Beneamata - Inter Milan Forum
Sportske novosti

Go Back   Beneamata.com > FC Internazionale Milano > Utakmice > Arhiva > 2010/2011 > Serie A

Serie A Razmjenjena mišljenja o taktici i sastavu za ligaške utakmice

Reply  
Thread Tools Display Modes
Old 23-01-2011   #61
Huska
Head coach
 
Huska's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Age: 34
Posts: 8,294
Send a message via MSN to Huska
Default

Quote:
Originally Posted by Nera View Post
-Castellazzi nije kukavac kriv mnogo, iako je direktan krivac za treci gol, a i prvi je omasio da odbrani za dlaku. Znaci, da je srece, on treba da brani 3-4 meca u Kupu, i jos 2-3 meca u prvenstvu, ali mi mimo drugih imamo golmana koji pauzira vise od debelog Ronalda. Znaci, za sledecu sezonu treba vidjeti kako fizicki stoji JC,i ukoliko ce nastaviti ovako, treba traziti zamjenu za naseg prvog golmana (a ne za Castellazzia).
covjek brani vrhunski, ali koliko god on bio dobar JC je tri klase ispred njega i to nas jebe...jest problem nam je i odbrana, ali po meni je veci problem golman koji i kada je na vrhuncu opet nije golman za Interovog gola...kada je JC na golu i odbrana igra lakse, a bgm imaju i razloga za to...

napadac nam treba kako god da okrenes, jer mi trenutno imamo samo Eto'o od napadaca...Milito je sav sjeban i tesko da moze ponovit i trecinu iz prosle sezone, a onoj dvojici necu ni da pricam...

branio sam Biu stalno, ali ipak momak nije za Intera, a Pandeva sam sa razlogom uvijek ruzio, jer lik nije tri utakmice odigrao kako treba od kako je kod nas...

samo me zanima zbog cega se cuva jebeni Ranocchia, a istresli smo za njega 20 mil da bi izgleda bio rezerva Cordobi...

i da jebem onog tko izmisli ovaj glupi termin igranja od 12:30...da nisam u to vrijeme otisao u kladionici ne bi ni znao da igramo...ja sve konto u 3
Huska is offline   Reply With Quote
Old 23-01-2011   #62
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Nera,

Ruud je glavni igrac njemcima, pa bi mogao na posudbu nazad u Real. Palermo je dobio nekoliko milioncica samo za posudbu, a otkup u slucaju da se pokaze je bio 20m cini mi se.

Portugal i Chile - da, da, i Chile ima za Sancheza konkurenta tipa CR . Sa Portom je protiv Chelsea i Arsenala pokazao kakva je razlika igrati protiv dobrih klubova (danas manje vise dosta prosjecnih igraca briljira protiv boljih klubova) a kod nas i u Chelseau kako je igrati za dobre klubove.

Rekao sam poslijednjih godina iz Italije, a ne iz Francuske. Ostali igraci su daavno dovedeni . Dvojac iz Genoe su izuzetci i dovedeni su da budu bitni igraci ekipe. Marigu si vec stavio u back-up jer bi doveo Assamoaha .
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea

Last edited by dera; 23-01-2011 at 16:46.
dera is offline   Reply With Quote
Old 23-01-2011   #63
Quaresma#7
Assistant coach
 
Quaresma#7's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Ljubljana, Slovenija
Posts: 7,258
Default

Sanchez nam je krvavo potreban mislim da je to več svima jasno. Jednostavno nemamo nikoga na klupi koji bi znao napraviti nešto više.
__________________

Quaresma#7 is offline   Reply With Quote
Old 23-01-2011   #64
Rafael
Team star
 
Rafael's Avatar
 

Join Date: Aug 2010
Location: Zadar
Age: 34
Posts: 1,068
Default

Ubijali su nas sa brzim krilima i bekovima koji su se ubacivali.Sanchez strašan,začepio je usta svima koji kažu da ne vrijedi 25 mil.ovako je odlično igrao i prošle godine protiv nas.znači momak u kontinuitetu igra odlično i vrijedan je svakog milijuna.i Asamoah mi se jako sviđa.čvrst je i jako brz igrač.a mi onako statični i bez kreacije,muka je bilo nas gledat...
Rafael is offline   Reply With Quote
Reply
Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

All times are GMT +2. The time now is 23:24.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.
Copyright © 2009-2022 Beneamata.com
Football news Football transfer news Real Madrid news Chelsea FC news Inter Milan news Mario Balotelli Davide Santon Edin Dzeko Gonzalo Higuain Andrea Ranocchia
Bayern Munchen news Liverpool FC news FC Barcelona news Gareth Bale Manchester United news Yaya Toure Arsenal FC news Radamel Falcao Philippe Coutinho Mateo Kovacic