Beneamata - Inter Milan Forum
Sportske novosti

Go Back   Beneamata.com > FC Internazionale Milano > Utakmice > Arhiva > 2008/09 > Liga prvaka

Liga prvaka Razmjenjena mišljenja o taktici i sastavu za međunarodne utakmice

Reply  
Thread Tools Display Modes
Old 12-03-2009   #331
hulle
Head coach
 
hulle's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno City
Age: 38
Posts: 9,193
Send a message via MSN to hulle
Default

jooooooooooooj

kako vi padate na rijeci...pa mogu mislit ako te vec murinji vrti kako te ona zenske tek mogu vrtit

ispali smo bez postignutog gola a mogli smo ih primiti 10 vise nego protiv liverpula...i to napredak....KAKAV...ispali tamo ispali vamo...NAPREDAK???

murinjo dijeli autograme, svadja se s onim idiotom ranijerijem i italijom a na taktiku ne obraca paznju...njemu je u zadnje vrijeme bitno samo da daje neke intevjue o potpucavanju...kaze eng mediji ga vole...vole ga sto svasta prica pa bude veca prodaja novina odmah...u italiji isto svasta prica samo sto kod talijana vlasnici juventusa i milana drze medije i oni nisu kao englezi koji kazu da je krauc najbolji napadac svijeta hehehehe

sjetite se price murinja od ranije...ovaj inter moze osvojti lp.....onda ovaj inter moze proci manutd ....ja hocu manutd ..mi smo jaci...
sad u dvije utakmice manutd nas nadigra i kaze pa mancester je jaci od nas mi nismo na tom nivou...HAAAALLOOOOO

nek postane spiker ako mu je do nekih razgovora

imao je na raspolganju velike novce...doveo je IGRACE KOJE JE ON ZELIO...i poslao ih na klupu, tribine, drugi klub...
hulle is offline   Reply With Quote
Old 12-03-2009   #332
Raziel
Banned
 

Join Date: Feb 2009
Posts: 97
Default

šta reći nakon tekme večeras??? neću ulazit u analizu šta bi bilo kad bi bilo, al moram reći da je večeras ipak kad se sve zbroji i oduzme ipak je pobijedila bolja ekipa!!! Inter je večeras pokazao i dokazao mnogima da znamo i da igramo nogomet na svjetskoj razini ali postoji 1 veliki ALI, a to je da serie A dotakla samo dno europskog nogometa čitaj nikad ali baš nikad se lošiji nogomet nije igrao u serie A!!!!!!!!
Još jedna stvar, svaka čast svima na igri i borbenosti večeras ali(opet Ali) momčad bez vođe i bez čovjeka sa vizijom u veznom redu nema šta tražiti u vrhu europe... toliko od mene i čestitke momcima na borbenosti večeras!
Raziel is offline   Reply With Quote
Old 12-03-2009   #333
Komitski Đeneral
First team
 
Komitski Đeneral's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Niksic,Montenegro
Posts: 540
Send a message via MSN to Komitski Đeneral
Default

Quote:
Originally Posted by hulle View Post
jooooooooooooj

kako vi padate na rijeci...pa mogu mislit ako te vec murinji vrti kako te ona zenske tek mogu vrtit

ispali smo bez postignutog gola a mogli smo ih primiti 10 vise nego protiv liverpula...i to napredak....KAKAV...ispali tamo ispali vamo...NAPREDAK???

murinjo dijeli autograme, svadja se s onim idiotom ranijerijem i italijom a na taktiku ne obraca paznju...njemu je u zadnje vrijeme bitno samo da daje neke intevjue o potpucavanju...kaze eng mediji ga vole...vole ga sto svasta prica pa bude veca prodaja novina odmah...u italiji isto svasta prica samo sto kod talijana vlasnici juventusa i milana drze medije i oni nisu kao englezi koji kazu da je krauc najbolji napadac svijeta hehehehe

sjetite se price murinja od ranije...ovaj inter moze osvojti lp.....onda ovaj inter moze proci manutd ....ja hocu manutd ..mi smo jaci...
sad u dvije utakmice manutd nas nadigra i kaze pa mancester je jaci od nas mi nismo na tom nivou...HAAAALLOOOOO

nek postane spiker ako mu je do nekih razgovora

imao je na raspolganju velike novce...doveo je IGRACE KOJE JE ON ZELIO...i poslao ih na klupu, tribine, drugi klub...
Covjece, nijesi ti jedini koji je razocaran ispadanjem iz LS odje. Nesto razmisljam, da smo imali malo srece k'o sto nijesmo, pa da smo uvalili minimum 2 gola, a da Man bukvalno iz nicega nije dao prvi gol, sto bi onda pricao?! Sigurno bi isto tako pljuvao po treneru i ostalima... Uzmi malo pogledaj nase utakmice iz par prethodnih godina LS pa ces vidjeti ima li napretka. Kompleks LS, koji nasa ekipa ima, nije lako odstraniti. To nije lak proces, i uz malu rekonstrukciju tima na ljeto, dosta rada sa ekipom, doce stvati na svoje. I sto je najbitnije - vjerovati treneru i njegovom projektu, a ne pljuvati ga odmah na startu - jer drugar ovo je tek pocetak Joseove karijere u Interu, svidjelo se to tebi ili ne.
__________________
Komitski Đeneral is offline   Reply With Quote
Old 12-03-2009   #334
BamBi
Reserve
 
BamBi's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Na tavanu , među šunkama
Age: 33
Posts: 538
Send a message via MSN to BamBi
Default

nije sve tako sivo ljudi, mi ćemo na kraju sezone imati prvenstvo osvojeno, a neki neće imat ni jedan trofej, kao recimo milan , roma i juve možda ak ne osvoji kup. Koje skalpove bi onda oni trebal skidat?
__________________
BamBi is offline   Reply With Quote
Old 12-03-2009   #335
Guro
Head coach
 
Guro's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Podgorica
Age: 40
Posts: 1,608
Send a message via MSN to Guro
Default

evo sto je rekao Van Der Sar

"Inter played very well, similar to us two weeks ago, they had more opportunities," admitted United goalkeeper Edwin van der Sar to the microphones of Sky.

"Today, it was Inter who suffered some misfortune, with the downward header of [Zlatan] Ibrahimovic and the shot off the post by Adriano," he explained, referring to the two occasions where the Nerazzurri hit the woodwork.


Mislim da je jedna od ovih sansi bila iskoristena da bi tok meca bio potpuno drugaciji...eto svi pricaju kako je Juventus bio bolji od Celsija pa je opet ispao...jednsotavno psotoji i nesto sto treba da se poklopi da bi se proslo dalje a inter to nije imao...isto smatram da je Realu sudija prilicno unistio bilo kakve sanse da prodje dalje...ali desava se...a njima je to peti put da ispadaju u osmini...pa sto da kazu navijaci reala kad tako veliki tim toliko puta za redom ne mzoe preko osmine????
__________________

~Helenio Herrera: "If you are first you are first. If you are second, you are nothing."
~Enzo Ferrari: "Aerodynamics are for people who can't build engines."
Guro is offline   Reply With Quote
Old 12-03-2009   #336
dzida
Giovanissimi
 
dzida's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Mostar
Posts: 69
Default

Budimo realni ManUtd je bolja ekipa od intera i zaslužili su prolaz iako smo mi uz malo sreće mogli proći ili bar malo zakomplicirati sinošnju utakmicu.

Evo jedan komentar koji je dao Recalcati a koji mi onako nije loš:

L'Inter e Mourinho non hanno perso oggi ma a Cipro, a Brema, e al Meazza contro il Panathinaikos e lo stesso Manchester United. Oggi i nerazzurri avrebbero meritato almeno un gol, ma la sfortuna, e la mancanza di un rapace d'area di rigore, hanno punito, piů del dovuto, il team di via Durini.
Torniamo in Italia, torniamo a giocare nel cortile di casa dove l'Inter č senza ombra di dubbio la squadra da battere.
dzida is offline   Reply With Quote
Old 12-03-2009   #337
ivan019
The Man
 
ivan019's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Srbija
Age: 34
Posts: 7,404
Send a message via MSN to ivan019
Default

Quote:
Originally Posted by esteban View Post
Ne razumijem te..pa on je jedini igrac iz naseg tima kad neko u svijetu kaze top klasa..onda pomenu i njega
kakve to veze ima, objasni mi molim te
Dzaba je on top klasa kako ti kazes ako on redovno promasi po 2,3 zicera, da je bar nesto pogodio mi bi bili u 1/4

---------- Post added at 11:03 ---------- Previous post was at 10:59 ----------

Quote:
Originally Posted by hulle View Post
ja ovo nemogu da shvatim.....

biti zadovoljan sto u dvije utakmice nismo zabili gola i sto nam je dvije utakmice najbolji igrac ustvario bio golman....TO NAPREDAK U ODNOSU NA MANCINIJA?????

kome je to napredak ne treba se onda ni takmiciti
to ostali ocito ne shvataju
__________________
NELLA GIOIA E NEL DOLORE,ADRIANO SEMPRE NOSTRO IMPERATORE!!!!
"Mozete da me volite,mozete da me mrzite ali ne mozete da me ignorisete!"
ivan019 is offline   Reply With Quote
Old 12-03-2009   #338
Enfant Terrible
Veliki Brat
 
Enfant Terrible's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Sarajevo,BA
Age: 35
Posts: 1,743
Default

Quote:
Originally Posted by ivan019 View Post
kakve to veze ima, objasni mi molim te
Dzaba je on top klasa kako ti kazes ako on redovno promasi po 2,3 zicera, da je bar nesto pogodio mi bi bili u 1/4
Primijetio sam Ivane,kada god Inter izgubi ili odigra lošu utakmicu,ti počneš paljbu na Ibrahimovića.Gdje ti je Adriano bio sinoć čitavu utakmicu?Zašto Adriano nije pogodio i odveo nas u 1/4 finala? To nikada,ali baš NIKADA ne spomeneš i tu se vidi koliko nisi realan i niti razmišljaš tako i samim tim si jako ne fer.

Svi smo mi tužni (nema Interiste koji nije) zbog sinoćnjeg poraza,ali treba biti realan.Pokazali smo čitavu utakmicu više od njih,izgledali smo dobro i borili smo se za razliku od predhodnih 1/8 finala.Jebiga,oni su trenutno bolji od nas i to se vidjelo iz dva mala znaka ne pažnje-dva gola.
__________________
If you even dream of beating us you'd better wake up and apologize!
Enfant Terrible is offline   Reply With Quote
Old 12-03-2009   #339
Guro
Head coach
 
Guro's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Podgorica
Age: 40
Posts: 1,608
Send a message via MSN to Guro
Default

ja ne shvatam vas dvojicu....ja sam gledao intera protiv mancestera koji je stvaro prilike i bio dostojan konkurent...sliku kvari prvo poluvrijeme prve utakmice ali duga je bila odlicna...salzem se sa Murinjom u potunosti...a sad vas dvojice premotajte film prethodnih godina kako je inter igrao velike utakmice...u LS...a i pored toga kako je igrao sa Milanom...Juventusom..Romom....mi smo prakticno svaki derbi dobili ove godine...
Za ligusampiona nam treba jos nesto vise da bi bili uspjesniji ali vec se vidi veliki korak naprijed...ja sam prosle godine bio bijesan na intera nakon ispadanja od Liverpula, ali ne sto su ispali nego zbog nacina na koji su ispali...
postici gol ili ne nije neko mjerilo...mi smo sinoc imali vise sansi za gol nego pretodne dvije godine ukupno...ovo je i prva godina Murinja...mozda je Mancini uradio veliki posao ali isto tako ovaj tim sad konacno igra velike meceve kako treba

p.s. ovo se odnosi na ivana i hulla...nego mi upade zlatan izmedju postova
__________________

~Helenio Herrera: "If you are first you are first. If you are second, you are nothing."
~Enzo Ferrari: "Aerodynamics are for people who can't build engines."
Guro is offline   Reply With Quote
Old 12-03-2009   #340
ac1d
Primavera
 

Join Date: Feb 2009
Posts: 227
Default

Gdje ima highlightse za pogledati da su dobre kvalitete?
ac1d is offline   Reply With Quote
Old 12-03-2009   #341
ivan019
The Man
 
ivan019's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Srbija
Age: 34
Posts: 7,404
Send a message via MSN to ivan019
Default

Quote:
Originally Posted by Zlatan_ View Post
Primijetio sam Ivane,kada god Inter izgubi ili odigra lošu utakmicu,ti počneš paljbu na Ibrahimovića.Gdje ti je Adriano bio sinoć čitavu utakmicu?Zašto Adriano nije pogodio i odveo nas u 1/4 finala? To nikada,ali baš NIKADA ne spomeneš i tu se vidi koliko nisi realan i niti razmišljaš tako i samim tim si jako ne fer.

Svi smo mi tužni (nema Interiste koji nije) zbog sinoćnjeg poraza,ali treba biti realan.Pokazali smo čitavu utakmicu više od njih,izgledali smo dobro i borili smo se za razliku od predhodnih 1/8 finala.Jebiga,oni su trenutno bolji od nas i to se vidjelo iz dva mala znaka ne pažnje-dva gola.
Opet ne citas dobro, nisam nigde ja napisao da je on lose odigrao, nego da redovno promasuje zicere i da mu je to najveca mana. Mozda tako zvuci ali nikada nisam pozeleo da on napusti Inter i neznam odakle ti to da ga stalno napadam. Sigurno sam rekao nekad nesto kad je opet nesto promasio ali to je daleko od toga da ga stalno napadam.
Sad sto se Adriana tice neznam zasto ga spominjes, ja ne gledam njih dvoje kao konkurenciju nego kao napad snova
__________________
NELLA GIOIA E NEL DOLORE,ADRIANO SEMPRE NOSTRO IMPERATORE!!!!
"Mozete da me volite,mozete da me mrzite ali ne mozete da me ignorisete!"
ivan019 is offline   Reply With Quote
Old 12-03-2009   #342
claudejandamvan
Primavera
 
claudejandamvan's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: ZG
Posts: 268
Default

Ja mislim da je vrlo vazan faktor nasega ispadanja i nedostatak pravih utakmica u serie A.Dok ManUtd u sezoni igra tekme sa ekipama koje su zadnjih par godina konstantno u 1/4 finalu(minimalno) LP i ekipama koje imaju veliku perspektivu i novac(Aston Villa,ManCity,Tottenham),mi jednostavno nemamo prave konkurencije.
U sezoni odigramo premalo pravih utakmica sa klubovima svjetske razine.
__________________
...i od naprijed i sa boka voli te stoka sa istoka...
Forza Inter!!!
claudejandamvan is offline   Reply With Quote
Old 12-03-2009   #343
ivan019
The Man
 
ivan019's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Srbija
Age: 34
Posts: 7,404
Send a message via MSN to ivan019
Default

Quote:
Originally Posted by Guro View Post
ja ne shvatam vas dvojicu....ja sam gledao intera protiv mancestera koji je stvaro prilike i bio dostojan konkurent...sliku kvari prvo poluvrijeme prve utakmice ali duga je bila odlicna...salzem se sa Murinjom u potunosti...a sad vas dvojice premotajte film prethodnih godina kako je inter igrao velike utakmice...u LS...a i pored toga kako je igrao sa Milanom...Juventusom..Romom....mi smo prakticno svaki derbi dobili ove godine...
Za ligusampiona nam treba jos nesto vise da bi bili uspjesniji ali vec se vidi veliki korak naprijed...ja sam prosle godine bio bijesan na intera nakon ispadanja od Liverpula, ali ne sto su ispali nego zbog nacina na koji su ispali...
postici gol ili ne nije neko mjerilo...mi smo sinoc imali vise sansi za gol nego pretodne dvije godine ukupno...ovo je i prva godina Murinja...mozda je Mancini uradio veliki posao ali isto tako ovaj tim sad konacno igra velike meceve kako treba

p.s. ovo se odnosi na ivana i hulla...nego mi upade zlatan izmedju postova
Da ali kako mislis da prodjemo dalje kad na dve utakmice ne damo gol

P.S kad sam odgledao pazljivo pregled utakmice postoji sansa da je drugi gol postignut iz ofsajda, ali to ne menja situaciju da su bili bolji

---------- Post added at 11:24 ---------- Previous post was at 11:23 ----------

Quote:
Originally Posted by claudejandamvan View Post
Ja mislim da je vrlo vazan faktor nasega ispadanja i nedostatak pravih utakmica u serie A.Dok ManUtd u sezoni igra tekme sa ekipama koje su zadnjih par godina konstantno u 1/4 finalu(minimalno) LP i ekipama koje imaju veliku perspektivu i novac(Aston Villa,ManCity,Tottenham),mi jednostavno nemamo prave konkurencije.
U sezoni odigramo premalo pravih utakmica sa klubovima svjetske razine.
Istina, ali po svemu sudeci taj problem je neresiv
__________________
NELLA GIOIA E NEL DOLORE,ADRIANO SEMPRE NOSTRO IMPERATORE!!!!
"Mozete da me volite,mozete da me mrzite ali ne mozete da me ignorisete!"
ivan019 is offline   Reply With Quote
Old 12-03-2009   #344
Enfant Terrible
Veliki Brat
 
Enfant Terrible's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Sarajevo,BA
Age: 35
Posts: 1,743
Default

Quote:
Originally Posted by ivan019 View Post
Opet ne citas dobro, nisam nigde ja napisao da je on lose odigrao, nego da redovno promasuje zicere i da mu je to najveca mana. Mozda tako zvuci ali nikada nisam pozeleo da on napusti Inter i neznam odakle ti to da ga stalno napadam. Sigurno sam rekao nekad nesto kad je opet nesto promasio ali to je daleko od toga da ga stalno napadam.
Sad sto se Adriana tice neznam zasto ga spominjes, ja ne gledam njih dvoje kao konkurenciju nego kao napad snova
Ne znam ko ne čita ovdje dobro,pročitaj opet:
Quote:
Originally Posted by Zlatan_ View Post
kada god Inter izgubi ili odigra lošu utakmicu
Nisam nigdje spomenuo da ti zagovaraš Ibrin odlazak,ali je evidentno da imaš pik na njega.Barem se tako da zaključiti.On jeste promašivao,ali takođe je bio igračna terenu koji je najviše pokazao.Ali to nisi nigdje spomenuo već samo izjave tipa "koliko nam pomaže,toliko odmaže" i sl.
Sad me zanima,zašto nisi nigdje spomenuo da Adriano nije ništa pokazao sinoć osim stative? Ja njih ne vidim kao dueliste,nikada i nisam jer obadvojicu volim nenormalno,ali stvarno mi je dojadilo da se Ibra stalno pljuje kada stvari ne idu kako treba.Na terenu je 11 naših igrača,svi zajedno dobijaju,svi zajedno gube.
__________________
If you even dream of beating us you'd better wake up and apologize!
Enfant Terrible is offline   Reply With Quote
Old 12-03-2009   #345
ivan019
The Man
 
ivan019's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Srbija
Age: 34
Posts: 7,404
Send a message via MSN to ivan019
Default

Quote:
Originally Posted by Zlatan_ View Post
Nisam nigdje spomenuo da ti zagovaraš Ibrin odlazak,ali je evidentno da imaš pik na njega.Barem se tako da zaključiti.On jeste promašivao,ali takođe je bio igračna terenu koji je najviše pokazao.Ali to nisi nigdje spomenuo već samo izjave tipa "koliko nam pomaže,toliko odmaže" i sl.
Sad me zanima,zašto nisi nigdje spomenuo da Adriano nije ništa pokazao sinoć osim stative? Ja njih ne vidim kao dueliste,nikada i nisam jer obadvojicu volim nenormalno,ali stvarno mi je dojadilo da se Ibra stalno pljuje kada stvari ne idu kako treba.Na terenu je 11 naših igrača,svi zajedno dobijaju,svi zajedno gube.
Mozda me to najvise i nervira kod njega, svi govore kako je Inter bez njega nista
Adriana nisam spomenuo posto nije ni mogao nista napraviti za 25 min a doduse nije ni neke lopte dobivao
I sto se tice izjave "koliko nam pomaže,toliko odmaže" ja stojim iza nje, jeste da nam je Ibra dosta pomogao ali jbg morao je zabiti bar jedan sinoc od onolkih prilika, kolko se secam promasio je 2 slicne i protiv Liverpoola
__________________
NELLA GIOIA E NEL DOLORE,ADRIANO SEMPRE NOSTRO IMPERATORE!!!!
"Mozete da me volite,mozete da me mrzite ali ne mozete da me ignorisete!"
ivan019 is offline   Reply With Quote
Reply

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is On

Forum Jump

All times are GMT +2. The time now is 07:38.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.
Copyright © 2009-2022 Beneamata.com
Football news Football transfer news Real Madrid news Chelsea FC news Inter Milan news Mario Balotelli Davide Santon Edin Dzeko Gonzalo Higuain Andrea Ranocchia
Bayern Munchen news Liverpool FC news FC Barcelona news Gareth Bale Manchester United news Yaya Toure Arsenal FC news Radamel Falcao Philippe Coutinho Mateo Kovacic