Beneamata - Inter Milan Forum
Sportske novosti

Go Back   Beneamata.com > Sport > Fudbal > Anti

Anti Pljujte sve osim Intera ;)

Reply  
Thread Tools Display Modes
Old 29-01-2011   #1531
Il Mago
Head coach
 
Il Mago's Avatar
 

Join Date: Oct 2009
Location: Tuzla
Age: 36
Posts: 2,952
Send a message via MSN to Il Mago
Default

choda znamo da ste pobijedili,nemoj bgt pisat
__________________

I'm getting better looking everyday. I can't wait for tomorrow.
When I get sad, I stop being sad and be awesome instead.
Il Mago is offline   Reply With Quote
Old 29-01-2011   #1532
Choda_Bg
Banned
 

Join Date: Jul 2009
Location: Beograd
Age: 38
Posts: 361
Default

Do zla Boga teska i ne kvalitetna utakmica. U startu sam se odma' iznervirao kada sam video da u veznom redu zajedno igraju MVB i Ambrosini, dok je Emanuelsona ostavio na klupi. Jako bitna pobeda. Jos ako se uzme u obzir da smo od 55.min. igrali sa igacem manje zbog iskljucenja MVB ovo mu dodje i ubedljiva pobeda. Pomalo me brine ovaj tempo igranja sreda- subota-sreda, jer ocigledno da neki igraci ne mogu da izdrze taj ritam. Povredio se Ambrosini ( za kog' me iskreno bole brige) i pridruzio se dvocifrenom broju povredjenih igraca.
U sredu cekamo Lacio. Bice tesko, ali mora se na skudeto.
Choda_Bg is offline   Reply With Quote
Old 30-01-2011   #1533
necainter
Assistant coach
 
necainter's Avatar
 

Join Date: Aug 2010
Age: 28
Posts: 1,671
Send a message via MSN to necainter
Default

Pobedise smrde...moram da kazem nezasluzeno,jer gledao sam celu utakmicu i mng lose bilo...jos ako se uzme u obzir da je onaj Gomez ili neki takav na Ez promasio 2 zicera (od kojih je jedna bio prazan gol na kraju)
__________________
I kada gubis
Necu stati
T
ad' cu te voleti vise od sebe
E
h kada bi samo mogao znati
R
ado bih zivot dao za tebe

Nella Gioia E Nel Dolore Per L'Inter Eterno Amore!
necainter is offline   Reply With Quote
Old 31-01-2011   #1534
Choda_Bg
Banned
 

Join Date: Jul 2009
Location: Beograd
Age: 38
Posts: 361
Default

Adriano Galliani je već izjavio da ce Milan pripremiti ponudu za Gansa.
Činilo se da je Milan izabrao Sao Paulo-og Lucas Marcelinho, ali prema novim natpisima u medijima Milan priprema ponudu za Santos "Paulo Henrique Ganso.

Prema nekim medijima u Brazilu, Milan ce ponuditi Santosu 25.000.000 € - iznos koji (nece) ce biti dovoljan za pristanak Santosa na prodaju igraca.
Milanov izvršni direktor Adriano Galliani, koji je imao sastanak s DIS (kompanije koja poseduje 45% ugovora Gansa, očito je imao i sastanak sa igračem, u decembru, kada je Galliani boravio u Brazilu zbog Ronaldinha kojeg je prodao Flamengu.

Ganso je navodno potvrdio svoju spremnost da se preseli u Milan i Rossoneri prate fizičko stanje igrača, jer se on još uvijek oporavlja od teške povrede kolena.
Choda_Bg is offline   Reply With Quote
Old 01-02-2011   #1535
mourinho
Substitute
 
mourinho's Avatar
 

Join Date: Jul 2009
Location: BiH
Posts: 1,297
Default

Bilan-Lazio 0:0
Lijepo lijepo, dva bačena boda... samo tako nastavite, sad ulazi voda u uši hehehe
__________________
"I would have loved to have been a fly on the wall at that moment when [Javier] Zanetti lifted the Champions League so I could have enjoyed the spectacle at his [Ibrahomovic's] house."
Gianluca Pagliuca
mourinho is offline   Reply With Quote
Old 01-02-2011   #1536
Choda_Bg
Banned
 

Join Date: Jul 2009
Location: Beograd
Age: 38
Posts: 361
Default

Tako je...
bice klanje do kraje
pozdrav
Choda_Bg is offline   Reply With Quote
Old 01-02-2011   #1537
DenchiNL
Assistant coach
 
DenchiNL's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Eindhoven/Sarajevo
Posts: 1,620
Default

neriješeno.pritisak raste.
hoće li pravi šampion ustati?
__________________
Football is only total if you win, a beautiful loss is still a loss, destroy egos, starting with yours, finish what you start, tears of joy are made of sweat, attack like lions every second, every minute, every game, break their hearts, steal their fans, black and blue are the colors of insanity!

http://www.beneamata.com/image.php?type=sigpic&userid=40&dateline=129129629  2

Magic by Dennis Bergkamp JM - Like a G6 Perché Io sono un Biscione e tu sei una ranocchia, la Ranocchia
DenchiNL is offline   Reply With Quote
Old 01-02-2011   #1538
Choda_Bg
Banned
 

Join Date: Jul 2009
Location: Beograd
Age: 38
Posts: 361
Default

ja mislim da ce ustati
Choda_Bg is offline   Reply With Quote
Old 01-02-2011   #1539
InteristaSA
Assistant coach
 
InteristaSA's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Sarajevo
Age: 35
Posts: 1,082
Default

Quote:
Originally Posted by DenchiNL View Post
neriješeno.pritisak raste.
hoće li pravi šampion ustati?
Strpi se malo brzo ce i to

Prosle godine kad je Zanetti digao Scudetto rekao je TO BE CONTINUED!!
__________________
InteristaSA is offline   Reply With Quote
Old 01-02-2011   #1540
Maicon
Banned
 

Join Date: Dec 2010
Posts: 140
Send a message via ICQ to Maicon
Default

Tooo!Evo sanse da pridjemo bilannu jos malo samo naprjed zna li iko kad igramo zaostalu protiv fiora?
Maicon is offline   Reply With Quote
Old 02-02-2011   #1541
Motta
Substitute
 
Motta's Avatar
 

Join Date: Dec 2010
Location: Sarajevo
Posts: 518
Default

koji su to gmazovi debili panjevi joj mrzim ih al opet vise djubrentus Sto se tice bilana dokaz da se ovaj treber nemoze nosit s svlacionicom nosorog je tam glavni on sve odlucuje onaj trener je ko panj uopce pogresni igraci i taktika al hvala mu inter je opet blizu opet u igri zahvaljujuci Reji a sad ce bilanisti na forum intera na ispovjed falio im van bomel ..heheheh jesu jadni ..GRANDE INTER

---------- Post added at 23:00 ---------- Previous post was at 22:59 ----------

Quote:
Originally Posted by Maicon View Post
Tooo!Evo sanse da pridjemo bilannu jos malo samo naprjed zna li iko kad igramo zaostalu protiv fiora?
tamo nekad sredinom februara zaboravio sam tacno rakija ispra mozak

---------- Post added at 23:03 ---------- Previous post was at 23:00 ----------

Quote:
Originally Posted by Choda_Bg View Post
Adriano Galliani je već izjavio da ce Milan pripremiti ponudu za Gansa.
Činilo se da je Milan izabrao Sao Paulo-og Lucas Marcelinho, ali prema novim natpisima u medijima Milan priprema ponudu za Santos "Paulo Henrique Ganso.

Prema nekim medijima u Brazilu, Milan ce ponuditi Santosu 25.000.000 € - iznos koji (nece) ce biti dovoljan za pristanak Santosa na prodaju igraca.
Milanov izvršni direktor Adriano Galliani, koji je imao sastanak s DIS (kompanije koja poseduje 45% ugovora Gansa, očito je imao i sastanak sa igračem, u decembru, kada je Galliani boravio u Brazilu zbog Ronaldinha kojeg je prodao Flamengu.

Ganso je navodno potvrdio svoju spremnost da se preseli u Milan i Rossoneri prate fizičko stanje igrača, jer se on još uvijek oporavlja od teške povrede kolena.
Neka presidente bilana posalje svoju ljubavnicu mozda dobije sta jeftinije nemogu da vjerujem da ce bilan nekog dovest ni on vam nece pomoci ako dodje jer cojk ce doci u inter ...
Motta is offline   Reply With Quote
Old 02-02-2011   #1542
Quaresma#7
Assistant coach
 
Quaresma#7's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Ljubljana, Slovenija
Posts: 7,258
Default

Jebote onaj Kozak jak ko konj. Isti stil igre ima ko Toni kako koljenom pogodi Legrotaglia
__________________

Quaresma#7 is offline   Reply With Quote
Old 02-02-2011   #1543
Choda_Bg
Banned
 

Join Date: Jul 2009
Location: Beograd
Age: 38
Posts: 361
Default

Mozda malo prejiduciram, ali hvali nam sampion- pobednik. Znam, recicete, evo sada nema te energije i snage, ali osecam da nemamo pravog sampiona, novog coveka, novog svemirskog modulatora. Novu zivu vrsrtu koja ce svojim javljanjem ubrizgati tu veru navijacima. Zelim da imam veru u tim, koliko god me vecerasnji neuspeh pogodio
Choda_Bg is offline   Reply With Quote
Old 02-02-2011   #1544
Nera
TM artifex
 
Nera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: everywhere and nowhere
Posts: 4,893
Default

milan ima odlicne igrace, to stoji. Ali je samo jedan (za sad) koji moze sam da pogura tim, koji moze da odluci mec. Cassano, kad fizicki bude spreman, mozda bude mogao tako da pomogne ibrahimovicu. Mozda i Pato, ali je on u neku ozbiljniju krizu.
Uglavnom, ako je galliani pomislio (a i navijaci) da se titula lagano osvaja sa 3-4 nova igraca, koji su placeni po miliona-dva, grdno se vara... Uglavnom, bit ce gusto.
Nera is offline   Reply With Quote
Old 02-02-2011   #1545
Il Mago
Head coach
 
Il Mago's Avatar
 

Join Date: Oct 2009
Location: Tuzla
Age: 36
Posts: 2,952
Send a message via MSN to Il Mago
Default

da se Ibra povrijedi,Milana nigdje ne bi bilo...on je 50% ove ekipe.nemoj se ljutit choda al tako je.
__________________

I'm getting better looking everyday. I can't wait for tomorrow.
When I get sad, I stop being sad and be awesome instead.
Il Mago is offline   Reply With Quote
Reply
Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is On

Forum Jump

All times are GMT +2. The time now is 07:48.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.
Copyright © 2009-2022 Beneamata.com
Football news Football transfer news Real Madrid news Chelsea FC news Inter Milan news Mario Balotelli Davide Santon Edin Dzeko Gonzalo Higuain Andrea Ranocchia
Bayern Munchen news Liverpool FC news FC Barcelona news Gareth Bale Manchester United news Yaya Toure Arsenal FC news Radamel Falcao Philippe Coutinho Mateo Kovacic