Beneamata - Inter Milan Forum
Sportske novosti

Go Back   Beneamata.com > FC Internazionale Milano > Igrači i uprava > Bivši

Bivši Bivši fudbaleri i uposlenici Intera

Reply  
Thread Tools Display Modes
Old 04-09-2015   #271
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Predsjednik Real Madrida, Florentino Perez za španski radio 'Cadena Ser': "Kovačić? Koristan za poboljšanje klupe"
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 04-09-2015   #272
Sile87
First team
 
Sile87's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Helsingborg,Sverige
Posts: 2,718
Default

Nista cudno, s obzirom kakve igrace imaju u timu.
Sile87 is offline   Reply With Quote
Old 04-09-2015   #273
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Šteta za njega..
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 04-09-2015   #274
ajdin
Team star
 
ajdin's Avatar
 

Join Date: May 2010
Location: Sarajevo
Age: 33
Posts: 4,537
Send a message via MSN to ajdin
Default

Sto je šteta: D bio je klupa i kod nas većinu hahah
__________________


''UN UOMO E PIU GRANDE DI TUTTI'' 'IL CAPITANO
ajdin is offline   Reply With Quote
Old 04-09-2015   #275
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Ove sezone bi dobio veću minutažu ja mislim, ali ako bi igrao toplo hladno kao do sada bio bi opet klupa .
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 05-09-2015   #276
ajdin
Team star
 
ajdin's Avatar
 

Join Date: May 2010
Location: Sarajevo
Age: 33
Posts: 4,537
Send a message via MSN to ajdin
Default

ma paklu cao zdravo
__________________


''UN UOMO E PIU GRANDE DI TUTTI'' 'IL CAPITANO
ajdin is offline   Reply With Quote
Old 07-10-2015   #277
Sile87
First team
 
Sile87's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Helsingborg,Sverige
Posts: 2,718
Default

Kovacic revealed that while he was pleased to be at Inter, his lack of rapport with Mancini pushed him to leave the Biscione in favour of a move to Spain.

---------- Post added at 00:51 ---------- Previous post was at 00:50 ----------

There was no relationship with him, as I’m not sure he wanted me in the team,” he told Sportske Novosti.

“I was happy to leave because I don’t know how things would have been under him.

“I don’t know what his thoughts were when I left. He told me that it was upsetting to see me leave, but while I was there he never took me into consideration.”

---------- Post added at 00:53 ---------- Previous post was at 00:51 ----------

"We had no relationship; not good, not bad. I don't know what he thought and in the end I was glad to leave because I don't know what would have happened to me under him.

---------- Post added at 00:56 ---------- Previous post was at 00:53 ----------

"I prefer playing as a holding midfielder," he said. "I've played offensive midfielder, left winger, but that was not bad, now I know how to play that too.
"But, I believe Inter made a mistake with me moving me and changing my natural position."

---------- Post added at 00:58 ---------- Previous post was at 00:56 ----------

It was an honour to play for Inter, but without a doubt Real Madrid are of a higher level.

---------- Post added at 01:00 ---------- Previous post was at 00:58 ----------

Ovo definitivno nije jedini primer lose komunikacije Mancinija sa igracima, vreme ce pokazati da smo izgubili nesto veliko odlaskom Kove.
Sile87 is offline   Reply With Quote
Old 07-10-2015   #278
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Kova briljira u Realu, već su ga nazvali flopom, a to što Mancini nema odnose sa igračima - pogledaj kakve odnose je Ferguson imao. On mora da sazrije i shvati da je ovo level profesionalaca, plaćen si da treniraš i igraš najbolje što znaš i kako ti se kaže. On ne prima milione da bi se svidio Manciniju, niti Mancini milione da bi mu se Kova svidio, već da radi svoj posao. Sam je i Kova rekao, nije imao nikakav odnos, ni loš ni dobar, ne vidim šta je tu problem, šta je Manci morao svaki dan da razgovara sa njim?

Jedan dio koji si izostavio a koji govori u stvari koliki je zapravo profesionalac:
“In Italy it was more boring because we had some training sessions just practicing formations, with no ball-play.”

Klasični balkanac, daj loptu da se igramo, kakav trening kakve formacije.

__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 07-10-2015   #279
Slasher
Primavera
 

Join Date: Mar 2013
Posts: 308
Default

Od prvog dana govorim, kako je otiso tamo.. njemu ne gine posudba s mogucnoscu otkupa za godinu, dvije. Jer igrama kod nas nikad nije zasluzio ni pola od one cijene sto Real plati, jos je samo talent. A takvi u Realu propadaju u 80% slucajeva.

Da je otiso' negdje drugo, pa hajde. Al eto..
previse se prica o covjeku koji je tako malo dao Interu (mozda je mogao da je ostao). Ima tu odlicna zarada, al to niko ne spominje.
Slasher is offline   Reply With Quote
Old 07-10-2015   #280
Biscione
First team
 
Biscione's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Zavidovići
Age: 32
Posts: 2,776
Default

Quote:
Originally Posted by dera View Post
Kova briljira u Realu, već su ga nazvali flopom
Važno je da Kondo briljira kod nas, već je uduplao vrijednost
__________________
"It'll be born here and it'll always be a team of great talent. On this splendid night, its colors will be given, the black and blue with a golden background of stars. It'll be called Internazionale, because we are brothers of the world."
Biscione is offline   Reply With Quote
Old 07-10-2015   #281
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Ja ne razumijem zašto raja nije zadovoljna Kondom. Istina, nije još opravdao uloženo ali mi se pravo sviđa i vjerujem da će vremenom samo biti bolji i bolji. Sviđa mi se njegova borbenost, pomaže odbrani, zna oduzeti loptu, malo povući. Možda su drugi od njega očekivali da bude Wesley Sneijder .
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 07-10-2015   #282
Quaresma#7
Assistant coach
 
Quaresma#7's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Ljubljana, Slovenija
Posts: 7,258
Default

Ne znam sta toliko ljudi imaju reci preko Konde.... čovek je zverka od igrača i mnogo se mi svidja kao igrač, i igra super. Treba vremena da se privadi na tim i da Mancini konačno shvati koja formacija leži timu 4-2-3-1 ili 4-3-3. A cena ce mu samo rasti.

Kova neka manje laprda i više radi na terenu da konačno pokaže šta zna. Nije mu niko kriv što igra toplo hladno. A vidim da više sedi nego igra...a svi znamo šta se desi sa tim igračima posle jedne ili dve godine... posudba ili prodaja za neke razumne pare, i skoro sam siguran da če se to desiti.
__________________

Quaresma#7 is offline   Reply With Quote
Old 07-10-2015   #283
Biscione
First team
 
Biscione's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Zavidovići
Age: 32
Posts: 2,776
Default

U Realu bi i Icardi više sjedio nego igrao i bilo koji Interovi igrač nakon triplete. Ne moreš poredit Real u kojem na klupi sjede igrači od 30 miliona i Inter u kojem u prvom timu igraju igrači od 5 miliona.
__________________
"It'll be born here and it'll always be a team of great talent. On this splendid night, its colors will be given, the black and blue with a golden background of stars. It'll be called Internazionale, because we are brothers of the world."
Biscione is offline   Reply With Quote
Old 07-10-2015   #284
Quaresma#7
Assistant coach
 
Quaresma#7's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Ljubljana, Slovenija
Posts: 7,258
Default

Nije samo zato što su oni više vredni nego on nego jednostavno nije još sazreo kao igrač i neki su bolji od njega... igra toplo hladno i taktički nije dozorio i još poziciju nema dorečenu do kraja i još mu je traže (od DMC pa napred sve do AMC pozicje).

Ja mislim ako se ne popravi ne gine mu posudba ili tranfer posle jedne sezone max dve.
__________________

Quaresma#7 is offline   Reply With Quote
Old 07-10-2015   #285
Biscione
First team
 
Biscione's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Zavidovići
Age: 32
Posts: 2,776
Default

Ako budemo pametni mi ćemo biti ti koji će ga vratiti.
__________________
"It'll be born here and it'll always be a team of great talent. On this splendid night, its colors will be given, the black and blue with a golden background of stars. It'll be called Internazionale, because we are brothers of the world."
Biscione is offline   Reply With Quote
Reply
Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is On

Forum Jump

All times are GMT +2. The time now is 06:43.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.
Copyright © 2009-2022 Beneamata.com
Football news Football transfer news Real Madrid news Chelsea FC news Inter Milan news Mario Balotelli Davide Santon Edin Dzeko Gonzalo Higuain Andrea Ranocchia
Bayern Munchen news Liverpool FC news FC Barcelona news Gareth Bale Manchester United news Yaya Toure Arsenal FC news Radamel Falcao Philippe Coutinho Mateo Kovacic