Beneamata - Inter Milan Forum
Sportske novosti

Go Back   Beneamata.com > FC Internazionale Milano > Opće diskusije

Opće diskusije Sve što ne spada u dole navedene (historija, trening, stadion, takmicenja, statistika, juniori itd.)

   
Thread Tools Display Modes
Prev Previous Post   Next Post Next
Old 16-11-2015   #35
Biscione
First team
 
Biscione's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Zavidovići
Age: 32
Posts: 2,776
Default

Quote:
Originally Posted by dera View Post
Ne interesuje me uzrok lošeg starta jubentina, ti nisi pošten prema Manciju to je sve. 3 v 8 novih startera, ćao zdravo .
Čuj ne interesuje te , pa ako te ne interesuje što si ih onda spominjo? Dera opet u svom stilu bježi iz rasprave kada je vidio da se zajebo .

Quote:
Originally Posted by dera View Post
"a vrhunac logike u raspravama mu je da smatra da neko može biti trener vrhunskog kluba a da uopće nije taktičar" - Sram treba da te bude, lažeš da bi ispao faca, to zapravo ti misliš, kada si rekao da Herrera nije uopšte taktičar već samo motivator, a osvojio je šta je osvojio, dosta te je stručnjak .
Pa to baš govori koliko si inteligentan da smatraš da ja mislim da neko može biti trener vrhunskog kluba a da uopće nije taktičar. Ja sam fino rekao da nije neki taktičar u usporedbi sa Mourinhom a ti si to u svojoj glavi skonto kao da sam rekao da nije uopće taktičar. Koliko moraš biti inteligentan da nešto tako zaključiš. Al ajd do sada sam te toliko upoznao da znam da to ne misliš nego u nedostatku argumenata tražiš semantičke i gramatičke greške u pisanju i toga se uhvatiš al ne shvaćaš da samo ispadaš smiješan i djetinjast zbog toga.
__________________
"It'll be born here and it'll always be a team of great talent. On this splendid night, its colors will be given, the black and blue with a golden background of stars. It'll be called Internazionale, because we are brothers of the world."

Last edited by Biscione; 16-11-2015 at 18:32.
Biscione is offline   Reply With Quote
 
Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is On

Forum Jump

All times are GMT +2. The time now is 06:00.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.
Copyright © 2009-2022 Beneamata.com
Football news Football transfer news Real Madrid news Chelsea FC news Inter Milan news Mario Balotelli Davide Santon Edin Dzeko Gonzalo Higuain Andrea Ranocchia
Bayern Munchen news Liverpool FC news FC Barcelona news Gareth Bale Manchester United news Yaya Toure Arsenal FC news Radamel Falcao Philippe Coutinho Mateo Kovacic