Beneamata - Inter Milan Forum
Sportske novosti

Go Back   Beneamata.com > FC Internazionale Milano > Utakmice > Arhiva > 2010/2011 > Liga prvaka

Liga prvaka Razmjenjena mišljenja o taktici i sastavu za međunarodne utakmice

Reply  
Thread Tools Display Modes
Old 22-11-2010   #1
Huska
Head coach
 
Huska's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Age: 34
Posts: 8,294
Send a message via MSN to Huska
Default Inter - Twente



Da li je dosao kraj crnoj seriji ili cemo potonuti jos dublje saznat cemo u srijedu...



Da dzaba sad tu ne pisem svasta sve znate, od stanja u klubu, do stanja na tabeli...
Huska is offline   Reply With Quote
Old 22-11-2010   #2
Il Mago
Head coach
 
Il Mago's Avatar
 

Join Date: Oct 2009
Location: Tuzla
Age: 36
Posts: 2,952
Send a message via MSN to Il Mago
Default

ma dobro sa rumenim ni 3. mjesto tj Euroliga ne izgleda lose... rumeni out !
__________________

I'm getting better looking everyday. I can't wait for tomorrow.
When I get sad, I stop being sad and be awesome instead.
Il Mago is offline   Reply With Quote
Old 22-11-2010   #3
Quaresma#7
Assistant coach
 
Quaresma#7's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Ljubljana, Slovenija
Posts: 7,258
Default

Ako ovu utakmicu prokocka more se pakovati odmah
__________________

Quaresma#7 is offline   Reply With Quote
Old 23-11-2010   #4
simone
Esordienti
 
simone's Avatar
 

Join Date: Apr 2010
Location: Hrvatska
Age: 50
Posts: 42
Default

Ja uplaćujem na neriješeno. A MM se najeo ludih gljiva, izgleda da je i on pokretenio http://www.hrsport.net/vijesti/40788...doveo-beniteza

U jednom dijelu piše "No uskoro će, kroz mjesec dana, Inter biti jači za 10 svojih igrača. I tada ćete vidjeti našu pravu snagu."

Kako ih treniraju, nećemo za mjesec dana imati momčad ni za mali nogomet.
simone is offline   Reply With Quote
Old 23-11-2010   #5
necainter
Assistant coach
 
necainter's Avatar
 

Join Date: Aug 2010
Age: 28
Posts: 1,671
Send a message via MSN to necainter
Default

Quote:
Originally Posted by simone View Post
Ja uplaćujem na neriješeno. A MM se najeo ludih gljiva, izgleda da je i on pokretenio http://www.hrsport.net/vijesti/40788...doveo-beniteza

U jednom dijelu piše "No uskoro će, kroz mjesec dana, Inter biti jači za 10 svojih igrača. I tada ćete vidjeti našu pravu snagu."

Kako ih treniraju, nećemo za mjesec dana imati momčad ni za mali nogomet.
Ma njega mora da menjamo pod hitno ako ne pobedi Twente.A za treninge,nemam nista da kaze osim,da ako nastavi sa tim dosadasnjim metodama,ima da nam igraju ovi iz Primavere
__________________
I kada gubis
Necu stati
T
ad' cu te voleti vise od sebe
E
h kada bi samo mogao znati
R
ado bih zivot dao za tebe

Nella Gioia E Nel Dolore Per L'Inter Eterno Amore!
necainter is offline   Reply With Quote
Old 23-11-2010   #6
hulle
Head coach
 
hulle's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno City
Age: 38
Posts: 9,193
Send a message via MSN to hulle
Default

Portieri: 12 Luca Castellazzi, 21 Paolo Orlandoni, 92 Alberto Gallinetta;

Difensori: 2 Ivan Cordoba, 4 Javier Zanetti, 6 Lucio, 23 Marco Materazzi, 34 Cristiano Biraghi, 39 Davide Santon, 57 Felice Natalino;

Centrocampisti: 5 Dejan Stankovic, 8 Thiago Motta, 10 Wesley Sneijder, 19 Esteban Cambiasso, 30 Mancini, 40 Obiora Nwankwo, 48 Lorenzo Crisetig;

Attaccanti: 9 Samuel Eto'o, 27 Goran Pandev, 88 Ludovic Biabiany.
__________________
Rolando Jorge Pires da Fonseca
hulle is offline   Reply With Quote
Old 23-11-2010   #7
ivan019
The Man
 
ivan019's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Srbija
Age: 34
Posts: 7,404
Send a message via MSN to ivan019
Default

samo da places kad vidis ova imena
__________________
NELLA GIOIA E NEL DOLORE,ADRIANO SEMPRE NOSTRO IMPERATORE!!!!
"Mozete da me volite,mozete da me mrzite ali ne mozete da me ignorisete!"
ivan019 is offline   Reply With Quote
Old 23-11-2010   #8
HaRissoon
Giovanissimi
 
HaRissoon's Avatar
 

Join Date: Aug 2009
Posts: 22
Default

Dragi moji Interovci,
puno provodim vremena na ovom forumu,ali rijetko kad napisem post,volim citati druga misljenja i puno ih uvazavam.No, stekao sam misljenje da pojedinci jedva cekaju da Inter izgubi da se mogu obrusiti na Deru i bilo kog drug (njega sam spomenuo kolko sam shvatio on je Administrator i napravio je zaista jedan odlican forum za sve nas)koji brane trenera koji brane Intee prije svega.Upali smo u tesku situaciju,to je jasno,sad sta je razlog ,puno toga ima mozda umor,mozda povrede,mozda trener,mozda predsjednik,mozda nedostatak volje i optimizma,mozda nedostatak srece……..Vidim puno vas jos uvijek gotivi velikog Josea to postujem,jer ga i ja neizmjerno cjenim i volim,ali on je okrenuo novi list u zivotu i uziva to sto radi,mozda bi i mi mogli,ne da ga zaboravimo(to i ne treba)nego jednostavno da prihvatimo cinjenicu da nije vise tu i da moramo,kako znamo i umijemo dalje.Mozda i pametujem nekim,ali mislim da imam pravo na svoje misljenje……………
Ne zaboravite jednu stvar mi smo jos uvijek prvaci svega sto se moglo osvojiti i to treba jako cjeniti…….

Puno pozdrava



P.S pogrijesio sam temu mozda,pa vi prebacite gdje ovo treba
HaRissoon is offline   Reply With Quote
Old 23-11-2010   #9
Huska
Head coach
 
Huska's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Age: 34
Posts: 8,294
Send a message via MSN to Huska
Default

Quote:
Originally Posted by HaRissoon View Post
Dragi moji Interovci,
puno provodim vremena na ovom forumu,ali rijetko kad napisem post,volim citati druga misljenja i puno ih uvazavam.No, stekao sam misljenje da pojedinci jedva cekaju da Inter izgubi da se mogu obrusiti na Deru i bilo kog drug (njega sam spomenuo kolko sam shvatio on je Administrator i napravio je zaista jedan odlican forum za sve nas)koji brane trenera koji brane Intee prije svega.Upali smo u tesku situaciju,to je jasno,sad sta je razlog ,puno toga ima mozda umor,mozda povrede,mozda trener,mozda predsjednik,mozda nedostatak volje i optimizma,mozda nedostatak srece……..Vidim puno vas jos uvijek gotivi velikog Josea to postujem,jer ga i ja neizmjerno cjenim i volim,ali on je okrenuo novi list u zivotu i uziva to sto radi,mozda bi i mi mogli,ne da ga zaboravimo(to i ne treba)nego jednostavno da prihvatimo cinjenicu da nije vise tu i da moramo,kako znamo i umijemo dalje.Mozda i pametujem nekim,ali mislim da imam pravo na svoje misljenje……………
Ne zaboravite jednu stvar mi smo jos uvijek prvaci svega sto se moglo osvojiti i to treba jako cjeniti…….

Puno pozdrava



P.S pogrijesio sam temu mozda,pa vi prebacite gdje ovo treba
ne daj boze da jedva cekam da Inter izgubi to kao prvo, a drugo nitko ovdje ne napada deru( ili bilo koga drugog) vec vecina nas je ovdje trenutno(a mnogi i od samo pocetka) protiv Beniteza s razlogom naravno, jer rezultati sve govore...a posto dera jedini "brani cast" Rafe, onda to ispada kao da mi njega napadamo sto naravno nije istina...


PS. ako si cesto na forumu, pa brate i napisi po koju ha ja ...
Huska is offline   Reply With Quote
Old 23-11-2010   #10
HaRissoon
Giovanissimi
 
HaRissoon's Avatar
 

Join Date: Aug 2009
Posts: 22
Default

prvo to je bilo moje misljenje i nisam rekao da sam upravu,drugo potrudit cu se da napisem po koju brate to si upravu...
HaRissoon is offline   Reply With Quote
Old 24-11-2010   #11
Pirate_Girl4
First team
 
Pirate_Girl4's Avatar
 

Join Date: Apr 2009
Location: BiH (Zenica)
Age: 31
Posts: 850
Send a message via MSN to Pirate_Girl4
Default

U prvoj utakmici bilo 2-2, u gostima. Sad smo kod kuće, ali to ne mora značiti da će nešto biti lakše... Vidjeli smo na utakmicama u Seriji A... Ništa se ne zna do sutra, aBd. Šta će biti, ostaje da vidimo.... Samo mogu poželjeti puno sreće našim igračima, da se ne zezaju i da ozbiljno shvate utakmice!

__________________

...Adriano - il nostro Imperatore, per sempre...
<<Javier Zanetti #4>>

Jose, one and only!!!
Pirate_Girl4 is offline   Reply With Quote
Old 24-11-2010   #12
Dejo
Substitute
 
Dejo's Avatar
 

Join Date: Jan 2010
Location: Sarajevo
Posts: 258
Default

Vidi Dere sto je napravio novi acc.

Sto se tice utakmice, kako god ja nit cu biti zadovoljan niti nezadovoljan, ako odigramo nerijeseno ili izgubimo zbog rezultata cu biti nezadovoljan ali ce mi biti drago sto postoje mogucnosti da debeli ode, ako pobijedmo naravno da cu biti sretan zbog pobjede voljenog tima ali ce mi biti krivo sto ce debeli ostati.
Dejo is offline   Reply With Quote
Old 24-11-2010   #13
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Huska, a sada si ti bio od samog pocetka protiv Rafe?

Dejo, ne budi dijete.

Twente je dosta slabiji na strani, tako da ocekujem napokon pobjedu.
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 24-11-2010   #14
Huska
Head coach
 
Huska's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Age: 34
Posts: 8,294
Send a message via MSN to Huska
Default

Quote:
Originally Posted by dera View Post
Huska, a sada si ti bio od samog pocetka protiv Rafe?
naravno da nisam, ali njegovi rezultati su doveli do toga da mu mrzim cukun djeda, a njega ocima gledat ne mogu...
Huska is offline   Reply With Quote
Old 24-11-2010   #15
mourinho
Substitute
 
mourinho's Avatar
 

Join Date: Jul 2009
Location: BiH
Posts: 1,297
Default

Kakva je situacija sa prenosom, hoce li biti negdje?
__________________
"I would have loved to have been a fly on the wall at that moment when [Javier] Zanetti lifted the Champions League so I could have enjoyed the spectacle at his [Ibrahomovic's] house."
Gianluca Pagliuca
mourinho is offline   Reply With Quote
Reply
Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

All times are GMT +2. The time now is 20:36.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.
Copyright © 2009-2022 Beneamata.com
Football news Football transfer news Real Madrid news Chelsea FC news Inter Milan news Mario Balotelli Davide Santon Edin Dzeko Gonzalo Higuain Andrea Ranocchia
Bayern Munchen news Liverpool FC news FC Barcelona news Gareth Bale Manchester United news Yaya Toure Arsenal FC news Radamel Falcao Philippe Coutinho Mateo Kovacic