Beneamata - Inter Milan Forum
Sportske novosti

Go Back   Beneamata.com > Sport > Fudbal > Nacionalna takmičenja

Nacionalna takmičenja Ovdje možete razgovarati o selekcijama, njihovim takmičenjima itd.

Reply  
Thread Tools Display Modes
Old 02-07-2010   #526
Huska
Head coach
 
Huska's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Age: 34
Posts: 8,294
Send a message via MSN to Huska
Default

Magooooooooooooooo polufinaleeeeeeeeeeeeeeeeeee

kako sam sretan zbog urugvaja...jbg Ghana je imala svoje prilike nije ih iskoristila i zasluzeno idu kuci...

a u polufinalu uz sve simpatije prema Urugvaju ipak cu biti uz Weslya...mada necu biti razocaran i da Urugvaj prodje...ali volio bih vise nego ista da Sneijder uzme nagradu za najboljeg igraca svijeta ispred onog sebicnog pigmeja
Huska is offline   Reply With Quote
Old 02-07-2010   #527
LiGad
Assistant coach
 
LiGad's Avatar
 

Join Date: Sep 2009
Location: Mostar
Age: 32
Posts: 1,633
Send a message via MSN to LiGad
Default

Sta je onaj "pigmej" promasivao na ovim utakmicama ..nema smisla da on bude najbolji
__________________
Like I give a damn!
LiGad is offline   Reply With Quote
Old 02-07-2010   #528
Huska
Head coach
 
Huska's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Age: 34
Posts: 8,294
Send a message via MSN to Huska
Default

a nek u jednoj utakmici zabije jedan ili dva gola proglasit ce ga igracem prvenstva...ko kad svi svrsavaju na njega...

jer ovdje ako wesly bude najbolji grac prvenstva,a za sada jeste( 3 puta u 5 utakmica proglasen za igraca utakmice) onda je 90% njegova nagrada
Huska is offline   Reply With Quote
Old 02-07-2010   #529
ivan019
The Man
 
ivan019's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Srbija
Age: 34
Posts: 7,404
Send a message via MSN to ivan019
Default

onaj mensah je legenda, kad se natrtio znao sam da ce promasiti

realno sta ce gana u 1/2
__________________
NELLA GIOIA E NEL DOLORE,ADRIANO SEMPRE NOSTRO IMPERATORE!!!!
"Mozete da me volite,mozete da me mrzite ali ne mozete da me ignorisete!"
ivan019 is offline   Reply With Quote
Old 03-07-2010   #530
InteristaSA
Assistant coach
 
InteristaSA's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Sarajevo
Age: 35
Posts: 1,082
Default

Ma ko osvoji prvenstvo bice najbolji igrac na prvenstvu iz te ekipe..navijam za Wesley od pocetka SP...volio bi da on osvoji jer lijepo je vidjet Interistu na vrhu svijeta!!! jedini kandidat mu je Villa na kojeg sam igrao da ce biti najbolji strijelac i spanija prvak..cekam 100 Km tu..al opet ako Wesley osvoji nece mi biti zao..
__________________
InteristaSA is offline   Reply With Quote
Old 03-07-2010   #531
Forza_Grande Inter
First team
 
Forza_Grande Inter's Avatar
 

Join Date: Apr 2010
Location: RajvoSA
Posts: 384
Default

"Lopta nije smjela u gol"

Nakon šokantne četvrtfinalne utakmice između Urugvaja i Gane u kojoj su Urugvajci slavili nakon boljeg izvođenja jedanaesteraca, logično je bilo očekivati kako Ganci neće biti posebno raspoloženi za izjave dok će njihovi protivnici uz smiješak reći svoje mišljenje...

Napadač Ajaxa i velika zvijezda Urugvaja, Luis Suarez, pokazao je zavidne vratarske reflekse kada je u posljednjoj minuti drugog produžetka obranio loptu na gol crti: "Kada je lopta letjela u naš kazneni prostor samo sam u glavi imao kako lopta jednostavno ne smije u gol. Nisam posebno razmišljao kada je išla prema meni jer je bio jak udarac već sam refleksno obranio." Naravno, dok je izlazio s terena nije mu bilo svejedno: "Morao sam ostati vidjeti jesam li bezveze dobio crveni, ali je lopta udarila u prečku - bio sam neopisivo sretan."

Sretan je bio i kapetan momčadi i strijelac za 1:1 - Diego Forlan: "Ovo je fantastičan uspjeh i svi smo oduševljeni jer smo ušli u polufinale Svjetskog prvenstva; nitko to od nas nije očekivao uoči natjecanja. Naravno, kakvi bi bili sportaši da planiramo tu stati - već smo rekli da idemo do kraja i mogu reći kako nam plan čisto dobro polazi za nogama."

Malo je reći kako su igrači Gane bili razočarani, no John Mensah je "kapetanski" bio spreman na razgovor: "Što reći? Jedanaesterci su uvijek lutrija i mi smo ovoga puta izvukli deblji kraj; nema se tu što posebno mudrovati. Naravno da smo sada neopisivo žalosni i razočarani, no s vremenskim odmakom ćemo shvatiti kako smo ovdje napravili dobar rezultat i prikazali dobar nogomet."

Što je kapetan nakon utakmice rekao potpuno shrvanom Asamoahu Gyanu koji je u posljednjim sekundama produžetka propustio odvesti svoju momčad u povijesno polufinale: "Što bih mu rekao? Svaka mu čast što je uopće išao pucati taj penal jer zaista moram priznati kako ne znam puno ljudi koji bi imali hrabrosti tako nešto preuzeti na sebe. Dobro je puknuo, ali nije bilo sreće. Uostalom, zabio je penal dvije minute kasnije i jednako je zaslužan odnosno kriv za ovaj poraz kao i svi mi ostali".



Unatoč lijepim riječima svog kapetana - teško će Gyan večeras sklopiti oči...
Forza_Grande Inter is offline   Reply With Quote
Old 03-07-2010   #532
Il Mago
Head coach
 
Il Mago's Avatar
 

Join Date: Oct 2009
Location: Tuzla
Age: 36
Posts: 2,952
Send a message via MSN to Il Mago
Default

Quote:
Originally Posted by Huska View Post
Magooooooooooooooo polufinaleeeeeeeeeeeeeeeeeee

kako sam sretan zbog urugvaja...jbg Ghana je imala svoje prilike nije ih iskoristila i zasluzeno idu kuci...

a u polufinalu uz sve simpatije prema Urugvaju ipak cu biti uz Weslya...mada necu biti razocaran i da Urugvaj prodje...ali volio bih vise nego ista da Sneijder uzme nagradu za najboljeg igraca svijeta ispred onog sebicnog pigmeja
lagano...reko sam davno svojim da ce Urugvaj osvojit i bas su mi dragi i navijo sam za njih kako je Italija ispala,al sad bih mi bilo zao da Wes ispadne i ne uzme titulu najboljeg igraca SP-a jer to realno zasluzuje...kakogod u polufinalu nek pobijedi bolje,svakako ce mi bit drago......Vamos Celeste....Vamos Wes !
__________________

I'm getting better looking everyday. I can't wait for tomorrow.
When I get sad, I stop being sad and be awesome instead.
Il Mago is offline   Reply With Quote
Old 03-07-2010   #533
Balotelli#45
Spammer
 
Balotelli#45's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: The Planet :)
Posts: 5,881
Send a message via MSN to Balotelli#45
Default

ja sam jos na pocetku rekao da urugvaj osvaja Forza Celeste a dobro ne bih se bunio ni za Holandiju i Argentinu ali ipak urugvaj mi je najdrazi
Jebace ih Abreu
Balotelli#45 is offline   Reply With Quote
Old 03-07-2010   #534
Esquivel
Substitute
 
Esquivel's Avatar
 

Join Date: Apr 2010
Posts: 1,999
Default

Quote:
Originally Posted by Grujinho View Post
Brasiiiiiiiillll !!!!!!

Ajde nijemci ubijte boga u ovim argentincima...maradona zamišlja da je mourinho, igra neke psihološke igrice...drogeraš!

heheh,nemoj tako nek bude finale Holandija-Argentina,Sneijder vs Samuel,ove ostale ko sisa.hehhe
Esquivel is offline   Reply With Quote
Old 03-07-2010   #535
Nera
TM artifex
 
Nera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: everywhere and nowhere
Posts: 4,893
Default

Quote:
Originally Posted by Grujinho View Post
Brasiiiiiiiillll !!!!!!

Ajde nijemci ubijte boga u ovim argentincima...maradona zamišlja da je mourinho, igra neke psihološke igrice...drogeraš!
Nadam se i ja.

Kako je onaj Melo glup... Prvo fenomenalna asistencija za Robinha, i onda sve upropasti onim apsurdnim auto-golom, i onda onaj seljacki crveni... Uhh... dobar igrac, ali praznoglav.
Nera is offline   Reply With Quote
Old 03-07-2010   #536
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

kako kinezi sude, ja bi njih da sude sve utakmice
ma nije holandija pobjedila, nego sneijder, on samo i igra u holandiji
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 03-07-2010   #537
Il Mago
Head coach
 
Il Mago's Avatar
 

Join Date: Oct 2009
Location: Tuzla
Age: 36
Posts: 2,952
Send a message via MSN to Il Mago
Default

Sneijderu pripiisan i prvi go juce...sad je prvi na listi strijelaca,tj djeli prvo mjestoo...aaaaaa njemci poderite ovog narkomana molim vas !!!!!!!!
__________________

I'm getting better looking everyday. I can't wait for tomorrow.
When I get sad, I stop being sad and be awesome instead.
Il Mago is offline   Reply With Quote
Old 03-07-2010   #538
DenchiNL
Assistant coach
 
DenchiNL's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Eindhoven/Sarajevo
Posts: 1,620
Default

Quote:
Originally Posted by dera View Post
kako kinezi sude, ja bi njih da sude sve utakmice
ma nije holandija pobjedila, nego sneijder, on samo i igra u holandiji
i Robben

finale holandija njemačka
__________________
Football is only total if you win, a beautiful loss is still a loss, destroy egos, starting with yours, finish what you start, tears of joy are made of sweat, attack like lions every second, every minute, every game, break their hearts, steal their fans, black and blue are the colors of insanity!

http://www.beneamata.com/image.php?type=sigpic&userid=40&dateline=129129629  2

Magic by Dennis Bergkamp JM - Like a G6 Perché Io sono un Biscione e tu sei una ranocchia, la Ranocchia
DenchiNL is offline   Reply With Quote
Old 03-07-2010   #539
Il Mago
Head coach
 
Il Mago's Avatar
 

Join Date: Oct 2009
Location: Tuzla
Age: 36
Posts: 2,952
Send a message via MSN to Il Mago
Default

a kako mi je dragoooooo,bravo Maradona smraduuuuuu......idi dje povuci koju crtu idiote jedan,nije ovo za tebe.....Bravo Deutschland :c razzy:

4 komadaaaaaaaaaa idioteeeeeeee idi se drogiraj nije za tebe nista drugooooooooooo
__________________

I'm getting better looking everyday. I can't wait for tomorrow.
When I get sad, I stop being sad and be awesome instead.
Il Mago is offline   Reply With Quote
Old 03-07-2010   #540
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

PRAVDA ZADOVOLJENA!

Neka sada razmisli o onoj izjavi "vrijeme je da se mediji izvinu", lahko je neke tamo koreje pobjedjivati..

---------- Post added at 17:50 ---------- Previous post was at 17:49 ----------

denchi, ma kakav robben, sneijder je puno bitniji
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Reply
Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is On

Forum Jump

All times are GMT +2. The time now is 19:46.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.
Copyright © 2009-2022 Beneamata.com
Football news Football transfer news Real Madrid news Chelsea FC news Inter Milan news Mario Balotelli Davide Santon Edin Dzeko Gonzalo Higuain Andrea Ranocchia
Bayern Munchen news Liverpool FC news FC Barcelona news Gareth Bale Manchester United news Yaya Toure Arsenal FC news Radamel Falcao Philippe Coutinho Mateo Kovacic