Beneamata - Inter Milan Forum
Sportske novosti

Go Back   Beneamata.com > FC Internazionale Milano > Utakmice > Arhiva > 2014/15 > Europa liga

Europa liga Razmjenjena mišljenja o taktici i sastavu za međunarodne utakmice

Reply  
Thread Tools Display Modes
Old 02-10-2014   #1
Biscione
First team
 
Biscione's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Zavidovići
Age: 32
Posts: 2,776
Default Inter - Qarabag

• 21:05h •
Sudija: A. Kulbakov



Ne bih vam znao mnogo toga reći o ovome Karabegu osim da su iz Azerbejdžana i da za njih brani naš Ibrahim Šehić. Čini se da i nisu u nekoj formi (u zadnje 4 utakmice u Evropi imaju 3 remija i poraz, a ni u prvenstvu ne stoje najbolje i tek su 3-ći) i, naravo, kao i sve ekipe na Meazzu dolaze da prekinu tu seriju i konačno pobijede nekog a Inter je idealna prilika za to .

Pozvani igrači:

Golmani: 1 Handanovic, 30 Carrizo, 46 Berni.

Odbrambeni: 5 Juan Jesus, 6 Andreolli, 15 Vidic, 23 Ranocchia, 25 Mbaye, 33 D'Ambrosio, 55 Nagatomo.

Vežnjaci: 13 Guarin, 17 Kuzmanovic, 18 Medel, 20 Obi, 44 Krhin, 88 Hernanes, 90 M'Vila.

Napadači: 7 Osvaldo, 8 Palacio, 9 Icardi.

Prijenos na Arena Sport 1.
__________________
"It'll be born here and it'll always be a team of great talent. On this splendid night, its colors will be given, the black and blue with a golden background of stars. It'll be called Internazionale, because we are brothers of the world."
Biscione is offline   Reply With Quote
Old 02-10-2014   #2
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

To je već bolje, čim vidim one postove - "lagana pobjeda", znam da ćemo izgubiti . Ne vjerujem da ću gledati, imam dobar TV, imam Arenu1 ali ja se psihički umaram kada gledam ovaj Inter, ali ne sumnjam da ćemo slaviti .
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 02-10-2014   #3
hulle
Head coach
 
hulle's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno City
Age: 38
Posts: 9,193
Send a message via MSN to hulle
Default

kako se ovo izgovara?

Karabeg?
__________________
Rolando Jorge Pires da Fonseca
hulle is offline   Reply With Quote
Old 02-10-2014   #4
hulle
Head coach
 
hulle's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno City
Age: 38
Posts: 9,193
Send a message via MSN to hulle
Default

3-5-1-1

Kaze komentator ipak ce Inter imati jednog napadaca hahahhaahhahah, ocekivao je da Guarin bude najistureniji hahahahaha
__________________
Rolando Jorge Pires da Fonseca
hulle is offline   Reply With Quote
Old 02-10-2014   #5
Sile87
First team
 
Sile87's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Helsingborg,Sverige
Posts: 2,718
Default

Kad sam video sastav,samo sam prebacio na drugu tekmu,Kuzmanovic kapiten,Nagatomo raspali u prvoj a u spicu sa Icardijem,Guarin...te papke da gledam na pamet mi ne pada.
Sile87 is offline   Reply With Quote
Old 02-10-2014   #6
hulle
Head coach
 
hulle's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno City
Age: 38
Posts: 9,193
Send a message via MSN to hulle
Default

INTER: 30 Carrizo; 6 Andreolli, 23 Ranocchia, 5 Juan Jesus; 33 D'Ambrosio, 88 Hernanes, 90 M'Vila, 17 Kuzmanovic, 55 Nagatomo; 13 Guarin; 9 Icardi A disposizione: 1 Handanovic, 7 Osvaldo, 8 Palacio, 15 Vidic, 18 Medel, 20 Obi, 25 Mbaye Allenatore: Walter Mazzarri


QARABAG: 13 Sehic; 18 Gurbanov, 24 Teli, 55 Guseynov, 25 Agolli; 2 Qarayev, 7 Yusifov; 10 Muarem, 20 Richard Almeida, 41 George; 9 Reynaldo A disposizione: 1 Veliyev, 6 Ahmadov, 14 Sadigov, 17 Nadirov, 33 Aliyev, 77 Taghiyev, 99 Alaskarov Allenatore: Qurban Qurbanov


1-0

Dobro je..imalo se sta vidjeti, kao npr...sjajan sut Guarina....jos uvijek traze loptu

Sehic IKONA hahahah
__________________
Rolando Jorge Pires da Fonseca
hulle is offline   Reply With Quote
Old 02-10-2014   #7
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Dobio sam na Bingu, pogodio sam da nećemo igrati atraktivno . Nisam gledao prvo, ne planiram ni drugo . Ali ako ovi drugi remiziraju, nije loše, mi 6 bodova, francuzi dva boda, ostala dvojka po bod.
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 02-10-2014   #8
Sile87
First team
 
Sile87's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Helsingborg,Sverige
Posts: 2,718
Default

Ja cisto reda radi gledam drugo jer neznam sta cu od sebe,mucenje najstrasnije,nismo naöravili ni jednu akciju vrednu pomena,Hernanes se povredio a do povrede bio potpuno nezapazen,Icardi me sve vise i vise razocarava,pajta je toliko trom i bezvoljan da se stice utisak da bi ona raspala fuksa od njegove zene bolje u spicu odigrala od njega.Sta reci za ovaj raspali Inter osim da su do zla boga jadni i bedni.Gledam i neverujem da ljudi nemogu napraviti nista vredno pomena protiv Kurceva iz Azerbejdzana,sto bi rekli ubij konja idi peske.A post zavrsavam izjavom velikim slovima,dakle citiram:MAURO ICARDI JE RASPALO GOVNO OD NAPADACA KOJI JE OBICAN KURTON STO NEMOZE POGODITI GOL 1 NA 1 SA 8 METARA.AKO JE TAJ SLEPAC BUDUCNOST INTERA JEBALI SMO JEZA U LEDJA,I OVAJ GOL STO JE DAO TO JE MOGAO SAMO OVIM GLODARIMA IZ TUNGUZIJE,GOVNO JEDNO TROMO I RASPALO KOJEG 85 MINUTA PROTIV RASPALE EKIPE NIJE BILO NIGDE.
Sile87 is offline   Reply With Quote
Old 02-10-2014   #9
hulle
Head coach
 
hulle's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno City
Age: 38
Posts: 9,193
Send a message via MSN to hulle
Default

2-0

Dovoljno...mozda i previse
__________________
Rolando Jorge Pires da Fonseca
hulle is offline   Reply With Quote
Old 02-10-2014   #10
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Uključio sam se u 80', izgleda da sam pogledao najbolji dio . Sviđaju mi se dresovi, i drago mi je bilo vidjeti Obija.
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 02-10-2014   #11
Biscione
First team
 
Biscione's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Zavidovići
Age: 32
Posts: 2,776
Default

Sile ako je Icardi loš to je zato što su Hernanes i društvo iz veznog reda loši i ne mogu protiv jednog Karabega stvorit niti jednu jedinu čistu priliku za gol, odnosno što je Mazzari loš pa igra ultra defanzivno čak i protiv ovakvih malih ekipica. Icardi je uz Kovu naša najsjajnija zvijezda kojeg bih poveo u bilo koji klub na svijetu.

Što se tiče utakmice, loši kao što nas je Mazzari i navikao. Ali šta i očekivati uz onakav defanzivan sastav. Koliko me živcira kada vidim kako nepoznati treneri klubova čija je vrijednost ko Sarajevo uspiju bolje pripremit ekipu nego drugi najplaćeniji trener Serije A, pa kome mi dajemo i ono malo para što imamo u klubu jbm sve. S kime god igramo uvijek protivnički trener bolju taktiku postavi i stvarno mi to već ide na qrac. Ajd ja razumijem da se Thohir ne razumije u fudbal ali zar nema niko u klubu ko će uvidit da ovaj majmun ne zna, možda su Cordobu zato i otjerali jer je počeo govorit o tome. Nakon Mourihna su nas mnogi treneri vodilli i svi (više-manje) neuspješno ali drugi su se barem trudili i mijenjali nešto a ovaj majmun svaku utakmicu isto kao da sve pobjeđujemo pa nema potrebe da mijenja. Da je neki jeftiniji trener veđ bi davno popio otkaz a spašava ga multi-milionska plata mamicu mu glupu.
__________________
"It'll be born here and it'll always be a team of great talent. On this splendid night, its colors will be given, the black and blue with a golden background of stars. It'll be called Internazionale, because we are brothers of the world."
Biscione is offline   Reply With Quote
Old 02-10-2014   #12
ajdin
Team star
 
ajdin's Avatar
 

Join Date: May 2010
Location: Sarajevo
Age: 33
Posts: 4,537
Send a message via MSN to ajdin
Default

Vecerasnje izvizdavanje igraca i direktno trenera Macarija na poluvremenu navijaci su jasno dali do znanja vlasniku Thohiru da nesto ne stima ili sa igracima ili trenerom ekipe uprkos pobjedi od 2 : 0 rijeci su italijanske Corriere dello Sport .
__________________


''UN UOMO E PIU GRANDE DI TUTTI'' 'IL CAPITANO
ajdin is offline   Reply With Quote
Old 03-10-2014   #13
Biscione
First team
 
Biscione's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Zavidovići
Age: 32
Posts: 2,776
Default

Ljut sam i na navijače što nisu agresivniji, pa pobogu ako se oni ne dignu valja nam ovog hajvana gledat čitavu sezonu. Jednu nam je sezonu već sjebao i neće valjda i drugu.
__________________
"It'll be born here and it'll always be a team of great talent. On this splendid night, its colors will be given, the black and blue with a golden background of stars. It'll be called Internazionale, because we are brothers of the world."
Biscione is offline   Reply With Quote
Old 03-10-2014   #14
Quaresma#7
Assistant coach
 
Quaresma#7's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Ljubljana, Slovenija
Posts: 7,258
Default

Ovo sve što se dogadja več ove zadnje tri godine (još sa Stramom) je več komedija i več največi slepac vidi da ova politika nikuda ne vodi. Ovaj sistem igranja je komedija živa. Razultatski klub trpi, najbolji igrači nam ne dolaze do izražaja što je ne nedopustljivo, fukare nam neke sjede na klupama koje ne zaslužuju ni na trening da dodju, a o treneru (Mazzarriju) da ne govorim... tu je sasvim suvišno pričati jer svi znamo kakva je situacija oko njega i za koje klubove je on trener.

Od dolazka Thohira se je mnogo stvari promenilo i to na bolje hvala bogu i iče samo još na bolje u to sam uveren jer Thohir želi klub da ide na bolje i rezultate i učiniče sve da to postigne i nije ležeran kao Moratti u poslednjim godinama. Najbitnije je što smo se rešili onih staraca koji su jeli milione i nekih gore Morattijevih ljudi koji pojma nemaju o vodenju kluba (marketing, direktori preko veze...) to je bilo najbitnije i odmah je to učinio. Poljeti se je hvatio rešavanja dugova i prenove igračkog kadra koji mu dosta dobro doveli smo par dobrih pojačanja z jako male pare (jer para trenutno nema) i pokazuju se odlično. Dugovi se smanjuju, radi se na stadionu (novi ili prenova starog vidičemo... kuva se nešto).

Jedino što je Thohiru ostalo jeste da šutne Mazzarrija van i dovede jednog kompetentnog trenera tipa Simeone, De Boer... ili nekog trečeg koji če igrati normalni sistem igre (4-2-3-1 ili 4-3-3) i igrati napadalno i jako agresivno u odbrani, brzi prelazci iz odbrane u napad.... itd. Takav nam trener treba koji forsira taj stil igre a ne pička od trenera koji samo radi na odbrani a u napadu šta uleti u gol i na kraju se brukamo razpalom igrom ili pokasiramo takav poraz ko prošli put protiv Cagliarija. Tome mora Thohir čimprije napraviti kraj.

Šteta samo što nisu navijači malo agresivniji oko toga i to malo još bolje pokažu kakvim bojkotom utakmice ili da celi stadion izbaci neke transparente usmerene protiv trenera ili pošalju kakvu poruku upravi ili bjeli rupci kao u španiji što su nekad navijači Barce i Reala slabo igrali pa su jim uvek navijači tako sugerisali da su očajni i svima je bilo jasno šta trebaju učiniti.

Mi smo trebali te azerbajdjance nakandati 5:0 najmanje jer to su potpuni autsajderi od tima... a ne da jih pobedimo jedva 2:0 i još taj drugi gol kao garant za pobedu (da se ne tresemo) zabijemo oko 80 min da potrvde tu jadnu pobedu nam neki Quarabag ili šta god su.

Za mene je največi problem u treneru pa nek priča ko šta hoče. Imao je več 4 transfer roka da si nadje prave igrače koje treba za svoj sistem... ništa do sada učinio nije, još uvek pravi neke rotacije i traži pravu 11-torku što je šmešno ako uzmeš u obzir koliko dugo je on na našoj klupi i šta se sve očekuje od njega. On je podbacio skroz i nije pravi čovek za Inter. Mi lagano moremo samo pobedjivati te neke austajdere poptu Sassuola, Qarabaga i slične timove. U gostima ili protiv jačih ekipa odmah zatajimo i moremo biti sretni ako izvučemo remi a igra je očaj živi da više i ne gledam Inter. Radije idem na fitnes ili van medju narod da se ne nerviram djaba više.
__________________

Quaresma#7 is offline   Reply With Quote
Old 03-10-2014   #15
Biscione
First team
 
Biscione's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Zavidovići
Age: 32
Posts: 2,776
Default

Ajd svi smo znali da nije među najboljim trenerima u Italiji, ali sam ga uvijek smatrao barem među boljim talijanskim trenerima i zato me čudi kad ga taktički nadmudruju ama baš svi treneri počevši od ovih anonimusa koji vode nižerazredne timove i imaju platu od 20.000 eura mjesečno. Znači nebitno s kim igramo (Torino, Palermo, Qarabag, Metalist) uvijek protivnički treneri bolje postave taktiku i mi umjesto da ih lagano nabušimo mi se mučimo da 1 priliku stvorimo i dajemo neke šugave golove nakon prekida kao kakav nižerazredan klub. Po igri prema naprijed koju pokazujemo u zadnje 2 godine to je najgori Inter kojeg sam ja ikad gleda a navijam za klub barem 15-ak godina.

Boli me qrac ne dajem pare za ulaznice i ako oni navijači iz Milana mogu to gledat (i davat pare) mogu i ja ispred TV-a (a ni to neću ako se ovakva igra nastavi). Ja ne znam jel klub možda podmićuje čelnike Curve Nord i ostalih navijačkih skupina ili šta ali ovo ćutanje mi je totalno neshvatljivo. Ovaj nam uništi klub (već nekoliko sezona bez CL-a), uništit će nam ovakve talente koje imamo (da klub pruža bolje rezultate cijena Kove i Icardija, a i Juana i Dodoa bi otišla u nebo a ovako koliko god oni dobro igrali uvijek će im reputaciju i cijenu obarat loši rezultati kluba za koje je isključivo trener odgovoran).

Ovo nam je idealna sezona da izborimo CL uz Juve i Romu jer su svi ostali (počevši od Napolija kojeg smo se najviše plašili) loši i neću da nam ovaj uništi i ovu sezonu. Ako izgubi od Fiorentine odmah mu treba dati otkaz dok još nije sve izgubljeno. Hvala Bogu ima boljih trenera od njega bez posla (Spaletti, Mancini...) i imat ćemo koga dovest.
__________________
"It'll be born here and it'll always be a team of great talent. On this splendid night, its colors will be given, the black and blue with a golden background of stars. It'll be called Internazionale, because we are brothers of the world."

Last edited by Biscione; 03-10-2014 at 14:45.
Biscione is offline   Reply With Quote
Reply
Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

All times are GMT +2. The time now is 08:24.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.
Copyright © 2009-2022 Beneamata.com
Football news Football transfer news Real Madrid news Chelsea FC news Inter Milan news Mario Balotelli Davide Santon Edin Dzeko Gonzalo Higuain Andrea Ranocchia
Bayern Munchen news Liverpool FC news FC Barcelona news Gareth Bale Manchester United news Yaya Toure Arsenal FC news Radamel Falcao Philippe Coutinho Mateo Kovacic