Beneamata - Inter Milan Forum
Sportske novosti

Go Back   Beneamata.com > FC Internazionale Milano > Igrači i uprava > Bivši

Bivši Bivši fudbaleri i uposlenici Intera

Reply  
Thread Tools Display Modes
Old 19-02-2014   #1381
Sile87
First team
 
Sile87's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Helsingborg,Sverige
Posts: 2,718
Default

Moze se on stesati i doterati liniju,al mozak nece nikad,steta velika.Miha je govorio dok je bio u Interu Adrianu,covece populran si,imas brdo para,radis posao koji volis i zivis u Milanu al nije vredelo.Definitivno igrac kojeg nikad necu prezaliti,mbogo mi je krivo sto nije ostao i napravio veliku karijeru kod nas.Imao be fenomenalne karakteristike,jak kao bik,ubijao je levicom kao iz topa,dribling,tehnika,brzina...ma sve,al jbg...
Sile87 is offline   Reply With Quote
Old 25-02-2014   #1382
ajdin
Team star
 
ajdin's Avatar
 

Join Date: May 2010
Location: Sarajevo
Age: 33
Posts: 4,537
Send a message via MSN to ajdin
Default

__________________


''UN UOMO E PIU GRANDE DI TUTTI'' 'IL CAPITANO
ajdin is offline   Reply With Quote
Old 17-03-2014   #1383
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Da li ste znali?

Adriano je odrastao u jednom od najsiromašnijih djelova Brazila. Kao šestogodišnjak dok je šetao sa ocem zalutali metak ga je pogodio i tada su doktori prognozirali da neće moći dovoljno razviti intelektualne sposobnosti on je postao jedan od najboljih napadača svoga vremena.
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 18-03-2014   #1384
Biscione
First team
 
Biscione's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Zavidovići
Age: 32
Posts: 2,776
Default

Quote:
Originally Posted by dera View Post
...zalutali metak ga je pogodio i tada su doktori prognozirali da neće moći dovoljno razviti intelektualne sposobnosti...
To je znači razlog zašto on i sad ne zabija za Inter, ostavio je taj metak uticaja na njegovu glavu .
__________________
"It'll be born here and it'll always be a team of great talent. On this splendid night, its colors will be given, the black and blue with a golden background of stars. It'll be called Internazionale, because we are brothers of the world."
Biscione is offline   Reply With Quote
Old 18-03-2014   #1385
ajdin
Team star
 
ajdin's Avatar
 

Join Date: May 2010
Location: Sarajevo
Age: 33
Posts: 4,537
Send a message via MSN to ajdin
Default

opet mjesate kasike i viljuske
__________________


''UN UOMO E PIU GRANDE DI TUTTI'' 'IL CAPITANO
ajdin is offline   Reply With Quote
Old 02-04-2014   #1386
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Kada se sjetim da je @hulle krivio Mancinija zbog loše igre .


ADRIANO>>> U Interu sam svako jutro mamuran spavao u klupskoj ordinaciji
"NE POSTOJI svota novca koja bi bila važnija od mog povratka kući", rekao je napadač Adriano u razgovoru za reviju R7. U iskrenom razgovoru prepričao je koliko mu je u Italiji bilo teško te naglasio kako se konačno ostavio alkohola.
Nešto više od pola godine od povratka u Brazil, Adriano Leite Ribeiro pričao je o problemima koji su ga mučili dok je igrao u Italiji. Sad se preporodio, na Maracani mu skandiraju, a zahvaljujući igri i golovima ponovno je došao u krug reprezentacije. Povratak u Brazil vidi kao najbolju odluku u karijeri, te ne žali što danas manje zarađuje.
"Nakon smrti oca pao sam u depresiju kojoj je jedini lijek bio alkohol. Bio sam radostan samo dok pijem i nisam prestajao nikad. Izlazio sam svake večeri i konzumirao šta god bi mi se serviralo, vino, viski, pivo...puno piva", počeo je prepričavati Adriano.
"Ljudi misle da je bila ludost odustati od milijunskog ugovora, no ne postoje novci koji mogu nadoknaditi vrijeme s obitelji. Odrekao sam se puno novca, no kupio sam radost", dodao je Adriano, koji je sreću pronašao vrativši se majci i bliskim prijateljima.
Tad je otkrio pojedinosti o tome kako su na sve gledali suigrači i trener Roberto Mancini.
"Svaki dan dolazio sam na trening pijan. Nisam spavao od straha da ne prespavam trening, ali tad nisam bio u stanju trenirati. Slali su me u klupsku ordinaciju spavati, a novinarima su govorili kako imam problema s mišićem. Kasnije sam počeo ulaziti u konflikte s trenerom Mancinijem, situacija je postala netrpeljiva.
Otišao je na posudbu u Sao Paulo, međutim niti to nije pomoglo.
"Vjerovao sam da sam riješio svoje probleme, no ubrzo sam opet bio onaj od ranije. Nisam se imao kome povjeriti, bio sam sasvim sam, bez ikoga, tako sam ponovno počeo piti", nastavio je Adriano, kojemu nije pomogla niti promjena trenera.
"Odlučio sam se vratiti zbog Mourinha, no niti to nije bilo dovoljno. Ponovno sam pohodio tulume, jedino do čega mi je bilo stalo bile su žene i alkohol".
Tad je i tolerantni predsjednik Intera Massimo Moratti izgubio strpljenje.
"Klub nije želio više sve to tolerirati i prestali su vjerovati da ću se vratiti u formu. Žao mi je zbog Mourinha, koji se posvađao s nekim čelnicima jer me želio zadržati", završio je Adriano.
Šest mjeseci nakon odlaska iz Italije djeluje veoma sretno, a to pokazuje izvedbama na travnjaku. Izbornik Brazila Carlos Dunga najozbiljnije računa na njega za SP u Južnoj Africi.
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 12-04-2014   #1387
edo
Allievi
 

Join Date: Aug 2011
Location: Tuzla
Age: 37
Posts: 162
Default

Atletico raskino ugovor sa Adrianom nije se pojavio dva dana na treningu
edo is offline   Reply With Quote
Old 12-04-2014   #1388
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Postigao je gol na prošloj utakmici, šta hoće više .
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 12-04-2014   #1389
Quaresma#7
Assistant coach
 
Quaresma#7's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Ljubljana, Slovenija
Posts: 7,258
Default

Idiot. Toliko dobar igrac je bio nekad, a onda si je svu karieru zafurao i jos uvek sere i bruka se.
__________________

Quaresma#7 is offline   Reply With Quote
Old 12-04-2014   #1390
ajdin
Team star
 
ajdin's Avatar
 

Join Date: May 2010
Location: Sarajevo
Age: 33
Posts: 4,537
Send a message via MSN to ajdin
Default

ne seri q !!
__________________


''UN UOMO E PIU GRANDE DI TUTTI'' 'IL CAPITANO
ajdin is offline   Reply With Quote
Old 12-04-2014   #1391
Quaresma#7
Assistant coach
 
Quaresma#7's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Ljubljana, Slovenija
Posts: 7,258
Default

Nista ne serem. Toliko prilika je dobio i uvek se izneverio klubovima... Zabave, alkohol, nedolazenje na treninzima, slaba fizicka sprema itd...svaki mesec se predomislja pa bi igrao pa bi se povukao. Covek sam ne zna sta zeli u zivotu i od fudbala.

Uvek mi je bio drag i tezko mi je bilo kad je otisao iz Intera i uvek sam se nadao da ce jednog dana doci sebi ali uvek zabrlja na kraju i zbog toga mi vec polako ide na zivce.
__________________

Quaresma#7 is offline   Reply With Quote
Old 12-04-2014   #1392
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Ma laže, trebaju mu pare za novi party, dobije nekih 100k i da otkaz .
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 12-04-2014   #1393
ajdin
Team star
 
ajdin's Avatar
 

Join Date: May 2010
Location: Sarajevo
Age: 33
Posts: 4,537
Send a message via MSN to ajdin
Default

ma seres q
__________________


''UN UOMO E PIU GRANDE DI TUTTI'' 'IL CAPITANO
ajdin is offline   Reply With Quote
Old 24-07-2014   #1394
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Adriano Leite Ribeiro ili jednostavnije "Emperor" je dobio zanimjivu ponudu za povratak u Italiju.
Nakon sto je raskinuo suradnju sa Atletico Paranenseom, bivsi Interista je dobio ponudu iz talijanske Serie D, od Terracina.
Njegov agent razmatra sve mogucnosti za njegov novi ugovor, te je tesko zamisliti da ce zavrsiti u 4. razini talijanskog nogometa.

Budale .
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 24-07-2014   #1395
Biscione
First team
 
Biscione's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Zavidovići
Age: 32
Posts: 2,776
Default

Nek ga Sarajevo dovede, mislim da bi mu odgovarala BH premier liga, a tek kad proba domaće rakije i ćevapa
__________________
"It'll be born here and it'll always be a team of great talent. On this splendid night, its colors will be given, the black and blue with a golden background of stars. It'll be called Internazionale, because we are brothers of the world."
Biscione is offline   Reply With Quote
Reply

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is On

Forum Jump

All times are GMT +2. The time now is 15:35.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.
Copyright © 2009-2022 Beneamata.com
Football news Football transfer news Real Madrid news Chelsea FC news Inter Milan news Mario Balotelli Davide Santon Edin Dzeko Gonzalo Higuain Andrea Ranocchia
Bayern Munchen news Liverpool FC news FC Barcelona news Gareth Bale Manchester United news Yaya Toure Arsenal FC news Radamel Falcao Philippe Coutinho Mateo Kovacic