Beneamata - Inter Milan Forum
Sportske novosti

Go Back   Beneamata.com > FC Internazionale Milano > Utakmice > Arhiva > 2009/10 > Liga prvaka

Liga prvaka Razmjenjena mišljenja o taktici i sastavu za međunarodne utakmice

Reply  
Thread Tools Display Modes
Old 03-11-2009   #31
hulle
Head coach
 
hulle's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno City
Age: 38
Posts: 9,193
Send a message via MSN to hulle
Default

Strah od gripe Gradonačelnik Kieva želi utakmicu pred praznim tribinama

Čelnici glavnog ukrajinskog grada Kieva razmatraju mogućnost zabrane dolaska gledalaca na stadion u predstojećem meču Lige prvaka između Dinamo Kieva i Intera zbog epidemije gripe u toj zemlji.

Ukrajinska vlada u petak je donijela odluku o zabrani okupljanja na javnim mjestima, uključujući političke skupove i rok koncerte, kako bi se spriječilo dalje širenje virusa nove gripe.

Ukrajinske profesionalne sportske lige ignorirale su zabranu tokom vikenda.

Gradonačelnik Kieva Leonid Chernovetsky u ponedjeljak je izjavio da bi se utakmica između Dinama i Intera mogla ipak odigrati bez gledalaca, kako bi se zaštitilo zdravlje ljudi.

"Bilo bi bolje da se zabrana ne prekrši. Utakmicu ljudi mogu gledati i kod kuće putem televizije", izjavio je Chernovetsky.

Zvaničnici Dinamo Kieva izjavili su agenciji Interfax da će utakmica biti odigrana uz prisustvo publike, te da su ulaznice gotovo prodate.

"Ima još malo ulaznica i navijači ih i dalje mogu kupovati", izjavio je Mykola Neseniuk, glasnogovornik Dinama.

Ukrajinska vlada se bori protiv najteže epidemije gripe u zemlji u posljednjih nekoliko godina, od koje je umrlo više od 60 ljudi.
__________________
Rolando Jorge Pires da Fonseca
hulle is offline   Reply With Quote
Old 03-11-2009   #32
Quaresma#7
Assistant coach
 
Quaresma#7's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Ljubljana, Slovenija
Posts: 7,258
Default

To bi bilo dobro. Nebi bilo toliko pritiska sa tribuna na naše igrače a oni nebi imali onu podršku tribine. Možda kad bi onda ušao Q onda bi proradio neče mu niko moči žvižditi.
__________________

Quaresma#7 is offline   Reply With Quote
Old 03-11-2009   #33
PazzaInterista
Primavera
 
PazzaInterista's Avatar
 

Join Date: Aug 2009
Location: Ljubljana
Posts: 465
Send a message via MSN to PazzaInterista
Default

Ma nek dodje cijela ukrajina na utakmicu mi dobijamo utakmicu!!
__________________
PazzaInterista is offline   Reply With Quote
Old 03-11-2009   #34
ivan019
The Man
 
ivan019's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Srbija
Age: 34
Posts: 7,404
Send a message via MSN to ivan019
Default

kada nema navijaca mou i amantino zvizde quaresmi
__________________
NELLA GIOIA E NEL DOLORE,ADRIANO SEMPRE NOSTRO IMPERATORE!!!!
"Mozete da me volite,mozete da me mrzite ali ne mozete da me ignorisete!"
ivan019 is offline   Reply With Quote
Old 03-11-2009   #35
esteban
Team star
 
esteban's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Montenegro,Cetinje
Posts: 3,208
Send a message via MSN to esteban
Default

Kao sto sam rekao uplatio sam 20 eura na Inter 2-ku
__________________


Solo l'Inter!!!
esteban is offline   Reply With Quote
Old 03-11-2009   #36
ado_inter
Team star
 
ado_inter's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Tuzla
Age: 36
Posts: 1,253
Send a message via MSN to ado_inter
Default

ma svi se nadamo da ce bit 2
__________________


CREDERCI SEMPRE ARRENDERSI MAI!!!

Inter per sempre


ado_inter is offline   Reply With Quote
Old 03-11-2009   #37
Yasmin_19
Esordienti
 

Join Date: Oct 2009
Location: donji vakuf
Posts: 19
Default

ma dobice Inter , evo strijelci . millito , eto'o i dejan hahaa 0 3 F O R Z A I N T E R
Yasmin_19 is offline   Reply With Quote
Old 03-11-2009   #38
filip.sk
Head coach
 
filip.sk's Avatar
 

Join Date: Aug 2009
Location: Skopje - Macedonia
Age: 33
Posts: 2,031
Default

Inter Coach Jose Mourinho: Win Or Lose, Nothing Will Be Decided Against Dynamo Kiev

Inter boss Jose Mourinho has dismissed suggestions that everything is on the line for his team against Dynamo Kiev on Wednesday, stating the match is not "like a final" as some have suggested.

"I do not believe tomorrow's match is crucial and the reason is simple. If any of the four teams in the group were to win tomorrow, they will still not be assured of qualification from the group," he explained at a press conference.

"Therefore, I don't see this match as a final."

Inter have had several injuries to contend with recently. Mourinho admitted he is not yet sure of his starting XI, with the likes of Thiago Motta, Wesley Sneijder, Mario Balotelli, Cristian Chivu, and Sulley Muntari all in doubt.

"I have to see how they are all doing," he continued. "Training today will be crucial in deciding who I send out and who I do not.

"They will tell me, in the presence of the medical staff, whether they are able to play or not."

Dynamo Kiev striker Andriy Shevchenko has been in good form lately, unlike his time at Chelsea under Mourinho.

"He told me the reason for this when we met at the San Siro two weeks ago. He claimed that for the first time in three years, he did not have problems with his shoulder and was able to train with continuity," revealed the ex-Porto tactician.

---------- Post added at 19:46 ---------- Previous post was at 19:45 ----------

Ma ovaj je lud... hajde da probamo da izgubimo sve utakmice do kraju... pa mozda cemo ipak otici u sledecu kolo... hahaha ludak
__________________
Roy Keane: Sometimes you wonder, do they understand the game of football?
Claude Le Roy: Football is a permanent orgasm.
filip.sk is offline   Reply With Quote
Old 03-11-2009   #39
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

ovo je preslo svaku granicu, izjave su mu gore od mancinija, a upravo zbog toga ga je moratti doveo, da napravi od nas nesto cega ce se bojati protivnici
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 03-11-2009   #40
mourinho
Substitute
 
mourinho's Avatar
 

Join Date: Jul 2009
Location: BiH
Posts: 1,297
Default

sa inter.it
"The next match for us is tomorrow night's one against Dynamo. It is an almost decisive match, because I don't think that one of the four teams can celebrate qualification tomorrow. However, we know that it is a very important match and we are focused on one result only. We want to win."
mourinho is offline   Reply With Quote
Old 03-11-2009   #41
hulle
Head coach
 
hulle's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno City
Age: 38
Posts: 9,193
Send a message via MSN to hulle
Default

ma 3-3 da nastavimo niz
0-0
1-1
2-2
__________________
Rolando Jorge Pires da Fonseca
hulle is offline   Reply With Quote
Old 04-11-2009   #42
esteban
Team star
 
esteban's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Montenegro,Cetinje
Posts: 3,208
Send a message via MSN to esteban
Default

Mou: Scudetto ili Liga prvaka? Želim pobjediti sutra


Uoči utakmice 4. kola Lige prvaka Dynamo Kijev - Inter Jose Mourinho govorio je medijima. Izdvajamo najvažnije…

O utakmici: “S Dynamom utakmica života? Za mene je utakmica života svaka sljedeća. Ova utakmica još uvijek nije ključna jer se niti jedna od četiri momčadi sutra neće kvalificirati za drugi krug. Što ne smijemo raditi u odnosu na utakmicu u Milanu? Moramo zabiti gol više od njih, ništa više.

Postava: “Posljednji trening će mi dati odgovore na ta pitanja. Ima pet igrača (Muntari, Chivu, Balotelli, Thiago Motta i Sneijder) pod upitnikom. No ja ne želim tek sutra saznati. Želim da mi svaki od njih danas uz doktora u lice kaže može li ili ne. Prevažna je ova utakmica da čekamo sutra.”

Trener Dynama izjavio je kako je njegova momčad tehnički jača: “To je njegovo mišljenje. Morate njega pitati na kojim je to pozicijama Dynamo jači, ne mene.”

Mourinho je potom upitan zašto je Inter u Milanu igrao onako: “Ne razumijem pitanje.”

Shevchenko: “U Milanu smo razgovarali i rekao mi je da su problemi koje je imao nestali. Sada može trenirati i igrati bez ograničenja. Bolje je da to pitate njega, jer vi ipak govorite istim jezikom. Ja ću vam samo reći da se u ovoj skupini najviše bojim Dynama, to je najteži protivnik. Nisu to ni Barelona ni Kazan.”

Svinjska gripa zbog koje je postojala mogućnost odgode ili prebacivanja utakmice: “Nije moj problem. Ja sam trener, nisam ni doktor ni političar. Ako se odluči da će biti publike meni je to u redu. U gradu šetaju s maskama? Inter me ne plaća da budem zabrinut, već da se koncentriram na utakmicu, ne da brinem hoće li na utakmici biti publike ili ne i hoće li nositi maske ili ne. Neću sutra imati vremena gledati tko je iza mene otvorenih, a tko zatvorenih usta.”

Pogrešan start u Ligi prvaka: “To je pogrešno pitanje, jer radi se o dvama utakmicama, a to je mali broj. Ako već pričaš o tim utakmicama onda govori i o onima u kojima smo krenuli dobro ili o momčadima koje krenu i završe dobro.”

Scudetto ili Liga prvaka?: “Želim pobjediti sutra.”

---------- Post added at 00:07 ---------- Previous post was at 00:04 ----------

Stanković: Sjutra ćemo dati sve od sebe


Inter je uz Mourinha, po običaju Lige prvaka, na konferenciju za novinare doveo i jednog igrača - Dejana Stankovića…

“Puno smo radili i pripremali ovu utakmicu. Igrati ćemo odlično. Puni smo samopouzdanja, a ja pun povjerenja u svoje suigrače.” O lošem startu Stanković kaže: “Jako smo dobro proučili Dynamo. Nadam se da nećemo nastaviti loš start. Prati nas etiketa da u Ligi prvaka nismo pravi - to je točno, posljednjih sedam/osam utakmica to dokazuje. Velika smo momčadi i dati ćemo sve kako bismo sutra dobili.” Platini je izdvojio Inter kao jednog od favorita za odlazak do kraja: “Platini poznaje nogometne vrijednosti. U našoj su se grupi stvari loše posložile po nas, ali ne bojimo se, čak štoviše želimo dokazati da se Platini ne vara.”
__________________


Solo l'Inter!!!
esteban is offline   Reply With Quote
Old 04-11-2009   #43
hulle
Head coach
 
hulle's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno City
Age: 38
Posts: 9,193
Send a message via MSN to hulle
Default

jao esteban da stankovic vidi ovo sjutra dosao bih u cg da ti cvoku opali hehehe
__________________
Rolando Jorge Pires da Fonseca
hulle is offline   Reply With Quote
Old 04-11-2009   #44
esteban
Team star
 
esteban's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Montenegro,Cetinje
Posts: 3,208
Send a message via MSN to esteban
Default

Izgleda da je Sneijder spreman i da ce igrati od 1-og minura!
__________________


Solo l'Inter!!!
esteban is offline   Reply With Quote
Old 04-11-2009   #45
Komitski Đeneral
First team
 
Komitski Đeneral's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Niksic,Montenegro
Posts: 540
Send a message via MSN to Komitski Đeneral
Default

Ovo je dan D za nas tim, kao finale Lige Sampiona... Pobjedom ne zavrsavamo prolaz ali dobijamo neke realne sanse za to. Bice mnogo tesko... Dinamo je sa Sahtjorom mozda i nabolja ekipa iz istocne Evrope. Ovaj tim zna i moze da pobijedi veceras i ubijedjen sam u pobjedu. Neka momci pokazu od cega su pravljeni...
__________________
Komitski Đeneral is offline   Reply With Quote
Reply
Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

All times are GMT +2. The time now is 07:18.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.
Copyright © 2009-2022 Beneamata.com
Football news Football transfer news Real Madrid news Chelsea FC news Inter Milan news Mario Balotelli Davide Santon Edin Dzeko Gonzalo Higuain Andrea Ranocchia
Bayern Munchen news Liverpool FC news FC Barcelona news Gareth Bale Manchester United news Yaya Toure Arsenal FC news Radamel Falcao Philippe Coutinho Mateo Kovacic