Beneamata - Inter Milan Forum
Sportske novosti

Go Back   Beneamata.com > FC Internazionale Milano > Utakmice > Arhiva > 2010/2011 > Serie A

Serie A Razmjenjena mišljenja o taktici i sastavu za ligaške utakmice

Reply  
Thread Tools Display Modes
Old 17-04-2011   #16
MirzA
Banned
 

Join Date: Apr 2011
Posts: 8
Default

Quote:
Originally Posted by Quaresma#7 View Post
Leonardo je napravio više štete u te 4 utakmice nego Benitez u pola sezone.
Ayde ne lupetaj da ti Lea nije bilo nebi ni imao sansu da sanjas o nekom Scudettu!!
MirzA is offline   Reply With Quote
Old 17-04-2011   #17
Huska
Head coach
 
Huska's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Age: 34
Posts: 8,294
Send a message via MSN to Huska
Default

Quote:
Originally Posted by MirzA View Post
Ayde ne lupetaj da ti Lea nije bilo nebi ni imao sansu da sanjas o nekom Scudettu!!
i sta sad ako je on kao stvorio sanse za osvajanje ako ga nije osvojio...boli me briga sto je on obarao glupe rekorde Capella kada nije znao pobijediti u kljucnim utakmicama...

jednostavno covjek je toliko toga loseg napravio, tako nas je unistio u ovih nekoliko utakmica da se netko vec i jedva sjeca da smo mi osvojili tripletu...da kazes nekome tko ne zna da je ova ekipa osvojila 5 trofeja u prosloj godini rekao bi da si lud... opet nas je spustio na onde grane gdje smo bili i prije Mancia...ne kazem da je on sam za sve kriv ima tu i onaj prvi konjina, ali ni ovaj nije nista bolji...cak je za mene jos gori, jer imao je sve igrace na raspolaganju i dobio 4-5 pojacanja i opet sramotio cijeli klub u svim takmicenjima...
Huska is offline   Reply With Quote
Old 17-04-2011   #18
Moca93
Team star
 
Moca93's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Crepaja...Srbija....
Age: 30
Posts: 4,013
Send a message via MSN to Moca93
Default

ja kad sam govorio vi ste se smejali . Mi smo one utakmice dobijali na inat,da dokazemo italiji da nismo zaspali. I onda se sve to istrosilo i kraj..... Leo nikad nije bio kvalitet za inter i nikada nece ni biti,a vi sto ste se zanosili eto vam sad...Nije da se nasladjujem samo govorim moje misljenje ...
__________________

GRAZIE
JOSE!

кој не скокне ова ale ale Горан !!!!!
Moca93 is offline   Reply With Quote
Old 17-04-2011   #19
MirzA
Banned
 

Join Date: Apr 2011
Posts: 8
Default

Ja vidim i znao sam da nema kapacitet za Inter al mora se brate cijeniti sta je uradio za Inter od kad je preuzeo..da nije bilo onog niza od 10 utakmica 8 pobjeda sad bi se mi borili za ligu uefa a ne Scudetto kojeg vise nema..nazalost..Leo je nasao na zasicene igrace koje nemoze motivisati ni Mourinho vise i zbog toga treba ih proslijediti dalje i dovesti igrace koji ce igrati svaku tekmu za Inter srcem a ne da igra dobro kad se probudi kad je suncan dan kao tipa Maicon itd!!Ja Leu nista nemogu reci sjetite se samo 13 mjesta i sjetite se onda borbe za scudetto..Leo je imao veliku ulogu u tome i to se mora postovati!!bar ja postujem!!
MirzA is offline   Reply With Quote
Old 17-04-2011   #20
Quaresma#7
Assistant coach
 
Quaresma#7's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Ljubljana, Slovenija
Posts: 7,258
Default

Quote:
Originally Posted by MirzA View Post
Ayde ne lupetaj da ti Lea nije bilo nebi ni imao sansu da sanjas o nekom Scudettu!!
Jakog mi sanjanja scudetta. Trajalo je i ne cela 4 meseca. Kao što Huska reče more si on onaj rekord svoj negde zabiti.... Mnogi su scudettto sanjali i kad je bio još Rafa na klupi pre odlazka. Ja verujem da se nama to u CL sa Rafom protiv Schalkeja nebi dogodilo, previše je on izkusan trener da bi nešto ovako doživio. Leonarda rešava samo to što je godinama u Milanu i pozna sve naše igrače i svi su prijatelji sa njim. Ali nama ne treba prijatelj igračima na treningu nego trener koji ima avtoritet (ala Hiddink, Mourinho, Cappelo, Van Gall....) i koji zna postaviti pravi tim za utakmicu i da zna svak igrač na terenu koji mu je zadatak, a kod Leonarda još toga nisam vidio. Leonardo je dobar čovek, super motivator, odličan scout..... ali trener za Inter (aktualni svetski prvak) jednostavno nije i to mislim da je sada svima več jasno.
__________________

Quaresma#7 is offline   Reply With Quote
Reply
Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

All times are GMT +2. The time now is 23:40.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.
Copyright © 2009-2022 Beneamata.com
Football news Football transfer news Real Madrid news Chelsea FC news Inter Milan news Mario Balotelli Davide Santon Edin Dzeko Gonzalo Higuain Andrea Ranocchia
Bayern Munchen news Liverpool FC news FC Barcelona news Gareth Bale Manchester United news Yaya Toure Arsenal FC news Radamel Falcao Philippe Coutinho Mateo Kovacic