Beneamata - Inter Milan Forum
Sportske novosti

Go Back   Beneamata.com > FC Internazionale Milano > Opće diskusije > Novosti

Novosti Novosti vezane za Inter Milan

Reply  
Thread Tools Display Modes
Old 01-03-2011   #1
Il Mago
Head coach
 
Il Mago's Avatar
 

Join Date: Oct 2009
Location: Tuzla
Age: 36
Posts: 2,952
Send a message via MSN to Il Mago
Default Sneijder : U igri smo za scudetto



Wesley Sneijder je bio mvp nedjeljene utakmice u Đenovi protiv Sampdorie.Njegov hirurški precizan slobodnjak je okrenuo utakmicu u Interovu korist.Njegov gol je omogućio Interu da uspješno prođe ciklus od 15 utakmica u 50 dana.Nerazzuri konačno imaju čitavu sedmicu da rade u miru i da se pripremaju za utakmicu sa Genoom,a Wesley već sada izgleda da je u potpunosti spreman :

„Da,već sam spreman 100%.To mi se čini dobro,zar ne“?

Sneijder je nakon pauze od 55 dana zaliječio u potpunosti povredu,a njegovo fizičko stanje se popravlja iz dana u dan.Onda je odao tajnu za jednu opkladu sa Leonardom :
„Rekao mi je da ću u drugom dijelu zabit 12 golova.Za sada sam uspio zabit 3.Nastavlja se naša opklada“.

Wes vjeruje u svoj Inter,sve je u igri :
„Prošlu srijedu protiv Bayerna nismo zaslužili poraz,odigrali smo dobru utakmicu.Ako u nastavku budemo igrali kao protiv Sampe sve će biti dobro.Mi smo u igri i borit ćemo se do kraja na svim frontovima.Pobjeda u nedljeju je fina demonstracija za to.Nije lako pobijediti u Đenovi,a račune ćemo sravnavati na kraju“.

Nakon utakmice sa Đenovom,igrači i trener Sampe su se žalili zbog slobodnjaka iz kojeg je Wesley postigao gol.Pričali su čak o psihološkoj naklonosti sudija :
„Ma kakva naklonost ? Znam samo da sam primio puno udaraca“.

Fenomen Nagatomo ?
„Zaista je odličan i može napredovati još dosta.Savjet za njega ?Nisam njegov učitelj“.

Wesley nema nikakvih sumnji što se tiče njegove budućnosti,produžio je ugovor i želi ostati u Interu,i pored interesa Chelsea.
__________________

I'm getting better looking everyday. I can't wait for tomorrow.
When I get sad, I stop being sad and be awesome instead.
Il Mago is offline   Reply With Quote
Reply
Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is On

Forum Jump

All times are GMT +2. The time now is 18:58.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.
Copyright © 2009-2022 Beneamata.com
Football news Football transfer news Real Madrid news Chelsea FC news Inter Milan news Mario Balotelli Davide Santon Edin Dzeko Gonzalo Higuain Andrea Ranocchia
Bayern Munchen news Liverpool FC news FC Barcelona news Gareth Bale Manchester United news Yaya Toure Arsenal FC news Radamel Falcao Philippe Coutinho Mateo Kovacic