Beneamata - Inter Milan Forum
Sportske novosti

Go Back   Beneamata.com > FC Internazionale Milano > Utakmice > Arhiva > 2010/2011 > Serie A

Serie A Razmjenjena mišljenja o taktici i sastavu za ligaške utakmice

Reply  
Thread Tools Display Modes
Old 11-03-2011   #31
Il Mago
Head coach
 
Il Mago's Avatar
 

Join Date: Oct 2009
Location: Tuzla
Age: 36
Posts: 2,952
Send a message via MSN to Il Mago
Default

ma ja ba najlakse je na Lea,a Pandev profula tri ciste sanse,Sneijder jednu kad je puco po sredini gola,Cordoba asistira za go protivnika,a onda i dobiva crveni...

slazem se da se nismo trebali onoliko povuc,ali kljuc u svemu veceras je bio da se pokusa doc do pobjede bez nekog posebnog napora jer nas ceka teska utakmica u LP.

Lucio se zalio od pocetka da nije sve ok,pa ga je Leo mijenjo radi Minhena,poslije je uso Materazzi radi Caracciola al eto...

Glavni krivac (moje misljenje) je Pandev,nakon njega Cordoba,pa onda Leo sa ovim ziheraskim pristupom na kraju...
__________________

I'm getting better looking everyday. I can't wait for tomorrow.
When I get sad, I stop being sad and be awesome instead.
Il Mago is offline   Reply With Quote
Old 11-03-2011   #32
adiK
Assistant coach
 
adiK's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Σαράγεβο, BA
Posts: 1,741
Send a message via MSN to adiK
Default

Quote:
Originally Posted by dera View Post
Poslao Rafa Leu SMS?
Moguce, bilo je diletantski, to jest licilo je na nesposobnjakovica.
__________________
"Da li Vama po đahkada na sabahu ćuna na pamet pada?"
adiK is offline   Reply With Quote
Old 11-03-2011   #33
Grujinho
Team star
 
Grujinho's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Domzale,Slovenia
Age: 33
Posts: 4,044
Default

Quote:
Originally Posted by nrzr_shp View Post
dobro daj me nemoj jebat "to se dobije sa utakmicama" frajer je igro prvi dio sezone skoro svaku utakmicu i zabio JEDAN gol... pa sjeti te se kolko je taj fulo... mrtvac
normalno...od januara je pandev malo igrao....a kad je igrao je ulazio sa klupe...u zadnje vrijeme se popravio, prošlu utakmicu i zabio...danas je dobro igrao, ulazio u šanse, ali fale mu minute da se opusti...

mada vi znate...vi bi doveli Kučku i Pjanića i time riješili sve probleme...pih
Grujinho is offline   Reply With Quote
Old 11-03-2011   #34
Guro
Head coach
 
Guro's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Podgorica
Age: 40
Posts: 1,608
Send a message via MSN to Guro
Default

posle onolikio proamsenih sansi je morala doci kazna....ali n e znam zasto se svi optostite od skudeta...???
jel znate koliko utakmica do kraja ima...jel znate da milan nije jos igrao sa barijem....a to iako izgleda da je dobijena utakmica, zasto ne bi moglo biti iznenadjenje??? milan ispao iz ls...podcijene barija i eto muke za njih...
i milan prije nas ima jos palerma...pa onda mi..pa fiorrentina...samp...roma...na kraju udine...sve su to teske utakmice..nije ni nama lako ali opet nam je laski raspored...ali ono to ce rijesiti prvenstvo, jeste derbi, ako tu izgubimo onda ce biti bas tesko...ali opet nista nije izgubljeno dok se matematicki ne pokaze tako...
__________________

~Helenio Herrera: "If you are first you are first. If you are second, you are nothing."
~Enzo Ferrari: "Aerodynamics are for people who can't build engines."
Guro is offline   Reply With Quote
Old 11-03-2011   #35
Il Mago
Head coach
 
Il Mago's Avatar
 

Join Date: Oct 2009
Location: Tuzla
Age: 36
Posts: 2,952
Send a message via MSN to Il Mago
Default

scudetto je izgubljen u proslom kolu kad se juve naguzio i skino gace milanu...
__________________

I'm getting better looking everyday. I can't wait for tomorrow.
When I get sad, I stop being sad and be awesome instead.
Il Mago is offline   Reply With Quote
Old 11-03-2011   #36
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Quote:
Originally Posted by Il Mago View Post
Pandev profula tri ciste sanse
Ciste? Ono ni Eto'o ne bi zabio . Golman im je bio za 10!
Quote:
Originally Posted by adiK View Post
Moguce, bilo je diletantski, to jest licilo je na nesposobnjakovica.
Dobro znas sta sam htio reci, nego, mici taj avatar, ovaj ti se ne vidi zadnjih par utakmica.
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 11-03-2011   #37
Forza_Grande Inter
First team
 
Forza_Grande Inter's Avatar
 

Join Date: Apr 2010
Location: RajvoSA
Posts: 384
Default

Quote:
Originally Posted by adiK View Post
Ne shvatam zasto neko ko ima najbolju ekipu u ligi protiv najgore zeli i ocekuje sacuvati (sa 5 odbrambenih od cega su dvojica pred penziju) rezultat 1:0?
to je bit svega, imali smo sve u nogama od igre do rezultata, ali onda strucnjak ubacuje Cordobu i Materrazija i ode sve u nepovrat, tacno sam znao da ce nas kazniti

i nemojte molim vas kriviti nijednog igraca, u najboljoj namjeri da pomogne niko nije kriv, ali sa kukavickom taktikom na kraju Leo je jedini krivac izmjena Kharja umjesto Pazzinia i Materazzi umjesto Nagatoma je nidje veze, neznam fkt sta je htio s tim i u koju je formaciju presao, cudio sam se i ni sad mi nije jasno...

@mago , ne treba se vaditi da smo proslo kolo izgubili scudetto, nismo proslo kolo vec ovo, jer upravo proslo kolo smo pobjedili i bili smo u igri dok pobjedjujemo, a ovo sami pali, sami se ubili..dakle, dok pobjedjujemo bez obzira na rezultate bilana u igri smo
Forza_Grande Inter is offline   Reply With Quote
Old 11-03-2011   #38
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Guro, da li zaista vjerujes u pobjedu u derbiju? Ja iskreno ne, ne sa ovom igrom, ovim takticarem.
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 11-03-2011   #39
nrzr_shp
Primavera
 
nrzr_shp's Avatar
 

Join Date: Feb 2011
Location: Zagreb
Posts: 252
Default

Quote:
Originally Posted by Forza_Grande Inter View Post
to je bit svega, imali smo sve u nogama od igre do rezultata, ali onda strucnjak ubacuje Cordobu i Materrazija i ode sve u nepovrat, tacno sam znao da ce nas kazniti

i nemojte molim vas kriviti nijednog igraca, u najboljoj namjeri da pomogne niko nije kriv, ali sa kukavickom taktikom na kraju Leo je jedini krivac izmjena Kharja umjesto Pazzinia i Materazzi umjesto Nagatoma je nidje veze, neznam fkt sta je htio s tim i u koju je formaciju presao, cudio sam se i ni sad mi nije jasno...

@mago , ne treba se vaditi da smo proslo kolo izgubili scudetto, nismo proslo kolo vec ovo, jer upravo proslo kolo smo pobjedili i bili smo u igri dok pobjedjujemo, a ovo sami pali, sami se ubili..dakle, dok pobjedjujemo bez obzira na rezultate bilana u igri smo
odmaro ga je sigurno za bayern
nrzr_shp is offline   Reply With Quote
Old 12-03-2011   #40
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Prenosim sta mi je Hulle rekao da napisem ovdje:

leo j ti cak noris mater i tebi i onom sto te zaposli..goni se u usrani bilan i budi koristan interu sa svojom taktikom i carobnim izmjenama
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 12-03-2011   #41
Il Mago
Head coach
 
Il Mago's Avatar
 

Join Date: Oct 2009
Location: Tuzla
Age: 36
Posts: 2,952
Send a message via MSN to Il Mago
Default

najiskrenije i od srca 90% vas preporucujem da pocnete navijat za Barcelonu...onako prijateljski savjet...

i da,Maicona mi je vise preko glave...obicna pizda u odbrani,koji god igrac krene on se samo naguzi a svaka lopta prolazi.Idi u Real molim te !
__________________

I'm getting better looking everyday. I can't wait for tomorrow.
When I get sad, I stop being sad and be awesome instead.
Il Mago is offline   Reply With Quote
Old 12-03-2011   #42
Guro
Head coach
 
Guro's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Podgorica
Age: 40
Posts: 1,608
Send a message via MSN to Guro
Default

a ako se ne varam...prosle godine pred celsi..ulazi muintari protiv catanie i pravi neki slican haos kao cordoba danas....a onda odosmo u london i izbacismo celsi...e ja se nadam da ce se i sad tako ponoviti
zalim za 2 boda svakako ali smo ih u prvom dijelu ispustili previse...i prvi dio ce nas kostati skudeta na kraju ako nista ne uradimo

---------- Post added at 23:06 ---------- Previous post was at 23:03 ----------

Quote:
Originally Posted by dera View Post
Guro, da li zaista vjerujes u pobjedu u derbiju? Ja iskreno ne, ne sa ovom igrom, ovim takticarem.
dera da ne vjerujem ne znam zasto bih onda navijao za bilo kgoa....vjerujem u svaku pobjedu,....vjerujem da mozemo dobiti derbi...vjerujem u skudeto...vjerujem da mozemo izbaciti bajerna....da ne vjerujem ne bih ni gledao ni navijao za intera ili bilo koji drugi tim...
u fudbalu je sve moguce...i ako sjutra bude 7bodova necu smatrati da je gotovo...jer nije...tek cu poceti da sumnjam ako pred derbi ostane 7, a mi ga ne dobijemo
__________________

~Helenio Herrera: "If you are first you are first. If you are second, you are nothing."
~Enzo Ferrari: "Aerodynamics are for people who can't build engines."
Guro is offline   Reply With Quote
Old 12-03-2011   #43
necainter
Assistant coach
 
necainter's Avatar
 

Join Date: Aug 2010
Age: 28
Posts: 1,671
Send a message via MSN to necainter
Default

guro,koliko toliko,svojim postom ucinio si da ja opet verujem u scudetto...samo nastavi tako xD
__________________
I kada gubis
Necu stati
T
ad' cu te voleti vise od sebe
E
h kada bi samo mogao znati
R
ado bih zivot dao za tebe

Nella Gioia E Nel Dolore Per L'Inter Eterno Amore!
necainter is offline   Reply With Quote
Old 12-03-2011   #44
Guro
Head coach
 
Guro's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Podgorica
Age: 40
Posts: 1,608
Send a message via MSN to Guro
Default

da...upravo na sky sad pricaju o ovome sto rekoh za proslu godinu...kako je inter izgubio 3-1 od catanie a onda dobio celsija...
__________________

~Helenio Herrera: "If you are first you are first. If you are second, you are nothing."
~Enzo Ferrari: "Aerodynamics are for people who can't build engines."
Guro is offline   Reply With Quote
Old 12-03-2011   #45
adiK
Assistant coach
 
adiK's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Σαράγεβο, BA
Posts: 1,741
Send a message via MSN to adiK
Default

Quote:
Originally Posted by dera View Post
Ciste? Ono ni Eto'o ne bi zabio . Golman im je bio za 10!

Dobro znas sta sam htio reci, nego, mici taj avatar, ovaj ti se ne vidi zadnjih par utakmica.
Necu
__________________
"Da li Vama po đahkada na sabahu ćuna na pamet pada?"
adiK is offline   Reply With Quote
Reply

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

All times are GMT +2. The time now is 07:09.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.
Copyright © 2009-2022 Beneamata.com
Football news Football transfer news Real Madrid news Chelsea FC news Inter Milan news Mario Balotelli Davide Santon Edin Dzeko Gonzalo Higuain Andrea Ranocchia
Bayern Munchen news Liverpool FC news FC Barcelona news Gareth Bale Manchester United news Yaya Toure Arsenal FC news Radamel Falcao Philippe Coutinho Mateo Kovacic