Beneamata - Inter Milan Forum
Sportske novosti

Go Back   Beneamata.com > FC Internazionale Milano > Utakmice > Arhiva > 2012/13 > Serie A

Serie A Razmjenjena mišljenja o taktici i sastavu za ligaške utakmice

Reply  
Thread Tools Display Modes
Old 08-04-2013   #46
Quaresma#7
Assistant coach
 
Quaresma#7's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Ljubljana, Slovenija
Posts: 7,258
Default

Ja još uvek ne razumem gde je bio Cambiasso na terenu. Pa čovek se nije vidio gore, skroz se je napred držao gde nebi smio umjesto da se vrati nazad i pomogne Kovačiču nazad kot presinga on sere napred. A Ranocchia jednostavno nije imao svoj dan, u slaboj je formi več neko vreme kao Guarin.

Meni je Strama najviše pogrešio kot formacije nije smio igrati onu svoju nesmislenu formaciju. Kot njegove postave bekova ko da nije bilo, ja na terenu nisam ni primetio naše bekove toliko. Svak koji je od Alatalante dao gol došao je sa preko bekovskih pozicja (pass).

Guarin mi ide sve više na živce. Čovek je previše precjenjuje i misli da je nezaustavljiv i da ima tehniku kao Ronaldo. Previše gubi lopte i solira. Mislim da bi njemu klupa malo dobro prijala. Previše se kurči na terenu i išao mi je na kurac kad je Alvarez dao gol on se dere na njega ko konj. Trebao mu je Ricky spucati jedan šamar da ušuti i da igra kako bog zapovjeda.

Alvarez je pokazao jako dobru partiju i samo molim boga da ovako nastavi do kraja sezone.

A Strama ne verujem da če dobiti otkaz još, mislim da ga to čeka posle sezone nadam se. Ne verujem da bi MM si dozvolio da ovoj fazi takmičeja ostanemo bez trenera.

Evo pogled MM kad su se potukli svi

__________________

Quaresma#7 is offline   Reply With Quote
Old 08-04-2013   #47
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

At the exit from the stadium "Meazza" Massimo Moratti has issued some statements to reporters who were waiting for him: "Comment only the penalty, a penalty of this kind actually changes a lot, it puts the team in a position to be disregarded. I think they are 20 or 21 races that do not give us a penalty, I think it's impossible not to have had chances from penalty spot in 21 matches. With a non-existent penalty that is given to you against, all the good faith of everyone, but I don't believe it. If I don't think good faith? No ".

Cassano 20 dana out, prve nepotvrđene informacije.
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 08-04-2013   #48
Puppi
Esordienti
 
Puppi's Avatar
 

Join Date: Apr 2013
Posts: 28
Default

nije mi jasno zasto je debil strama iskoristio samo 2 zamjene.ako uzmemo u obzir da je jedna bila prislina,onda je iskoristio samo 1 i to u 81. minuti
Puppi is offline   Reply With Quote
Old 08-04-2013   #49
Biscione
First team
 
Biscione's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Zavidovići
Age: 32
Posts: 2,776
Default

Nema klupe, koga će ubacit: Fortea, Passu, Colombija. Čovjek se snalazi kako može. Ni veliki Mou ne bi imao bolje rezultate u ovakvoj situaciji. S Realom ima možda najbolju ekipu na svijetu i ne može osvojiti Španiju a s onakvom igrom sumnjam da će i CL.

---------- Post added at 12:25 ---------- Previous post was at 12:22 ----------

Quote:
Originally Posted by dera View Post
1. Jeste.
2. Nisam, nađi taj post pa me optuži!
Znači po tebi su Rocchi i Pereira dobri igrači. Ti bi ih znači zadržao i slijedeće sezone
Biscione is offline   Reply With Quote
Old 08-04-2013   #50
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Brzo ideš sa zaključcima, ali nisi daleko od istine. Optužio si me da sam ih pljuvao a sada kada sam to negirao tvrdiš da su oni za mene zvijezde.

Ekipa kakvu trenutno imamo, može imati i ova dva momka. Pereiri je trebalo vremena, sezona recimo, ali je proradio, fališ Kovačića a zaboravljaš da je i on sinoć asistirao. Rocchi nije do sada vidio fine minutaže, on jeste u godinama, ali sa svim problemima u ekipi, ne bih ga tjerao - fizički je među najspremnijim što je i sam Strama potvrdio. Vi očekujete od njega magiju, ali on je kralj šesnaesterca, ništa više (Stramine riječi opet).

Iduće sezone kada se vrate Milito, Palacio, Nagatomo, Kovačić koji je počeo pokazivati kvalitet, pa možda i Schelotto (proradi), sa Pereirom koji se privikava, mogli bi izgledati puno jače!
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea

Last edited by dera; 08-04-2013 at 12:32.
dera is offline   Reply With Quote
Old 08-04-2013   #51
Biscione
First team
 
Biscione's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Zavidovići
Age: 32
Posts: 2,776
Default

Kad sam te "optužio" sa si ih pljuvao mislio sam u globalu na gotovo sve na forumu, ne baš konkretno na tebe. Šta se odmah ljutiš .
Mislim da su pogriješili što su doveli Pereiru (čak i kad bi se dokazao) jer imali smo već Nagatoma koji je dosta kvalitetan bek. Imali smo prečih pozicija koje smo mogli zakrpit za te pare 11 mil (npr. dovesti pravu zamjenu za Milita i sada ne bi bili u ovakvim problemima što se tiče napadača)

---------- Post added at 14:18 ---------- Previous post was at 13:45 ----------

Vidite i u prvoj utakmici ove sezone protiv Atalante, svirali su im nepostojeći penal:

http://www.youtube.com/watch?v=LYuq55Lk4rs

A vidi šta oni rade Rannochiji a ne svira penal:
http://www.youtube.com/watch?v=-Hez4e3KK4g

Pa nek neko rekne to je sudijska greška, dešava se. Što protiv Jubentusa nekad sudije ne pogriješe.

Last edited by Biscione; 08-04-2013 at 14:21.
Biscione is offline   Reply With Quote
Old 08-04-2013   #52
hulle
Head coach
 
hulle's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno City
Age: 38
Posts: 9,193
Send a message via MSN to hulle
Default

Ljudi pricajte vi sta hocete ali s Rokijem u ekipi smo bar efikasni jos da popravimo igru u zadnjoj liniji onda nam ni Siena nece moc nista
__________________
Rolando Jorge Pires da Fonseca
hulle is offline   Reply With Quote
Old 09-04-2013   #53
hulle
Head coach
 
hulle's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno City
Age: 38
Posts: 9,193
Send a message via MSN to hulle
Default

Inter mjesec dana bez Cassana

Talijanski prvoligaš Inter potvrdio je da će njegov napadač Antonio Cassano biti izvan pogona najmanje mjesec dana zbog povrede bedrenog mišića koju je zadobio u nedjeljnom porazu od Atalante (4-3).



Cassano je morao izaći iz igre već u 32. minuti dvoboja koji je u sklopu 31. kola Serije A igran na San Siru. Težak je to udarac za Nerazzurre koji su već ranije zbog povreda ostali bez Diega Milita i Rodriga Palacija. Trener Andrea Stramaccioni tako sada na raspolaganju ima samo jednog napadača - Tomassa Rocchija.

Inter je trenutno na šestom mjestu u Seriji A, a iduće sedmice ga očekuje uzvratni dvoboj polufinala Talijanskog kupa protiv Rome. U prvoj su utakmici Rimljani na svom Olimpicu slavili s 2-1.
__________________
Rolando Jorge Pires da Fonseca
hulle is offline   Reply With Quote
Old 09-04-2013   #54
emperor
Reserve
 
emperor's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Vitez, BiH
Age: 34
Posts: 814
Default

Izgleda Schelottu i Rapetti-ju po 1 utakmica suspenzije zbog tuce po zadnjim informacijama.
emperor is offline   Reply With Quote
Old 09-04-2013   #55
Quaresma#7
Assistant coach
 
Quaresma#7's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Ljubljana, Slovenija
Posts: 7,258
Default

To je onaj naš kondicijski trener? A za onoga čupavca i nije toliko važno.
__________________

Quaresma#7 is offline   Reply With Quote
Old 11-04-2013   #56
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Sudija suspendovan na mjesec dana .
dera is offline   Reply With Quote
Old 11-04-2013   #57
Puppi
Esordienti
 
Puppi's Avatar
 

Join Date: Apr 2013
Posts: 28
Default

zbog?
Puppi is offline   Reply With Quote
Old 11-04-2013   #58
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Šta ti misliš zbog čega ? Loše sudio u utakmici Inter - Atalanta. Kako utišati sve koji spominju novi Calciopoli, suspenduj sudiju na mjesec dana - ali to neće vratiti nama bodove.

Last edited by dera; 11-04-2013 at 15:19.
dera is offline   Reply With Quote
Old 12-04-2013   #59
Biscione
First team
 
Biscione's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Zavidovići
Age: 32
Posts: 2,776
Default

Jest da mi od te njegove suspenzije nemamo ništa, ali je to dobro barem radi istine. Također i Atalantu bi trebalo istražiti jer je nemoguće da u obe ove ovosezonske utakmice s njima sudije nas pokradaju (u obe su imali nepostojeće penale).
Biscione is offline   Reply With Quote
Reply
Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

All times are GMT +2. The time now is 08:03.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.
Copyright © 2009-2022 Beneamata.com
Football news Football transfer news Real Madrid news Chelsea FC news Inter Milan news Mario Balotelli Davide Santon Edin Dzeko Gonzalo Higuain Andrea Ranocchia
Bayern Munchen news Liverpool FC news FC Barcelona news Gareth Bale Manchester United news Yaya Toure Arsenal FC news Radamel Falcao Philippe Coutinho Mateo Kovacic