Beneamata - Inter Milan Forum
Sportske novosti

Go Back   Beneamata.com > FC Internazionale Milano > Utakmice > Arhiva > 2009/10 > Serie A

Serie A Razmjenjena mišljenja o taktici i sastavu za ligaške utakmice

Reply  
Thread Tools Display Modes
Old 18-01-2010   #31
filip.sk
Head coach
 
filip.sk's Avatar
 

Join Date: Aug 2009
Location: Skopje - Macedonia
Age: 33
Posts: 2,031
Default

Samo pobeda i nista manje....
__________________
Roy Keane: Sometimes you wonder, do they understand the game of football?
Claude Le Roy: Football is a permanent orgasm.
filip.sk is offline   Reply With Quote
Old 18-01-2010   #32
mourinho
Substitute
 
mourinho's Avatar
 

Join Date: Jul 2009
Location: BiH
Posts: 1,297
Default

U zadnjih nekoliko utakmica nas najvci problem bilo je 1. neigranje pravog zadnjeg veznog, tj Cambia i 2. neigranje Chivua (naravno i Stanka i Muntarija). Iz ova dva razloga je bilo i previse promaje u odbrani, koja se cesto nalazila na vjetrometini. Nisu Walter i Lucio zaboravili igrati. E sad na lijevoj strani Santon je, iako poslije povrede mnogo bolje odigrao od Cordobe kojem to nije prirodna pozicija (plus sto u zadnje vrijeme, i prije povrede sve vise ide naprijed i to solidno). Znaci, po meni je bitno da Cambi i Santon igraju od prve minute, jer ako su nas prolazili onako Siena i Bari, zamislite sta ce raditi kreten i pogotovo Bekam po desnoj strani... Znaci, bitno je da se vrate standardni, pogotovo u fazi odbrane i nema cega da se plasimo, za napad se ne brinem.
mourinho is offline   Reply With Quote
Old 18-01-2010   #33
Mauro7
Consigliere
 
Mauro7's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Rijeka
Posts: 6,788
Send a message via MSN to Mauro7
Default

http://www.goal.com/en/news/10/italy...lan-over-coppa
__________________
"It will be born here, at the "Orologio (Watch)" restaurant, meeting place of artists and it will be always a team of great talent. On this splendid night it's colours will be given: The black and the blue with a golden background of the stars. It will be called Internazionale, because we are brothers of the world."
________________________________________________________
Mauro7 is offline   Reply With Quote
Old 18-01-2010   #34
Guro
Head coach
 
Guro's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Podgorica
Age: 40
Posts: 1,608
Send a message via MSN to Guro
Default

ja bih na lijevu stranu Zanettija da bude zaduzen za Bekama...ne znam...nesto mi Santon nije najbolje rjesenje sobzirom na to koliko nije igrao...a na sredini onda da bude neko od trojke cambiaso/deki/muntari...
__________________

~Helenio Herrera: "If you are first you are first. If you are second, you are nothing."
~Enzo Ferrari: "Aerodynamics are for people who can't build engines."
Guro is offline   Reply With Quote
Old 18-01-2010   #35
filip.sk
Head coach
 
filip.sk's Avatar
 

Join Date: Aug 2009
Location: Skopje - Macedonia
Age: 33
Posts: 2,031
Default

Beckham nije brz tako da nego ga moze cuvati i javier i santon, problem je pato i ronaldinho, ako zaustavimo ronaldinho i pato, onda mec je nas
__________________
Roy Keane: Sometimes you wonder, do they understand the game of football?
Claude Le Roy: Football is a permanent orgasm.
filip.sk is offline   Reply With Quote
Old 18-01-2010   #36
Quaresma#7
Assistant coach
 
Quaresma#7's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Ljubljana, Slovenija
Posts: 7,258
Default

Santon može Bechkama držati brez problema kad je onoga pedera Ronalda čuvo more i ovoga. A Zanetti če verovatno iči u vezu da pomogne vezi kod pokrivanja i verovatno če pomoči odbrani oko Pata. A Maicon neka drži Ronaldinha.
__________________

Quaresma#7 is offline   Reply With Quote
Old 18-01-2010   #37
Il Mago
Head coach
 
Il Mago's Avatar
 

Join Date: Oct 2009
Location: Tuzla
Age: 36
Posts: 2,952
Send a message via MSN to Il Mago
Default

Vracamo se na 4-3-1-2 formaciju...vjerovatno ce to bit Cambiasso,Stankovic,Zanetti i Sneijder u vezi a Pandev i Milito u napadu.pod uslovom da se Stankovic oporavi a vjerovatno da oce.a Mario klupa i zasluzio je poslije onakvog ponasanja u Bariu
__________________

I'm getting better looking everyday. I can't wait for tomorrow.
When I get sad, I stop being sad and be awesome instead.
Il Mago is offline   Reply With Quote
Old 18-01-2010   #38
Yasmin_19
Esordienti
 

Join Date: Oct 2009
Location: donji vakuf
Posts: 19
Default

bice to tezak mec nece nam biti lahko kao u prvom djelu sezone..razigrao se milan sto jest jest ...
Yasmin_19 is offline   Reply With Quote
Old 18-01-2010   #39
Grujinho
Team star
 
Grujinho's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Domzale,Slovenia
Age: 33
Posts: 4,044
Default

Quote:
Originally Posted by Quaresma#7 View Post
Santon može Bechkama držati brez problema kad je onoga pedera Ronalda čuvo more i ovoga.
Zašto je C.Ronaldo peder? Koliko je on žena promjenio neču ni da pričam

Možda ti ide u nos da je Quaresma bio možda još veći talenat od Cristiana, ali cristiano je veliki profesionalac i može bit zvijezda, ali on daje sve od sebe na treningu...ima samopouzdanje i to ga čini još boljim, naosvajao se svega a tek je u 24. godini života...Dok se Quaresma boji svoje sijene...

ajd valjda če Gojko i Moussa zablistati, pa da skinu ovog pedera sa trona
Grujinho is offline   Reply With Quote
Old 18-01-2010   #40
Quaresma#7
Assistant coach
 
Quaresma#7's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Ljubljana, Slovenija
Posts: 7,258
Default

Quote:
Originally Posted by Grujinho View Post
Zašto je C.Ronaldo peder? Koliko je on žena promjenio neču ni da pričam

Možda ti ide u nos da je Quaresma bio možda još veći talenat od Cristiana, ali cristiano je veliki profesionalac i može bit zvijezda, ali on daje sve od sebe na treningu...ima samopouzdanje i to ga čini još boljim, naosvajao se svega a tek je u 24. godini života...Dok se Quaresma boji svoje sijene...

ajd valjda če Gojko i Moussa zablistati, pa da skinu ovog pedera sa trona
A koji je tebi kurac. To sam ovako iz običaja napisao, mislim da nisam jedini na ovom forumu koji ga ovako naziva. Odmah provokacije i kajle. I da prije če Mussa i Gojko skinuti "pedera" nego tvoj Motta.
__________________

Quaresma#7 is offline   Reply With Quote
Old 18-01-2010   #41
Mauro7
Consigliere
 
Mauro7's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Rijeka
Posts: 6,788
Send a message via MSN to Mauro7
Default

Šta su Mussa i Gojko napravili do sada????
__________________
"It will be born here, at the "Orologio (Watch)" restaurant, meeting place of artists and it will be always a team of great talent. On this splendid night it's colours will be given: The black and the blue with a golden background of the stars. It will be called Internazionale, because we are brothers of the world."
________________________________________________________
Mauro7 is offline   Reply With Quote
Old 18-01-2010   #42
Quaresma#7
Assistant coach
 
Quaresma#7's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Ljubljana, Slovenija
Posts: 7,258
Default

Za sada ništa posebno i to je normalno jedan 19-20 godišnjak ne more još praviti čuda jer je tek u razvoju ali njihova vremena tek dolaze.
__________________

Quaresma#7 is offline   Reply With Quote
Old 18-01-2010   #43
Moca93
Team star
 
Moca93's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Crepaja...Srbija....
Age: 30
Posts: 4,013
Send a message via MSN to Moca93
Default

dajte bre,nemojte mi o toj pedercini u ovako lepoj temi,imate real temu pa tamo raspravljajte u njemu .....

Ima prenos na Areni sport 1 JEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEJ
__________________

GRAZIE
JOSE!

кој не скокне ова ale ale Горан !!!!!
Moca93 is offline   Reply With Quote
Old 18-01-2010   #44
Grujinho
Team star
 
Grujinho's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Domzale,Slovenia
Age: 33
Posts: 4,044
Default

Quote:
Originally Posted by Quaresma#7 View Post
Za sada ništa posebno i to je normalno jedan 19-20 godišnjak ne more još praviti čuda jer je tek u razvoju ali njihova vremena tek dolaze.
eh brate, šta su Messi, C.Ronaldo, Ronaldo i slični radili sa 19, 20 godina ...

Moj Motta?? Pa nisam ja njegov vlasnik

Mottu gotivim zbog toga jer ovde na forumu su mnogi pisali kako je neupotrebljiv itd itd, dok ja mislim da je njegov doprinos igri ogroman, samo što njegov posao nije driblanje kao što Quaresma dobro radi, ups, kao što je quaresma dobro radio, nego druge stvari, koje se ne vide tako lako...treba ga pratit nekoliko utakmica pa da vidiš...

a inače malo zezanja mora da bude, nemoj odma izgubit živce...ali evo stvarno si sličan Quaresmi, brzo te mogu bacit iz tira
Grujinho is offline   Reply With Quote
Old 18-01-2010   #45
Moca93
Team star
 
Moca93's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Crepaja...Srbija....
Age: 30
Posts: 4,013
Send a message via MSN to Moca93
Default

Ronaldinjo: Igram dobro kad me vole

Ronaldinjo je jedan od najzaslužnijih za to što borba za skudeto u Seriji A ove godine nije dosadna. Brazilac je potvrdio svoju sjajnu formu het-trikom protiv Sijene (4:0), na utakmici koja je dodatno približila Milan Interu.

"Igram dobro zato što sam prihvaćen i u klubu i od strane naših navijača. Osećam se voljenim i srećan sam. Izlazim na teren srećan i sada je sve u redu", rekao je Ronaldinjo.

Brazilac je istakao da ima dobar odnos i sa navijačima drugih klubova, što mu naročito prija pred predstojeći milanski derbi.
"Navijači Intera ništa nisu pričali ili poručivali pre derbija. Zato ih veoma poštujem. Kada igramo derbi dobro me tretiraju", rekao je Ronadinjo.

"Rosoneri" imaju šansu da priđu na samo tri boda velikim rivalima i to sa utakmicom manje ako budu slavili sledećeg vikenda.
"Ne znam da li ćemo uspeti da osvojimo skudeto. Moramo da napravimo dobre rezultate u svim takmičenjima i bitno je da nastavimo da uživamo na terenu", rekao je strelac devet golova u Seriji A ove sezone.
__________________

GRAZIE
JOSE!

кој не скокне ова ale ale Горан !!!!!
Moca93 is offline   Reply With Quote
Reply
Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

All times are GMT +2. The time now is 07:05.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.
Copyright © 2009-2022 Beneamata.com
Football news Football transfer news Real Madrid news Chelsea FC news Inter Milan news Mario Balotelli Davide Santon Edin Dzeko Gonzalo Higuain Andrea Ranocchia
Bayern Munchen news Liverpool FC news FC Barcelona news Gareth Bale Manchester United news Yaya Toure Arsenal FC news Radamel Falcao Philippe Coutinho Mateo Kovacic