Beneamata - Inter Milan Forum
Sportske novosti

Go Back   Beneamata.com > FC Internazionale Milano > Utakmice > Arhiva > 2011/12 > Serie A

Serie A Razmjenjena mišljenja o taktici i sastavu za ligaške utakmice

Reply  
Thread Tools Display Modes
Old 12-04-2012   #1
Esquivel
Substitute
 
Esquivel's Avatar
 

Join Date: Apr 2010
Posts: 1,999
Default Udinese - Inter

vs.

14/04/2012/ 20:45

Kod nas nema povredjenih Maicona i Sneijdera, kao i suspendovanog Samuela.

Udinese ce biti lisen usluga Baste, Benatia, Badua, Isle, Battocchionia, Fabbrinia, Floro Floresa.
Esquivel is offline   Reply With Quote
Old 12-04-2012   #2
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Mislim da imamo sanse u ovoj utakmici iz prostog razloga sto nama ne daju golove oni od kojih se najvise ocekuje, evo prosla utakmica za primjer, nije ga zabio Destro nego onaj drugi. Di Natale je ikona kluba, tako da sam ocekivao Floro Floresa kao strijelca, posto ga nema, imamo sansu .
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 13-04-2012   #3
ajdin
Team star
 
ajdin's Avatar
 

Join Date: May 2010
Location: Sarajevo
Age: 33
Posts: 4,537
Send a message via MSN to ajdin
Default

ma satrace nas ljudi ko sline
__________________


''UN UOMO E PIU GRANDE DI TUTTI'' 'IL CAPITANO
ajdin is offline   Reply With Quote
Old 13-04-2012   #4
mourinho
Substitute
 
mourinho's Avatar
 

Join Date: Jul 2009
Location: BiH
Posts: 1,297
Default

Samo da Ranokija ne bude u startnoj postavi. Ili staviti Chivua umjesto povrijedejnog Samuela, a Japanca lijevo ili rizikovati sa novajliom Juan Jesusom.
__________________
"I would have loved to have been a fly on the wall at that moment when [Javier] Zanetti lifted the Champions League so I could have enjoyed the spectacle at his [Ibrahomovic's] house."
Gianluca Pagliuca
mourinho is offline   Reply With Quote
Old 13-04-2012   #5
Esquivel
Substitute
 
Esquivel's Avatar
 

Join Date: Apr 2010
Posts: 1,999
Default

Quote:
Originally Posted by dera View Post
Mislim da imamo sanse u ovoj utakmici iz prostog razloga sto nama ne daju golove oni od kojih se najvise ocekuje, evo prosla utakmica za primjer, nije ga zabio Destro nego onaj drugi. Di Natale je ikona kluba, tako da sam ocekivao Floro Floresa kao strijelca, posto ga nema, imamo sansu .
Dera, teorija ti nazalost pada u vodu... Postoje realne sanse da se Flores oporavi.

Sad ozbiljno... Nagatomo - covek od koga sve zavisi, haha.

Last edited by Esquivel; 13-04-2012 at 12:43.
Esquivel is offline   Reply With Quote
Old 13-04-2012   #6
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Goalkeepers: 1 Julio Cesar, 12 Luca Castellazzi, 21 Paolo Orlandoni;
Defenders: 4 Javier Zanetti, 6 Lucio, 23 Andrea Ranocchia, 26 Cristian Chivu, 37 Davide Faraoni, 40 Juan Jesus, 55 Yuto Nagatomo;
Midfielders: 5 Dejan Stankovic, 11 Ricardo Alvarez, 14 Fredy Guarin, 17 Angelo Palombo, 18 Andrea Poli, 19 Esteban Cambiasso, 20 Joel Obi;
Attackers: 7 Giampaolo Pazzini, 9 Diego Forlan, 22 Diego Milito, 28 Mauro Zarate.



Strama je spominjao Jesusa i Faraonija na pres konferenciji, da li ce neko od njih dobiti priliku ostaje da vidimo.
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 13-04-2012   #7
Rafael
Team star
 
Rafael's Avatar
 

Join Date: Aug 2010
Location: Zadar
Age: 34
Posts: 1,068
Default

Sve ovisi kakav se Juan pokazao na treninzima ali meni izgleda neozbiljno da debitira na ovoj utakmici.
Rafael is offline   Reply With Quote
Old 13-04-2012   #8
ajdin
Team star
 
ajdin's Avatar
 

Join Date: May 2010
Location: Sarajevo
Age: 33
Posts: 4,537
Send a message via MSN to ajdin
Default

nek je ranokija ozbiljan al djaba sve nase polemike kad je jasno ko dan da ce kivu stat na stopera i time dobit crveni i mi cemo popusit
__________________


''UN UOMO E PIU GRANDE DI TUTTI'' 'IL CAPITANO
ajdin is offline   Reply With Quote
Old 14-04-2012   #9
Rafael
Team star
 
Rafael's Avatar
 

Join Date: Aug 2010
Location: Zadar
Age: 34
Posts: 1,068
Default

Ae možemo Chivua očekivat na stoperu

---------- Post added at 12:31 ---------- Previous post was at 12:20 ----------

Zanetti,Lucio,Chivu,Nagatomo-Guarin,Cambi,Obi-Forlan,Zarate,Milito - Ovo GDS predviđa
Dvoumi se Strama između Guarina i Polia,Rickya i Forlana.
Rafael is offline   Reply With Quote
Old 14-04-2012   #10
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Bude li Nagatomo lijevo tesko se nama, biti ce promahe i ne gine nam par golova. Da se ja pitam Cambiasso bi bio stoper a u vezi bi igrali Obi Poli Guarin, sto bi znacilo da ce Chivu lijevo.

Naravno, tu su Juan (volio bih ga vidjeti) i Faraoni, pa cak i Rano . Nazalost, vjerovatno cemo gledati Stankovica i kompaniju.
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea

Last edited by dera; 14-04-2012 at 12:54.
dera is offline   Reply With Quote
Old 14-04-2012   #11
hulle
Head coach
 
hulle's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno City
Age: 38
Posts: 9,193
Send a message via MSN to hulle
Default

Eh ovak znaci

U zadnjih 10 utakmica protiv udinesea imamo samo dva poraza, ali ta dva poraza su i zadnje dvije utakmice a prije toga smo imali 5 pobjeda zaredom

Uglavnom Udine je ove sezone iznenadjujuce jaci nego inace, dobili su nas u Milanu (0-1 Isla), a zadnji put kad su oni bili domacini stukli su nas 3-1 (16' Stankovic, 21' Zapata, 25' Di Natale, 69' Domizzi)


Nasa najveca pobjeda protiv Udinesea bila je u sezoni 1960/61 kad smo ih ubili 0-6 (24' Angelillo, 37' Lindskog, 43' Angelillo, 44' Lindskog, 56' Zaglio, 61' Firmani )

Dok mi igramo ovu ligu onako radi reda, samo da se zavrsi Udinese se bori s Lazio za to trece mjesto koje vodi u kvalifikacije za LP i u slucaju da kiksaju protiv nas automatski se halale od treceg mjesta.
Btw u zadnje vrijeme nisu u nekoj formi, 3-4-6 je njihov ucinak u drugom dijelu sezone, pobijedi su samo Parmu, Bolognu i Lecce.



@dera

samo ti dizi chivua u nebesa, da nije usao nagatomo i proslu utakmicu bi lagano popusili
__________________
Rolando Jorge Pires da Fonseca
hulle is offline   Reply With Quote
Old 14-04-2012   #12
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Sto ti nas iskljucujes iz utrke za kval. LP? 6 bodova zaostatka - 6 utakmica do kraja, to je i vise nego izgledna prilika, od mogucih 18 bodova zaostajemo 1/3 istih .

Lazio ima Novaru, vjerovatno ce slaviti, a mi ako ne pobjedimo onda definitivno gubimo sansu za prikljuckom.
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 14-04-2012   #13
Quaresma#7
Assistant coach
 
Quaresma#7's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Ljubljana, Slovenija
Posts: 7,258
Default

Danas nas samo pobeda drži u igri za CL. Inače samo kup UEFA mada i to bi bilo dobro ako pogledamo kakvu gnjilu sezonu imamo

Moja želja:

--------------------Julio Cesar---------------------
Zanetti--------Lucio---------Ranocchia---Nagatomo
---------------------Cambiasso--------------------
-------------Guarin------------Poli-----------------
---Zarate--------------------------------Alvarez---
------------------------Milito----------------------

Ali biče verovatno nešto ovako:

--------------------Julio Cesar---------------------
Zanetti--------Lucio---------Chivu--------Nagatomo
---------------------Cambiasso--------------------
-------------Stankovic------------Obi--------------
---Zarate--------------------------------Alvarez---
------------------------Milito----------------------
__________________

Quaresma#7 is offline   Reply With Quote
Old 14-04-2012   #14
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Au Q, sa tvojom formacijom bi izgledali smijesno. Lijeva strana odbrane bi bila suplja, dok Alvarez ne bi mogao uciniti puno toga bez dobre podrske.
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 14-04-2012   #15
Rafael
Team star
 
Rafael's Avatar
 

Join Date: Aug 2010
Location: Zadar
Age: 34
Posts: 1,068
Default

Očekujem puno golova s obzirom da nama stoper igra playa(Lucio) a DM napadača (Cambiasso). Dok se to ne popravi primat ćemo i dalje golove. Naravno očekujem i da naši zabiju
Rafael is offline   Reply With Quote
Reply
Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

All times are GMT +2. The time now is 06:42.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.
Copyright © 2009-2022 Beneamata.com
Football news Football transfer news Real Madrid news Chelsea FC news Inter Milan news Mario Balotelli Davide Santon Edin Dzeko Gonzalo Higuain Andrea Ranocchia
Bayern Munchen news Liverpool FC news FC Barcelona news Gareth Bale Manchester United news Yaya Toure Arsenal FC news Radamel Falcao Philippe Coutinho Mateo Kovacic