posjecat koliko smo puta pobjedili upravo nakon kornera il "skracenog kornera"!!!
juve trenutno gospodari na prekidima a milan nije los cisto radi zlatana, ti koreneri donesu puuunooo bodova kroz sezonu!!!
niko kranjcar is offline   Reply With Quote
Old 25-10-2010   #47
necainter
Assistant coach
 
necainter's Avatar
 

Join Date: Aug 2010
Age: 28
Posts: 1,671
Send a message via MSN to necainter
Default

Ma sta god Bilan uradi u sledecim kolima,cekamo ih mi na Derbi

---------- Post added at 17:50 ---------- Previous post was at 17:46 ----------

Ehem,da napomenem,kranjacar...ove sezone su nam skoro svi van forme...
Ja bih voleo da vidim Lenona iz Tot-a,ne vidim sta mu fali.Brz,mlan,taman pozicija koja nam treba,okretan i spretan sa loptom...
__________________
I kada gubis
Necu stati
T
ad' cu te voleti vise od sebe
E
h kada bi samo mogao znati
R
ado bih zivot dao za tebe

Nella Gioia E Nel Dolore Per L'Inter Eterno Amore!
necainter is offline   Reply With Quote
Old 26-10-2010   #48
Balotelli#45
Spammer
 
Balotelli#45's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: The Planet :)
Posts: 5,881
Send a message via MSN to Balotelli#45
Default

evo pobedi i bilan na teskom gostovanju jes malo uz pomoc sudija al ipak je pobedio.....sad nam beze 2 boda a lazio 4,ocu sad da vidim sta velicina BENITEZ moze da uradi...nemojte da pricate igramo lepo ovo ono,jeste ja kazem igramo 10 put lepse nego kod mourinha al kod moua se znalo pobedis 10 za redom pa 2-3 utakmice krize ili ni tolko pa opet karanje ..... a kod ovoga mozes barcu da dobijes 5-0 pa da puknes na meazzi od cesene....
Balotelli#45 is offline   Reply With Quote
Old 26-10-2010   #49
necainter
Assistant coach
 
necainter's Avatar
 

Join Date: Aug 2010
Age: 28
Posts: 1,671
Send a message via MSN to necainter
Default

Nnznm sta je to kod Beniteza.Ide jedna pobeda,gazenje od 3-4 prema 0,pa onda jedva 0-0 ili izgubimo sledece 2,pa onda opet gazenje...Jel to igraci nemaju snage za sve ili nemoguce da se tako slabo igra. :S
__________________
I kada gubis
Necu stati
T
ad' cu te voleti vise od sebe
E
h kada bi samo mogao znati
R
ado bih zivot dao za tebe

Nella Gioia E Nel Dolore Per L'Inter Eterno Amore!
necainter is offline   Reply With Quote
Old 26-10-2010   #50
Quaresma#7
Assistant coach
 
Quaresma#7's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Ljubljana, Slovenija
Posts: 7,258
Default

Mene zanima kako bi Suazo odigro na mestu Biabianya. Mislim da bi mu trebali dati šansu jer je još uvek izvanredan napadač.
__________________

Quaresma#7 is offline   Reply With Quote
Old 26-10-2010   #51
Huska
Head coach
 
Huska's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Age: 34
Posts: 8,294
Send a message via MSN to Huska
Default

Quote:
Originally Posted by Quaresma#7 View Post
Mene zanima kako bi Suazo odigro na mestu Biabianya. Mislim da bi mu trebali dati šansu jer je još uvek izvanredan napadač.
to mozda zabio neki gol na menageru pa zakljucio da je jos uvijek izvanredan napadac...ili je mozda na treningu zabio gol Orlandoniu pa si zakljucio to sto jesi
Huska is offline   Reply With Quote
Old 26-10-2010   #52
DenchiNL
Assistant coach
 
DenchiNL's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Eindhoven/Sarajevo
Posts: 1,620
Default

Quote:
Originally Posted by Balotelli#45 View Post
evo pobedi i bilan na teskom gostovanju jes malo uz pomoc sudija al ipak je pobedio.....sad nam beze 2 boda a lazio 4,ocu sad da vidim sta velicina BENITEZ moze da uradi...nemojte da pricate igramo lepo ovo ono,jeste ja kazem igramo 10 put lepse nego kod mourinha al kod moua se znalo pobedis 10 za redom pa 2-3 utakmice krize ili ni tolko pa opet karanje ..... a kod ovoga mozes barcu da dobijes 5-0 pa da puknes na meazzi od cesene....
ne znam na osnovu čega mislite da bismo dobili neki jak tim (poput barce ili sl.),
pod rafom nikog jakog nismo dobili???
__________________
Football is only total if you win, a beautiful loss is still a loss, destroy egos, starting with yours, finish what you start, tears of joy are made of sweat, attack like lions every second, every minute, every game, break their hearts, steal their fans, black and blue are the colors of insanity!

http://www.beneamata.com/image.php?type=sigpic&userid=40&dateline=129129629  2

Magic by Dennis Bergkamp JM - Like a G6 Perché Io sono un Biscione e tu sei una ranocchia, la Ranocchia
DenchiNL is offline   Reply With Quote
Old 26-10-2010   #53
Quaresma#7
Assistant coach
 
Quaresma#7's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Ljubljana, Slovenija
Posts: 7,258
Default

Quote:
Originally Posted by Huska View Post
to mozda zabio neki gol na menageru pa zakljucio da je jos uvijek izvanredan napadac...ili je mozda na treningu zabio gol Orlandoniu pa si zakljucio to sto jesi
Ma daj Huska ne seri. Pre nego što je došao u Inter je bio jedan najboljih napadača u Italiji i kad smo ga dali u Genovu na pozajmicu odmah je počeo cepati. Nijedan igrač se neče pokazati koliko je dobar na klupi. Ipak mu treba dati šansu koji put još posebno sada kad imamo manjka napadača.
__________________

Quaresma#7 is offline   Reply With Quote
Old 26-10-2010   #54
Huska
Head coach
 
Huska's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Age: 34
Posts: 8,294
Send a message via MSN to Huska
Default

Quote:
Originally Posted by Quaresma#7 View Post
Ma daj Huska ne seri. Pre nego što je došao u Inter je bio jedan najboljih napadača u Italiji i kad smo ga dali u Genovu na pozajmicu odmah je počeo cepati. Nijedan igrač se neče pokazati koliko je dobar na klupi. Ipak mu treba dati šansu koji put još posebno sada kad imamo manjka napadača.
http://www.inter.it/aas/squadra/play...n&STAG=2009/10

da prije 4 sezone je bio jedan od jacih napadac...a kako je "cepao" u Genoi pogledaj na ovom linku gore , a isto tako obrati paznju i na ostale sezone otakda je dosao kod nas

znaci jos jedan od onih koji su najbolji u prosjecnim klubovima, dok se u vecim gube...

dosta mi je sto me Biabiany u skoro svakoj utakmici podsjeti na njega, jos bi samo trebalo i on da zaigra sa svoje dvije lijeve noge
Huska is offline   Reply With Quote
Old 26-10-2010   #55
Quaresma#7
Assistant coach
 
Quaresma#7's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Ljubljana, Slovenija
Posts: 7,258
Default

Nikad nije ni dobivao prave prilike kod nas. Kod Mancinija je dobivano nekoliko prilika a onda ništa i klupa zadnje 2-3 sezone. Nije neka klasa poput Etooja, Torresa, Ville ali je napadač koji bi nam sada dobro došao i dosta zna biti koristan zbog svoje brzine i ima isto dobar timing a da o brzini ne govorim i nos za gol ima isto dosta dobar.
__________________

Quaresma#7 is offline   Reply With Quote
Old 26-10-2010   #56
Huska
Head coach
 
Huska's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Age: 34
Posts: 8,294
Send a message via MSN to Huska
Default

Quote:
Originally Posted by Quaresma#7 View Post
Nikad nije ni dobivao prave prilike kod nas. Kod Mancinija je dobivano nekoliko prilika a onda ništa i klupa zadnje 2-3 sezone. Nije neka klasa poput Etooja, Torresa, Ville ali je napadač koji bi nam sada dobro došao i dosta zna biti koristan zbog svoje brzine i ima isto dobar timing a da o brzini ne govorim i nos za gol ima isto dosta dobar.
55 utakmica je odigrao od sezone 2007/08 kada je stigao kod nas i ti pricas o tome kako nije dobio priliku, pa da je zasluzio vise minuta i igrao bi ...sta ti mislis da su kod nas debili u upravi i da imamo tamo neke kvazi trenere pa ne znaju procijenit tko je za prvi tim a tko nije...

a gdje bi nam dobro dosao sada...da igra umjesto Coutinha ili mozda Biabianya koji je isti profil igraca poput Suaza, ali sa vise potencijala...
Huska is offline   Reply With Quote
Old 26-10-2010   #57
Grujinho
Team star
 
Grujinho's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Domzale,Slovenia
Age: 33
Posts: 4,044
Default

Quote:
Originally Posted by Quaresma#7 View Post
Ma daj Huska ne seri. Pre nego što je došao u Inter je bio jedan najboljih napadača u Italiji i kad smo ga dali u Genovu na pozajmicu odmah je počeo cepati. Nijedan igrač se neče pokazati koliko je dobar na klupi. Ipak mu treba dati šansu koji put još posebno sada kad imamo manjka napadača.
hehehehehe....Jedan od najboljih napadača? Totti, Ibrahimović, Adriano, Ševčenko, Del Piero, Gilardino, Luca Toni itd itd...to su samo neki od velikih napadača koji su igrali u Serie A, dok je Suazo igrao za Cagliari....ni u jednom trenutku Suazo nije bio jedan od njih...bio je prosjek, osim jedne jedine sezone kad je zabio 22 gola kad je ionako Cagliari igra bunker i onda slao duge lopte za Suaza... Dok Inter bazira igru na posjedu lopte, za takvu igru trebaju ti igrači koji znaju smirit loptu i uputit loptu suigraču u 2 dodira, a ne u 5

A u Genoi je stvarno cepao da, možda drva za grijanje....

I ti bi ga još stavio na mjesto Biabianya, dakle na mjesto krilnog napadača, gde trebaju da igraju igrači koji mogu probit po strani, poslati centaršut, a ne samo trčati bez glave... Znam da ni Biabiany nije baš najbolji u tim stvarima, ali od Suaza jeste...

---------- Post added at 23:10 ---------- Previous post was at 23:07 ----------

Quote:
Originally Posted by Quaresma#7 View Post
Nikad nije ni dobivao prave prilike kod nas. Kod Mancinija je dobivano nekoliko prilika a onda ništa i klupa zadnje 2-3 sezone.
Tri različita trenera, ni kod jednog se nije nametnuo...mislim da ti to sve govori....nije nitko kriv da on ne igra, jednostavno nema kvalitetu za igranje u ekipi koja če za dva mjeseca postati najbolja na svijetu...

Last edited by Grujinho; 26-10-2010 at 23:12.
Grujinho is offline   Reply With Quote
Reply

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

All times are GMT +2. The time now is 19:44.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.
Copyright © 2009-2022 Beneamata.com
Football news Football transfer news Real Madrid news Chelsea FC news Inter Milan news Mario Balotelli Davide Santon Edin Dzeko Gonzalo Higuain Andrea Ranocchia
Bayern Munchen news Liverpool FC news FC Barcelona news Gareth Bale Manchester United news Yaya Toure Arsenal FC news Radamel Falcao Philippe Coutinho Mateo Kovacic