Beneamata - Inter Milan Forum
Sportske novosti

Go Back   Beneamata.com > FC Internazionale Milano > Igrači i uprava > Bivši

Bivši Bivši fudbaleri i uposlenici Intera

Reply  
Thread Tools Display Modes
Old 24-03-2016   #1
hulle
Head coach
 
hulle's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno City
Age: 38
Posts: 9,193
Send a message via MSN to hulle
Default Andy van der Meyde

Joj...kad moram otvoriti novu temu i to za bivseg igraca

Andy van der Meyde

30 SETTEMBRE 1979


Za Inter je odigrao 54 utakmice i postigao 4 gola.
https://www.youtube.com/watch?v=-YUfGnAAi3A
https://www.youtube.com/watch?v=VbULr8P6ZXk
https://www.youtube.com/watch?v=oVCCKsrcygg

---------- Post added at 18:54 ---------- Previous post was at 18:53 ----------

'Dok smo bili u Ajaxu, Zlatan i ja imali smo noćne utrke ulicama Amsterdama!'

"Kapetan me navukao na cigarete i do danas nisam prestao pušiti, a Moratti nas je za svaku pobjedu častio sa po 50.000 eura", kaže Van der Meyde

Jedina momčad u kojoj sam zaista uživao igrajući bio je Ajax. Najviše sam se družio s Ibrahimovićem i Midom, a posebno smo uživali u noćnim utrkama na cestama oko Amsterdama. Zlatan (op.a. Ibrahimović) je imao Mercedesa SL AMG, Mido je vozio Ferrarija, a ja BMW Z8, otkrio je Andy van der Meyde pa dodao:

"Inače, kapetan Tomaš Galasek me je naučio pušiti i od tada nisam prestao sa cigaretama."

Karijera mu je krenula nizbrdo nakon odlaska u Inter

"Jednog dana je stigla ponuda iz Intera, osam milijuna eura. Prihvatio sam je iako mi je trener Ronald Koeman govorio da nisam sazrio za inozemstvo. Otišao sam u Italiju, a poslije tjedan dana u Milanu telefonirao sam sportskom direktoru Ajaxa preklinjući ga da me vrate kući... Rekao sam mu da me nostalgija ubija i ponudio mu moj novac od transfera, ali nije prošlo."

"Nostalgija me ubijala i tražio sam rješenje u alkoholu. Često sam bio pijan, a jednom sam se zamalo od alkohola onesvijestio na konferenciji za medije. Kada sam došao u Inter iz Ajaxa, izgledalo je kao da sam iz seoske prodavnice stigao u multinacionalnu kompaniju. Mnogo je novca bilo okolo. Predsjednik Moratti bi nas za svaku pobjedu darivao s 50.000 eura svakome. Dvije sezone u Interu su bile loše, izuzimajući gol protiv Arsenala na Highburyju."

Za mnogo toga lošega u životu Van der Meyde krivi bivši suprugu Dianu.

"Napravila je zoološki vrt od kuće! Samo je kupovala životinje! U dvorištu smo imali pse, konje, kornjače, zebre, papagaje... Jedne večeri sam iz garaže čuo čudan zvuk. Kada sam došao, ugledao sam devu?! Moja žena je zaista bila ludača. Zbog nje sam odbio transfer u Monaco. Nije željela u Monte Carlo jer tamo svi žive u stanovima i ne bi imala gdje da stavi životinje."

Planovi za budućnost su sljedeći...

"Želim se posvetiti radu s mlađim kategorijama. Poslije svih mojih grešaka koje sam napravio, zar postoji bolji učitelj da ih uputi da ne upropaste talent."

---------- Post added at 19:00 ---------- Previous post was at 18:54 ----------

https://www.youtube.com/watch?v=joTrpxt3hfE
__________________
Rolando Jorge Pires da Fonseca
hulle is offline   Reply With Quote
Old 24-03-2016   #2
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Čitao sam tu izjavu nedavno . Ma budala .
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Reply
Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is On

Forum Jump

All times are GMT +2. The time now is 10:28.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.
Copyright © 2009-2022 Beneamata.com
Football news Football transfer news Real Madrid news Chelsea FC news Inter Milan news Mario Balotelli Davide Santon Edin Dzeko Gonzalo Higuain Andrea Ranocchia
Bayern Munchen news Liverpool FC news FC Barcelona news Gareth Bale Manchester United news Yaya Toure Arsenal FC news Radamel Falcao Philippe Coutinho Mateo Kovacic