Beneamata - Inter Milan Forum
Sportske novosti

Go Back   Beneamata.com > FC Internazionale Milano > Utakmice > Arhiva > 2012/13 > Serie A

Serie A Razmjenjena mišljenja o taktici i sastavu za ligaške utakmice

Reply  
Thread Tools Display Modes
Old 20-01-2013   #1
hulle
Head coach
 
hulle's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno City
Age: 38
Posts: 9,193
Send a message via MSN to hulle
Default Roma v Inter



Stadio Olimpico 20:45


Pozvani

1 Samir Handanovic,27 Vid Belec, 77 Raffaele Di Gennaro;


4 Javier Zanetti, 6 Matias Silvestre, 23 Andrea Ranocchia, 26 Cristian Chivu, 31 Alvaro Pereira, 33 Ibrahima Mbaye, 40 Juan Jesus, 42 Jonathan, 44 Matteo Bianchetti, 55 Yuto Nagatomo;


14 Fredy Guarin, 16 Gabi Mudingayi, 17 MacDonald Mariga, 19 Esteban Cambiasso, 20 Joel Obi, 21 Walter Gargano, 24 Marco Benassi, 41 Alfred Duncan;

8 Rodrigo Palacio, 18 Tommaso Rocchi, 88 Marko Livaja, 82 Daniel Bessa.






Strama je izjavio da ce ovo biti sjajna utakmica jer obe ekipe forsiraju napadacku igru MOGO BI SE OVAJ I POLITIKOM BAVIT


Igrac na kojeg treba obratiti posebnu paznju je Rocchi jer ipak on ce biti posebno nalozen na Romu

Sto se tice statistike na SO, Roma je pobjedila 37 puta, mi smo dobili 29 dok je 22 puta bilo nerijeseno.
__________________
Rolando Jorge Pires da Fonseca

Last edited by hulle; 20-01-2013 at 12:34.
hulle is offline   Reply With Quote
Old 20-01-2013   #2
Biscione
First team
 
Biscione's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Zavidovići
Age: 32
Posts: 2,776
Default

Startinih 11:
Roma: 13 Goicoechea; 23 Piris, 3 Marquinhos, 5 Castan, 42 Balzaretti; 4 Bradley, 16 De Rossi, 48 Florenzi; 8 Lamela, 9 Osvaldo, 10 Totti.

Inter: 1 Handanovic; 23 Ranocchia, 26 Chivu, 40 Juan Jesus; 55 Nagatomo, 4 Zanetti, 21 Gargano, 31 Pereira; 14 Guarin; 8 Palacio, 88 Livaja.

Bez Cassana i Milita u napadu i sa ovim destruktivcima u vezi jedino se možemo nadati da ćemo odbranit 0-0, jedini od kojih nešto možemo očekivat u fazi napada su Guarin i Palacio ali teško će išta oni sami uradit. Ja ne znam zbog čega Strama najavljuje dobar, napadački meč, jedino od Rome možemo očekivati prilike. Ja se ipak, kao i uvijek, nadam pobijedi i golovima ako ništa u Rome je gora odbrana nego u nas (ovakav) napad.
Biscione is offline   Reply With Quote
Old 20-01-2013   #3
hulle
Head coach
 
hulle's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno City
Age: 38
Posts: 9,193
Send a message via MSN to hulle
Default



Rocchi na klupi OMG!!!

---------- Post added at 21:43 ---------- Previous post was at 20:46 ----------

Skoro citavo poluvrijeme se nista nije desavalo i onda smo u zadnjih 5-10min krenuli malo naprijed i uspjeli zabit gol. (Povratna lopta Guarina za Palacia)

Prvo je Livaja iz jedne teske situacije pogodio stativu, a kasnije je bila i jedna guzva u 16 al se Chivu nije uspio snaci.

Na nasu srecu Roma isto igra dosta lose, pala su dva gola a golmani kao da nisu ni postojiali jer nisu imali intervencija (odbrana).
Ovo suteva sto je bilo islo je sve pored gola, kako nasi tako i njihovi...

Sto se tice penala..hmmm i jest i nije....Rano je neoprezno startovo, Bradley spretno pao i et....

---------- Post added at 22:46 ---------- Previous post was at 21:45 ----------

Slicno kao i u prvom dijelu...puuuuno gresaka na obje strane, malo pravih prilika, istina ovaj put je Handa ipak morao par puta da intervenise al et...
Takodjer bilo je dosta kartona 9 i neobicno puno zaledja 13 (ofsajda )

1-1

Izgleda da se obe ekipe cuvaju za kup
__________________
Rolando Jorge Pires da Fonseca
hulle is offline   Reply With Quote
Old 21-01-2013   #4
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Nisam gledao utakmicu, izgleda da nisam puno ni propustio .
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 21-01-2013   #5
hulle
Head coach
 
hulle's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno City
Age: 38
Posts: 9,193
Send a message via MSN to hulle
Default

izgleda da sam samo ja gledao hahahahha
__________________
Rolando Jorge Pires da Fonseca
hulle is offline   Reply With Quote
Old 21-01-2013   #6
Biscione
First team
 
Biscione's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Zavidovići
Age: 32
Posts: 2,776
Default

Quote:
Originally Posted by hulle View Post
izgleda da sam samo ja gledao hahahahha
Gledao sam ja prvo poluvrijeme i početak drugog i onda sam izgubio streamove al ajd nisam izgleda mnogo propustio. Ja sam prezadovoljan rezultatom jer s ovom ekipom nije moglo bolje. Svaka čast Strami čovjek iz ove prosječne ekipe izvlači maksimum. I mi navijači se trebamo promijeniti i smanjiti očekivanja, ja bih bio zadovoljan 2. mjestom. Guarin je prava zvijer u zadnjih 5-6 utakmica (otkako je dobio veću slobodu). Davno sam ja rekao da njemu treba dati pune ovlasti u napadu, pogotovo sad kad nemamo nijednog kreativca u vezi, još kad bi popravio pas igru (viziju ima ali mu fali realizacija dodavanja) bio bi najbolji vezni na svijetu
Biscione is offline   Reply With Quote
Old 21-01-2013   #7
adiK
Assistant coach
 
adiK's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Σαράγεβο, BA
Posts: 1,741
Send a message via MSN to adiK
Default

Niste puno propustili, iako sam iznenadjen da nismo rastavljeni na komade od Rome, s obzirom na igracki kadar, bolje nije moglo. Roma losa, falio im je Pjanic, da je Osvaldo bio malo vise koncentrisan, mogli su nas i dobit.

S druge strane Inter bez pola ionako istrosene ekipe solidan, Livaja fino odigrao, imao dobru sansu koja je plod samo njegovog individualnog kvaliteta (kao i gol Palacija sto je plod Fredyjevog kvaliteta).

Penal nepostojeci, opravdanje jedino pritisak domace publike, ali s Orsatom nista nije sigurno...

Sta jos reci, koju posluku porati, pojma nemam, osim da ovako ne moze, otisao nam je i najvredniji igrac za buhtlu i dva pereca, "kupili" smo Rocchija koji je u dvije utakmice triput pipnuo loptu, ali da ne duljim, nista puno nije propustio onaj ko nije gledao utakmicu (osim nevjerovatne kolicine losih pasova s obje strane).

Dobro je sto se Obi vratio sinoc, iako skroz van svoje pozicije, dobili smo na sirini, u srijedu opet utakmica s Romom, ne ocekujem revoluciju, cini mi se samo Alvarez se vraca od povrijedjenih.
__________________
"Da li Vama po đahkada na sabahu ćuna na pamet pada?"
adiK is offline   Reply With Quote
Reply
Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

All times are GMT +2. The time now is 18:04.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.
Copyright © 2009-2022 Beneamata.com
Football news Football transfer news Real Madrid news Chelsea FC news Inter Milan news Mario Balotelli Davide Santon Edin Dzeko Gonzalo Higuain Andrea Ranocchia
Bayern Munchen news Liverpool FC news FC Barcelona news Gareth Bale Manchester United news Yaya Toure Arsenal FC news Radamel Falcao Philippe Coutinho Mateo Kovacic