Beneamata - Inter Milan Forum
Sportske novosti

Go Back   Beneamata.com > FC Internazionale Milano > Utakmice > Arhiva > 2015/16 > Serie A

Serie A Razmjenjena mišljenja o taktici i sastavu za ligaške utakmice

Reply  
Thread Tools Display Modes
Old 01-02-2016   #16
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Kada taj Shaqiri napravi nešto više od Perke spominji ga, do tada nemoj kao ni Kovačića . Eder je bio sasvim solidan nočas, za razliku od Jovete i Ljaje koji se vidjeli nisu.
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 01-02-2016   #17
Sile87
First team
 
Sile87's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Helsingborg,Sverige
Posts: 2,718
Default

Igra 20 puta bolje od Perisica, gledao sam Stouk u vise navrata, na kraju krajeva od Perisica zaista nije tesko biti bolji, toliko je los da bi ja bolje od njega igrao.
Sile87 is offline   Reply With Quote
Old 01-02-2016   #18
Moca93
Team star
 
Moca93's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Crepaja...Srbija....
Age: 30
Posts: 4,013
Send a message via MSN to Moca93
Default

Da je Sacir dobijao sansu ko ovaj panj pa mogli bi i da pricamo nesto o ucinku i poredjenju. A kao drugo cisto sumnjam da je i do Perisica to sto lose igra,nego je do ovog kvazi trenera...oterati idiota,ako hoce da bude sportski direktor nek ostane na toj funkciji za trenera nije
__________________

GRAZIE
JOSE!

кој не скокне ова ale ale Горан !!!!!
Moca93 is offline   Reply With Quote
Old 01-02-2016   #19
Sile87
First team
 
Sile87's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Helsingborg,Sverige
Posts: 2,718
Default

Daj tabelu Dera.

---------- Post added at 23:06 ---------- Previous post was at 23:04 ----------

Ma ni to Moco, daleko mu lepa kuca od Intera, poglej Mihe, dobijo covek 3 igraca, na onaj raspali bilan i bolje ce od Mancinija zavrsiti koji je skuco 150 mil.
Sile87 is offline   Reply With Quote
Old 01-02-2016   #20
Moca93
Team star
 
Moca93's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Crepaja...Srbija....
Age: 30
Posts: 4,013
Send a message via MSN to Moca93
Default

Ma cekaj Sile,razigrace se Melo pa ces da vidis
__________________

GRAZIE
JOSE!

кој не скокне ова ale ale Горан !!!!!
Moca93 is offline   Reply With Quote
Old 01-02-2016   #21
Sile87
First team
 
Sile87's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Helsingborg,Sverige
Posts: 2,718
Default

Vec se razigrao, zar nisi video onu asistenciju Morati u kupu... hahahahahaha

---------- Post added at 23:10 ---------- Previous post was at 23:10 ----------

A win would help the team find more confidence and calm, but at the end of the day it is still worth only three points.

---------- Post added at 23:12 ---------- Previous post was at 23:10 ----------

Covek koji ovo izjavi za milanski derbi, za mene nema sta da trazi na klupi Intera, da su Josea ovo pitali sve mislim da bi rekao da je to samo utakmica koja donosi 3 boda i nista vise... pakuj kofere.

---------- Post added at 23:13 ---------- Previous post was at 23:12 ----------

Gde je tabela dera?

---------- Post added at 23:22 ---------- Previous post was at 23:13 ----------

Ode nam dera, tipican dera, kad nema argumenata povlaci se ili banuje za gluposti, mene banovao na nedelju dana jer sam rekao za Mancinija da je retard glupi, a njemu da nema pojma kao i Mancini, kako sam se ismejao kad je za ovo drugo napisao vredjanje drugog clana foruma... hahahahaahahahah, a on je sebi isti ban na nedelju dana dao kad je mene nazvao pickom, toliko o subjektivnosti derinoj, cim je video da je Mancini zasrao veceras najstrasnije povukao se...

---------- Post added at 23:31 ---------- Previous post was at 23:22 ----------

Inter coach Roberto Mancini spoke about the derby defeat by AC Milan at the microphones of Premium Sports: "Certainly the results are not good and we did some very good races. Congratulations to them that they have won but not the right result. grant too, we must work to escape this situation. Expulsion? I did not say anything offensive, but they are so, particular, susceptible "

"I really do not know what to say about the episode, we lost 3 to 0, we played a good game, there was an expulsion in the first half that was not given. I would understand if the rules are the same for everyone, the ' referee was a disaster and his team. We had a good race and I can not say that we have forfeited, and after the penalty we had a fall and ended the game. "


Koji pajser moras biti pa ovako nesto reci, kao da su ljudi coravi, kakav crni penal, niti jedan nije bio penal iako je jedan poklonjen.

---------- Post added at 23:32 ---------- Previous post was at 23:31 ----------

Roberto Mancini insisted Inter “did not deserve” a 3-0 defeat to Milan and “maybe the referee doesn’t know the rules.”

Ova ti je Njegoseva, trebalo je biti 5-0

---------- Post added 01-02-2016 at 00:25 ---------- Previous post was 31-01-2016 at 23:32 ----------

Jos jednu cinjenicu da nezaboravim a koja takodje pokazuje koliko je pogubljen Mancini i koliko ustvari luta, coveku je svaku drugu utakmicu neko drugi kapiten, a veceras je to bio JJ pored Hande, nigde veze, proslo je malo vise od pola sezone a kapitensku traku je nosilo pola tima vec, smejurija od trenera je Mancini.
Sile87 is offline   Reply With Quote
Old 01-02-2016   #22
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Dera se povukao jer mora da ustane rano za razliku od nekih. Već sam odgovorio na sva pitanja, samo se ponavljaš tako da nemam namjeru spamati kao ti.
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 01-02-2016   #23
Moca93
Team star
 
Moca93's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Crepaja...Srbija....
Age: 30
Posts: 4,013
Send a message via MSN to Moca93
Default

Da imas odgovor spamao bi ti do prekosutra,nismo od juce na forumu
__________________

GRAZIE
JOSE!

кој не скокне ова ale ale Горан !!!!!
Moca93 is offline   Reply With Quote
Old 01-02-2016   #24
Quaresma#7
Assistant coach
 
Quaresma#7's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Ljubljana, Slovenija
Posts: 7,258
Default

I to mi nerazumljivo... kako more biti JJ kapiten izpred Handanovića, Mirande ili koga treceg?
__________________

Quaresma#7 is offline   Reply With Quote
Old 01-02-2016   #25
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

JJ je bio sasvim solidan, Handa je htio da ide da je mogao naći koga, Miranda tek došao, sasvim normalna selekcija kapitena.

Moca, pametniji popušta .
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 01-02-2016   #26
Sile87
First team
 
Sile87's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Helsingborg,Sverige
Posts: 2,718
Default

Joj dera pusti me folova svojih Handanovic hteo otici a nije ga niko hteo, cudno, jednog od 3 najbolja golmana u evropi nece niko... mani se dera, cuj Miranda tek dosao pa nemoze biti kapiten.
Sile87 is offline   Reply With Quote
Old 01-02-2016   #27
Moca93
Team star
 
Moca93's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Crepaja...Srbija....
Age: 30
Posts: 4,013
Send a message via MSN to Moca93
Default

Realno i meni je glupo da Miranda bude kapiten,ali Handanovic je i tekako zavrsio da bude kapiten pre JJ i Ikardija
__________________

GRAZIE
JOSE!

кој не скокне ова ale ale Горан !!!!!
Moca93 is offline   Reply With Quote
Old 02-02-2016   #28
Sile87
First team
 
Sile87's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Helsingborg,Sverige
Posts: 2,718
Default

"Thohir non contento"
Moratti: “I am disappointed”
Front Pages: Mancini alone against everyone
Gazzetta della Sport: Mancio are you there? Undecided, irascible and irritable: 20 different line-ups in 22 rounds. After the red card in the derby, he gets a one-match ban.

Tuttosport: Mancini at Inter is now alone against everyone. He has split with the team , the club has him under the cosh. Champions League or goodbye.

---------- Post added at 11:14 ---------- Previous post was at 11:12 ----------

Posle blamiranja u ovom derbiju jasno je kao dan da su Manciniju dani u Interu odbrojani, osim ako naravno nesto drasticno ne promeni sto i ne deluje tako lako u ovom trenutku.

---------- Post added at 11:19 ---------- Previous post was at 11:14 ----------

Na sastanku izmedju Ausilija i Mancinija posle derbija po pisanju calciomercata, Ausilio je zamerio Manciniju zbog cega ne koristi vise mladog Gnoukouria kome Melo zatvara prostor, Ausilio je takodje odbio sve ponude za pozajmicu mladog igraca, od kojih je ona od Genoe bila najkonkretnija, kako bi ga ostavio u Interu.
Sile87 is offline   Reply With Quote
Old 02-02-2016   #29
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Na kraju decembra svi ga dizali u nebesa, na kraju januara svi ga pljuju, da nije smiješno bilo bi žalosno. Na osnovu samo jednog lošeg mjeseca. Uostalom, 3. pozicija nije daleko I još uvijek je u igri, a ako je izbori ne može mu se prigovoriti. On ostaje do kraja godine kako god.
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 02-02-2016   #30
Quaresma#7
Assistant coach
 
Quaresma#7's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Ljubljana, Slovenija
Posts: 7,258
Default

Jebiga dera evidentno da mu stvari bjeze iz ruku... mislim da nece on docekati kraj sezone u Interu. Jednostavno se previse izmislja.
__________________

Quaresma#7 is offline   Reply With Quote
Reply
Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

All times are GMT +2. The time now is 11:50.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.
Copyright © 2009-2022 Beneamata.com
Football news Football transfer news Real Madrid news Chelsea FC news Inter Milan news Mario Balotelli Davide Santon Edin Dzeko Gonzalo Higuain Andrea Ranocchia
Bayern Munchen news Liverpool FC news FC Barcelona news Gareth Bale Manchester United news Yaya Toure Arsenal FC news Radamel Falcao Philippe Coutinho Mateo Kovacic